אמן חושים למסיבת רווקות

☑️ מופע קסום עם אמן חושים למסיבת רווקות.

☑️ שמים במרכז את כלת השמחה.

☑️ מופע מרשים באווירה קלילה, מצחיקה ונעימה.

☑️ שיתוף הקהל במהלך האירוע. 

☑️ מופע שמגיע אליכם עד לפתח הבית.

☑️ חוויה מעלפת חושים של פעם בחיים.

לקביעת אירוע קסום עם אמן חושים:

 

אמני חושים הפכו לאטרקציה פופולארית באירועים שונים, ואנו פוגשים אותם בימי הולדת, ימי גיבוש, ואפילו מסיבות רווקות! מסתבר שהזמנת אמן חושים למסיבת רווקות, מעניקה למשתתפות חוויה ייחודית ובלתי נשכחת, שמשעשעת אותן ומאתגרת אותן בו זמנית. בתקופה שבה אנו מנסים לחדש כל הזמן, ולמצוא אטרקציות שונות ומיוחדות – אמן חושים מסוגל להביא עמו בדיוק את מה שחסר. מה עליכן לדעת כשאתן מחפשות אמן חושים למסיבת רווקות?

 

אמן חושים למסיבת רווקות במרכז

אמן חושים למסיבת רווקות בצפון

אמן חושים למסיבת רווקות בדרום

אמן חושים למסיבת רווקות בשרון

אמן חושים למסיבת רווקות בחיפה

אמן חושים למסיבת רווקות בירושלים

אמן חושים למסיבת רווקות ביהודה ושומרון

 

אמן חושים הוא לא קוסם!

למרות שאנשים רבים נוטים להתבלבל בין שני המקצועות, אמן חושים וקוסם אינם זהים כלל. בעוד קוסם נוטה לעסוק בתחום הפיזי, ויבצע קסמים הקשורים להעלמת חפצים, ריחוף, אש ומים, אמן חושים נוטה לעסוק בתחום העל חושי, ולכן יבצע טריקים הקשורים לטלפתיה, קריאת מחשבות, ניחוש פרטים ועוד. אמני חושים לומדים שנים רבות על מנת לשלוט בטכניקות השונות, ועל מנת להיות מסוגלים להציג אותם מול קהל באופן מרתק וזורם.

 

מה יודע לעשות אמן חושים למסיבת רווקות?

אמני חושים התפרסמו בשנים האחרונות, בין השאר עקב תוכניות ריאליטי שונות שחשפו את המקצוע המעניין הזה. מי שאינו מכיר אמני חושים, בוודאי שואל את עצמו: מה כולל מופע של אמן חושים? ובכן, כל אמן חושים עובד בצורה קצת אחרת, אך ניתן לומר שרוב אמני החושים משתמשים במשפחות דומות של טריקים:

 

להטוטי קלפים

חפיסות קלפים הן בין המצרכים הנפוצים בקרב אמני החושים, והם נוטים לבצע להטוטים שונים הכוללים העלמת קלפים, ניחוש קלפים, הופעת קלפים במקומות בלתי צפויים ועוד. כולם יודעים שאין אמן חושים שיוצא מהבית ללא חפיסת קלפים!

 

קריאת מחשבות

אמני חושים מסוגלים לקרוא את המחשבות שלנו, ולנחש פרטים מסוימים שחשבנו עליהם כגון צבעים, מספרים ועוד. קריאת מחשבות יכולה להיות מפתיעה במיוחד, והיא לא תשאיר אתכם אדישים גם אם כבר ראיתם הכל!

 

טלפתיה

טלפתיה היא למעשה תקשורת על חושית בין אנשים, מבלי להשתמש בחמשת החושים המוכרים לנו. אמני חושים משתמשים בטריקים של טלפתיה, שבהם הם גורמים לתקשורת שכזו בין המשתתפים. אחד הטריקים למשל, גורם לאדם להרגיש מגע בברך שלו, כשאמן החושים נגע בברך של אדם אחר היושב במרחק של כמה מטרים ממנו! טריקים של טלפתיה הם מדהימים כל פעם מחדש!

 

אמן חושים למסיבת רווקות

במסיבות רווקות, ניתן לבחור באטרקציה או סדנה מוכרת יחסית, או לחילופין – ניתן ללכת על משהו שונה ומרענן. בשנים האחרונות, ניתן לראות מגמה שגורמת לנשים לחפש את האטרקציות הכי מיוחדות ומפתיעות למסיבות הרווקות שלהן. מהם היתרונות בהזמנת אמן חושים למסיבת רווקות?

