אמן חושים למסיבת רווקות

מסיבת רווקות – איזה אירוע מרגש אה?! בין אם את הכלה עצמה או אם את אחת מחברותיה – אין ספק שאת רוצה מאוד שאת האירוע הזה אף אחת לא תשכח! מצד שני – כיום, קשה מאוד למצוא אטרקציה למסיבת רווקות שגם תהיה מקורית וגם תהיה מעניינת.

אבל לך יש מזל! כי בדרך כזו או אחרת – הגעת לאתר של אמן החושים עשהאל דרייר וכאן תוכלי למצוא אטרקציה שהיא גם מעניינת, גם מקורית וגם קלילה ומצחיקה! הכירי את מופע הטלפתיה של אמן החושים עשהאל דרייר.

במהלך המופע את וחברותיך תהנו מחוויה יוצאת דופן שבה תוכלו לראות בעיניים שלכן תופעות מטורפות כגון: קריאת מחשבות, הזזת חפצים בכוח המחשבה, השפעה על המוח, חיבור 2 אנשים לגוף אחד ועוד.

הארוסה הטריה תהיה במרכז העניינים כל הזמן והמופע לא יהיה סתם מופע רנדומלי, אלא מופע שמותאם אישית לכלה!

אין לי ספק שיהיה לנו כיף יחד!

 

מדוע לבחור דווקא באמן חושים למסיבת הרווקות שלך

מסיבת רווקים או מסיבת רווקות היא בהחלט עניין משמעותי וחשוב כחלק מההכנות לחתונה. זאת בעצם המסיבה האחרונה שהחתן או הכלה חוגגים עם החברים במעמד של רווקים וזה משהו שחייבים לציין ולחגוג בצורה הכי טובה שיכולה להיות.

בדרך כלל אחד החברים אחראי לארגן את המסיבה. ברוב המקרים מדובר בחבר או בחברה הקרובים ביותר לחתן או לכלה ולכן חשוב להם מאוד שהמסיבה תהיה הכי מושלמת שיש. אז אם את או אתה אחראיים לארגן מסיבת רווקים או רווקות לחבר שמתחתן בקרוב, יש לי רעיון מדהים בשבילכם!

אחת האטרקציות המגניבות והמיוחדות ביותר שאני יכול להציע לכם היא מופע של אמן טלפתיה. כולם כבר מכירים את המסיבות על חוף הים או בפאב עם אלכוהול, די-ג'י, קריוקי וכו'. הרעיונות האלו כבר משעממים ופשוט מיצו את עצמם. לכן לדעתי כדאי לכם לשקול ברצינות ללכת על כיוון שונה ומעניין. זה נכון שניתן למצוא אמני חושים בבר מצוות אבל הם לא נפוצים.

את מופע הטלפתיה מעביר בדרך כלל אמן חושים. אמן זה הוא אדם היוצר אצל הצופים בהופעתו אשליה שיש לו חוש נוסף חוץ מחמשת החושים שקיימים כמעט אצל כל אדם – הלא הם: ראיה, שמיעה, מישוש, טעם וריח. החוש הנוסף הזה, שכביכול קיים רק אצל אמן הטלפתיה גורם לו להצליח לגרום לצופים להאמין שהוא מסוגל לקרוא מחשבות, להזיז חפצים מבלי לגעת בהם, לדעת עובדות על אנשים מסוימים מבלי שהם יגידו אותם במפורש ועוד. זה כל כך כיף לראות את זה!

אמן החושים עושה זאת בעזרת שיטות בטלפתיה שהוא למד והתמחה בהן, כמו פענוח של שפת גוף המעידה על רצונות ומחשבות של האדם. למשל, בעזרת הבעות פנים מסוימות שהאדם עושה באופן בלתי רצוני, מבלי להרגיש או להתכוון, האמן יכול לקלוט אם הוא דובר אמת או לא ולהשתמש במידע הזה בתרגיל שהוא מבצע.

במהלך המופע, אמן החושים מזמין לבמה מתנדבים ומבצע עליהם תרגילים טלפתיים. לדוגמא, האמן מבקש מהמתנדב לבחור מספר ולחשוב עליו, ובעזרת טכניקות טלפתיות הוא מגלה את הספרה שהמתנדב בחר. ברור שאמן החושים משלב בהופעה גם תרגילים מורכבים ומופלאים הרבה יותר, אבל אותם כבר תגלו בעצמכם בהופעה עצמה. מומלץ לברר מראש על אמן החושים שאתם רוצים להזמין ולוודא שהוא אכן מקצועי ומנוסה.

אם תזמינו אמן חושים למסיבת רווקים/רווקות שאתם מארגנים, הוא יערוך מופע טלפתיה שבו ישולבו תרגילים טלפתיים הקשורים לרווקים או לרווקות, ואם תבקשו מראש אז אולי אפילו לחתן או לכלה בעצמם. מדובר במופע עוצר נשימה שמשאיר את כולם פעורי פה מכיוון שטבע האדם הוא לרצות להבין תופעות שהוא רואה, וכשהוא לא מצליח להבין זה גורם להשתאות נעימה שמרתקת את הצופה וגורמת לו לחוויה בלתי נשכחת.

אז אם אתם רוצים לשמח באמת את החבר או החברה שמתחתנים ולארגן להם מסיבה מקורית ומהנה שהם לא ישכחו – הזמינו אמן טלפתיה או קוסם למבוגרים מקצועי שירים לכם את האירוע וייצור אווירה קסומה ומסתורית.

Call Now Button