אמן חושים לגיבוש צוות מורים

גיבוש צוות המורים – דבר חשוב במיוחד!

כל המורים צריכים להכיר אחד את השני כי לעיתים יש בעיה עם תלמידים מסוימים ואז המורים צריכים לדבר ביניהם או שיש צורך בתכנון פעילויות מסוימת ואז המורים צריכים להגיע לרמת שיחה שאי אפשר לנהל עם אדם שלא מכירים.

לכן, גיבוש צוות המורים בכל בית ספר הוא דבר חשוב במיוחד ואי אפשר לוותר עליו, בין המורים חייבת להיות אינטראקציה טובה כדי שעבודתם תהיה איכותית ומתואמת.

צוות מורים כמו כל צוות במקום עבודה אחר צריכים לפעמים לקחת הפסקה מהעבודה וליהנות יחד.

חשוב להביא לערב כזה פעילות המתאימה לכלל המורים, בדרך כלל בחדר המורים יש מורים ומורות בטווח גילאים נרחב.

אם אתם רוצים ערב שיהיה מתאים למורים ולמורות בכל הגילאים כדאי להזמין אמן חושים.

 

הופעת אמן חושים – ללכת על בטוח

אמן חושים הוא אמן שיוצר אשליה שהוא בעל כוח על טבעי או חוש שישי שבו הוא נעזר בביצועיו במהלך ההופעה.

במהלך הופעתו של אמן חושים הקהל חושב שלאמן יש כוחות על טבעיים, כשהאמת היא שאמן החושים משתמש בטכניקות שונות ובתוכן טכניקות פסיכולוגיות שלמד במהלך השנים.

בדרך כלל במהלך הופעה ישנם דיבורים מהקהל המפריעים למהלך התקין של הערב. בהופעה של אמן חושים הקהל יושב נדהם ולא מאמין למה שרואות עיניו, לכן בדרך כלל יש פחות דיבורים בקהל.

אז אם החלטתם לארגן ערב לגיבוש צוות המורים ולהזמין אמן חושים, מומלץ קודם כל לקבוע תאריך ושעה שאז תרצו שהאירוע יתקיים. כדאי לקבוע את התאריך זמן רב לפני האירוע ולתלות שלט בחדר המורים בו תכתבו לכל המורים שישמרו את התאריך.

הדרך הטובה ביותר לבחירת אמן חושים היא לברר עם מורים או רכזי צוות מורים שאתם מכירים האם הם מכירים אמן חושים לאירוע מהסוג אותו אתם מארגנים.אם הם מכירים וממליצים עליו,כדאי להזמין את אמן החושים עליו הם המליצו וכך תהיו בטוחים שאמן החושים שתזמינו יהיה מקצועי וטוב.

אם לאחר בירור מקדים לא מצאתם אמן חושים, מומלץ לפנות לאינטרנט. כדאי לכתוב את המילים גיבוש צוות מורים בצירוף המילים אמן חושים וכך תקבלו תוצאות רבות.

בדרך כלל לאמן חושים יש אתר אינטרנט ובו המלצות רבות מאנשים שהשתתפו במופעיו. כדאי לקרוא את ההמלצות ולהחליט האם הוא מתאים לאירוע שלכם או לא.

אם מצאתם אמן חושים שאתם חושבים שמתאים לצוות המורים שלכם כדאי ליצור אתו קשר ולהזמינו לאירוע שלכם.

Call Now Button