 

תשומת לב לכלה החוגגת

כשאנו עורכות מסיבת רווקות, אין ספק שאנו מעוניינות להעניק לכלה את כל תשומת הלב המגיעה לה, ולערוך עבורה אירוע כיפי במיוחד! הזמנת אמן חושים למסיבת רווקות – מאפשרת לכלה שלנו להיות תחת אור הזרקורים, ואמן החושים יוכל להיעזר בה במהלך המופע שלו. באופן זה מובטחת חוויה בלתי נשכחת לחוגגת ולחברות!

 

אתגר ותדהמה

אנו יודעים שבימינו זה לא פשוט להפתיע אף אחד, ורוב האנשים אינם תמימים! כשאנו מזמינות אמן חושים למסיבת רווקות, הוא יעניק לנו מופע מלא בהפתעות שיגרמו לנו לגרד את הפדחת בהפתעה! גם האנשים הספקנים ביותר – בוודאי יופתעו וינסו לפענח את הטכניקות שבאמצעותן אמן החושים מבצע את הטריקים שלו!

 

אווירה מדליקה וכיפית

כשאנו מזמינות אמן חושים מקצועי למסיבת הרווקות שלנו, הוא יוכל להתאים את עצמו לאופי האירוע, ולהעניק לנו מופע מתובל בהומור, בדיחות, וטריקים מותאמים במיוחד! אחרי מופע שכזה, אין ספק שכולן תצאנה מחויכות מאוזן לאוזן, ותוכלנה להמשיך את הערב במצב רוח מעולה!

 

כיצד לבחור אמן חושים למסיבת רווקות?

השוק מציע מגוון של בעלי מקצוע בתחום מופעי החושים, ועלינו לדעת כיצד לבחור בצורה נכונה את אמן החושים שישדרג לנו את האירוע! אספנו עבורכן מספר טיפים שימושיים לגבי בחירת אמן חושים למסיבת רווקות:

 

נסו להשיג המלצה ממקור ראשון

הדרך הטובה ביותר לקבל המלצה על בעל מקצוע – היא להשיג המלצה ממקור ראשון של חברות או בנות משפחה! באופן זה אנו יכולות להיות סמוכות ובטוחות שנקבל מופע מדליק ואיכותי במסיבת הרווקות שלנו!

 

עיינו בחוות דעת על מופע עם אמן חושים למסיבת רווקות

גם אם אין באפשרותנו להשיג חוות דעת ממקור ראשון, נוכל למצוא חוות דעת באינטרנט. חשוב לשים לב שאנו קוראות חוות דעת ממקורות שונים, ולא מסתמכות על מקור אחד בלבד! הצלבה של חוות דעת מכל מיני מקורות – מאפשרות לנו לקבל תמונה אמינה יותר על בעל המקצוע שבו אנו מעוניינות.

 

צפו בסרטונים מאירועים קודמים

אמן חושים מנוסה ומקצועי, לרוב יופיע בסרטונים שונים מאירועים אחרים שאליהם הוא הוזמן בעבר. קישורים לסרטונים כאלו נוכל למצוא באתר של אמן החושים, או בעת הקשת השם שלו במנועי החיפוש. מדוע חשוב לצפות בסרטונים קודמים? מכיוון שכך נוכל ללמוד הרבה על הרמה המקצועית של אמן החושים, על אופן התקשורת שלו עם הקהל, ועל האווירה שהוא יוצר במהלך המופע שלו!

 

וודאו התאמה לקהל

חשוב להבין, שלא כל אמן חושים יודע לעבוד עם כל קהל. כשאנו מזמינות אמן חושים למסיבת רווקות, מומלץ לוודא שהוא מסוגל להתאים את המופע שלו לאופי האירוע, מכיוון שזה ישפיע באופן משמעותי על החוויה שלנו!

 

צרו קשר טלפוני עם אמן חושים למסיבת רווקות

חשוב ליצור קשר טלפוני עם אמן החושים או עם אחד מחברי הצוות שלו, טרם אנו מחליטות להזמין אותו למסיבת הרווקות שלנו. בשיחה הטלפונית נוכל להתרשם מרמת האדיבות ולהבין "עם מי יש לנו עסק", לוודא לגבי הכנות דרושות למופע, וכמובן – לבקש הצעת מחיר מפורטת.

 

מסיבת רווקות – איזה אירוע מרגש אה?! בין אם את הכלה עצמה או אם את אחת מחברותיה – אין ספק שאת רוצה מאוד שאת האירוע הזה אף אחת לא תשכח! מצד שני – כיום, קשה מאוד למצוא אטרקציה למסיבת רווקות שגם תהיה מקורית וגם תהיה מעניינת.

אבל לך יש מזל! כי בדרך כזו או אחרת – הגעת לאתר של אמן החושים עשהאל דרייר וכאן תוכלי למצוא אטרקציה שהיא גם מעניינת, גם מקורית וגם קלילה ומצחיקה! הכירי את מופע הטלפתיה של אמן החושים עשהאל דרייר.

