אודות

נעים מאד – עשהאל אמן החושים

מופעי אומנות החושים בניצוחו של אמן החושים עשהאל מציגים תרגילי מנטליות וזיכרון מלהיבים לצד הומור ובדיחות רבות, שילוב היוצר חוויה מהנה ומצחיקה. עשהאל עוסק באומנות חושים כבר שנים רבות ומתמצא בסודות הכמוסים ביותר שיש לתחום להציע. אצל עשהאל כל מופע – הצגה!

 

עקרונות מנחים

שירות

רמת השירות אותה מעניק עשהאל ללקוחותיו הינה לא פחות ממושלמת. רמת השירות יכולה להתבטא בטיב היחסים עם הלקוח, גמישותו של אמן החושים, הגישה בה הוא מציג ומופיע וכדו'. אצל עשהאל תקבלו את רמת השירות הגבוהה ביותר, באחריות.

 

מקצועיות

מופעי אומנות החושים המועברים על ידי עשהאל נעשים בסטנדרט הגבוה ביותר הקיים בשוק. עובדה זו אינה דבר של מה בכך, שכן עולם אומנות החושים הולך ומתפתח בכל רגע, ויש צורך בלמידה והתפתחות תמידיים על מנת לעמוד בקצב ההתקדמות של התחום ברחבי העולם.

 

הלקוח במרכז

עיקרון מרכזי אצל עשהאל הינו יכולת ההתאמה של המופע בהתאם לדרישת הלקוח – רוצים תרגיל ספציפי? קיבלתם. רוצים אורך מופע מסוים? קיבלתם. רוצים שהמופע יתמקד באדם ספציפי? קיבלתם. הגמישות הגדולה (המתאפשרת בזכות הרמה המקצועית הגבוהה) שמה את הלקוח במרכז.

 

מופע אומנות חושים – לכל גיל ולכל אירוע

מופעי אומנות חושים פונים לכוחות יסודיים מאד בנפש האדם, ועל כן הם מתאימים למגוון רחב מאד של אנשים – גדולים וקטנים כאחד. בנוסף, תרגילי אומנות החושים מקיפים מגוון רחב מאד של נושאים וסוגים כך שלכל אירוע ניתן להתאים את המופע בצורה מושלמת.