אמן חושים לבת מצווה

בתור התחלה, אמן החושים עשהאל יגיע לאירוע בין 45 דקות לשעה לפני שהאורחים בכלל מוזמנים בכדי להכיר את כלת בת המצווה ולהכין אותה לקראת המופע המרכזי. בנוסף, עשהאל ידאג להקים תפאורה והגברה למופע העתיד להתרחש.

כשהאורחים יגיעו לאירוע, הם יגלו שלא רק אוכלים בקבלת הפנים אלא יש גם אמן חושים שמסתובב ומבדר עם קטעים מיוחדים של קריאת מחשבות, טלפתיה, קלפים, מטבעות ועוד. האורחים שלכם הולכים להנות מאוד בקבלת הפנים ובנוסף, אמן החושים עשהאל ידאג לידע את כולם שבהמשך הערב עומד להתקיים מופע טלפתיה.

המופע המרכזי יכול להתקיים או לפני מנה ראשונה, או בין מנה ראשונה לעיקרית, או כל סידור אחר שנוח לבעל האירוע.

במהלך המופע אמן החושים עשהאל וכלת בת המצווה יציגו ביחד יכולות על חושיות מרשימות במיוחד החל מקריאת מחשבות, השתלטות על המוח של אחד האורחים שלכם, חיבור 2 אנשים לגוף אחד ועוד.

המופע מדהים, מפתיע ומצחיק כאחד, והכי חשוב – הכוכבת האמיתית שתקבל את כל מחיאות הכפיים והתשואות היא לא אחרת מכלת בת המצווה!

 

מדוע לבחור דווקא באמן חושים לבת המצווה שלכם

תנסו להיזכר בפעם האחרונה שקיבלתם הזמנה לבת מצווה, מן הסתם זה היה של בת של חברים שלכם או קרוב משפחה. המחשבה הראשונה שלרוב עולה לראש בדרך כלל בקשר לאירועים כאלו היא זכרון מערבים דומים בהם נכחתם.

לרוב אירועי הבת מצווה נראים אותו הדבר, אתם מגיעים, מתיישבים, אוכלים ונהנים בחברת ילדים בני שלוש עשרה. לפעמים אין הפעלה בכלל, וכשכבר יש הפעלה באירוע – לרוב היא אינה מתאימה לשלל הגילאים ולכן נוצר מצב שאתם משתעממים ומרבים לדבר עם חברכם או עם בני המשפחה המבוגרים שיושבים בקרבתכם.

וודאי יצא לכם לחשוב לעצמכם באמצע אירועים כאלו, שבבר המצווה של הבן שלכם זה לא יקרה. אתם תמצאו פתרון!

האמנם?

אם הגיע העת שלכם להתחיל לתכנן את חגיגות בת המצווה של ילדתכם, ישנם דברים חשובים שכדאי לזכור.

 

אטרקציות לבת מצווה בעבר מול אטרקציות לבת מצווה בהווה

קודם כל, חשוב לזכור שהשתנו הזמנים, מאז שאתם הייתם בגיל חגיגות הבר והבת מצווה ולכן מומלץ ביותר לשבת עם ילדכתם שחוגגת ולתאם איתה ציפיות. חשוב לוודא שהילדה אכן מעוניינת בהזמנת אמן חושים לבת המצווה שלה, ויותר מזה – האם היא רוצה גם לקחת חלק פעיל במופע הטלפתיה. ישנן בנות שישמחו מאוד מהרעיון ואפילו יציעו אותו בעצמן וישנן בנות שזה פחות ידבר אליהן וזה בסדר.

 

מדוע מומלץ להזמין אטרקציה של אמן חושים לבת מצווה?

קודם כל, מופע של אמן חושים פותר את הבעיה העיקרית בחיפוש אחר אטרקציות לבת מצווה שהיא: התאמת האטרקציה למגוון הגילאים באירוע. בנוסף, אמן החושים מזמין משתתפים מהקהל ובכך יוצר תחושה שכולם שותפים למופע, גם המבוגרים וגם הילדים הנמצאים באירוע.

הופעה של אמן חושים, עם כל הדומיננטיות שבה, נותנת מקום לכלת בת המצווה להיות הכוכבת לאורך כל האירוע, מה שלא קורה בהרבה הפעלות מכיוון שהן גונבות לכלת בת המצווה את הפוקוס, מה שגורם לכך שהיא מרגישה שהאורחים שוכחים לרגע לכבוד מי הם התכנסו.

זכרו ההצלחה של האירוע מורכבת מכך שהחוגגת תהיה מרוצה ורק אחר כך שהאורחים יהיו מרוצים, הופעה של אמן חושים מקצועי תרצה גם את הילדה שחוגגת וכמובן גם את הקהל שיחזור הביתה עמוס חוויות ייחודיות ומעניינות.

מחפשים אמן חושים לבר מצווה? דברו איתי!

Call Now Button