במהלך המופע את וחברותיך תהנו מחוויה יוצאת דופן שבה תוכלו לראות בעיניים שלכן תופעות מטורפות כגון: קריאת מחשבות, הזזת חפצים בכוח המחשבה, השפעה על המוח, חיבור 2 אנשים לגוף אחד ועוד.

הארוסה הטריה תהיה במרכז העניינים כל הזמן והמופע לא יהיה סתם מופע רנדומלי, אלא מופע שמותאם אישית לכלה!

אין לי ספק שיהיה לנו כיף יחד!

 

מדוע לבחור דווקא באמן חושים למסיבת הרווקות שלך

מסיבת רווקים או מסיבת רווקות היא בהחלט עניין משמעותי וחשוב כחלק מההכנות לחתונה. זאת בעצם המסיבה האחרונה שהחתן או הכלה חוגגים עם החברים במעמד של רווקים וזה משהו שחייבים לציין ולחגוג בצורה הכי טובה שיכולה להיות.

בדרך כלל אחד החברים אחראי לארגן את המסיבה. ברוב המקרים מדובר בחבר או בחברה הקרובים ביותר לחתן או לכלה ולכן חשוב להם מאוד שהמסיבה תהיה הכי מושלמת שיש. אז אם את או אתה אחראיים לארגן מסיבת רווקים או רווקות לחבר שמתחתן בקרוב, יש לי רעיון מדהים בשבילכם!

אחת האטרקציות המגניבות והמיוחדות ביותר שאני יכול להציע לכם היא מופע של אמן טלפתיה. כולם כבר מכירים את המסיבות על חוף הים או בפאב עם אלכוהול, די-ג'י, קריוקי וכו'. הרעיונות האלו כבר משעממים ופשוט מיצו את עצמם. לכן לדעתי כדאי לכם לשקול ברצינות ללכת על כיוון שונה ומעניין. זה נכון שניתן למצוא אמני חושים בבר מצוות אבל הם לא נפוצים.

את מופע הטלפתיה מעביר בדרך כלל אמן חושים. אמן זה הוא אדם היוצר אצל הצופים בהופעתו אשליה שיש לו חוש נוסף חוץ מחמשת החושים שקיימים כמעט אצל כל אדם – הלא הם: ראיה, שמיעה, מישוש, טעם וריח. החוש הנוסף הזה, שכביכול קיים רק אצל אמן הטלפתיה גורם לו להצליח לגרום לצופים להאמין שהוא מסוגל לקרוא מחשבות, להזיז חפצים מבלי לגעת בהם, לדעת עובדות על אנשים מסוימים מבלי שהם יגידו אותם במפורש ועוד. זה כל כך כיף לראות את זה!

אמן החושים עושה זאת בעזרת שיטות בטלפתיה שהוא למד והתמחה בהן, כמו פענוח של שפת גוף המעידה על רצונות ומחשבות של האדם. למשל, בעזרת הבעות פנים מסוימות שהאדם עושה באופן בלתי רצוני, מבלי להרגיש או להתכוון, האמן יכול לקלוט אם הוא דובר אמת או לא ולהשתמש במידע הזה בתרגיל שהוא מבצע.

במהלך המופע, אמן החושים מזמין לבמה מתנדבים ומבצע עליהם תרגילים טלפתיים. לדוגמא, האמן מבקש מהמתנדב לבחור מספר ולחשוב עליו, ובעזרת טכניקות טלפתיות הוא מגלה את הספרה שהמתנדב בחר. ברור שאמן החושים משלב בהופעה גם תרגילים מורכבים ומופלאים הרבה יותר, אבל אותם כבר תגלו בעצמכם בהופעה עצמה. מומלץ לברר מראש על אמן החושים שאתם רוצים להזמין ולוודא שהוא אכן מקצועי ומנוסה.

אם תזמינו אמן חושים למסיבת רווקים/רווקות שאתם מארגנים, הוא יערוך מופע טלפתיה שבו ישולבו תרגילים טלפתיים הקשורים לרווקים או לרווקות, ואם תבקשו מראש אז אולי אפילו לחתן או לכלה בעצמם. מדובר במופע עוצר נשימה שמשאיר את כולם פעורי פה מכיוון שטבע האדם הוא לרצות להבין תופעות שהוא רואה, וכשהוא לא מצליח להבין זה גורם להשתאות נעימה שמרתקת את הצופה וגורמת לו לחוויה בלתי נשכחת.

אז אם אתם רוצים לשמח באמת את החבר או החברה שמתחתנים ולארגן להם מסיבה מקורית ומהנה שהם לא ישכחו – הזמינו אמן טלפתיה או קוסם למבוגרים מקצועי שירים לכם את האירוע וייצור אווירה קסומה ומסתורית.