מנטליסט לאירועים בחשמונאים

☑️ מופע קסום עם מנטליסט לאירועים בחשמונאים.

☑️ שמים במרכז את בעל/ת השמחה.

☑️ מופע מרשים בחשמונאים באווירה קלילה, מצחיקה ונעימה.

☑️ שיתוף הקהל במהלך האירוע. 

☑️ מופע שמגיע אליכם עד לפתח הבית.

☑️ חוויה מעלפת חושים של פעם בחיים.

לקביעת אירוע קסום עם מנטליסט לאירועים בחשמונאים:

כל מי שמתכוון להזמין מנטליסט לאירועים בחשמונאים, מבטיח לעצמו חוויה מרתקת, מפתיעה ומשעשעת. עולמם המסתורי של המנטליסטים מושך הרבה תשומת לב בשנים האחרונות, ואנשים מחפשים בעלי מקצוע איכותיים שיוכלו לשדרג להם יום הולדת, בר מצווה, מסיבת רווקים או יום גיבוש. לא כולם מכירים את המושג "מנטליסט", ובמאמר הבא נשפוך מעט אור על המקצוע המרתק הזה, וגם נעניק מספר טיפים, שיעזרו לכם לבחור מנטליסט לאירועים בחשמונאים בצורה הנכונה ביותר!

 

מה זה מנטליסט?

מנטליסט מכונה לעתים גם "אמן חושים", והוא עוסק בטריקים של קריאת מחשבות, טלפתיה, ניחושי פרטים ועוד. חלק מהאנשים מתבלבלים בין מנטליסט ובין קוסם, כשלמעשה מדובר במקצועות שונים בתכלית. בעוד קוסם נוטה לעסוק בחפצים פיזיים, ומבצע קסמים של ריחוף, העלמת פריטים, וטריקים של אש ומים, מנטליסט עוסק בתחום העל חושי – ומכאן שמו.

קטע מופע רון גליקסמן

אילו טריקים מבצע מנטליסט לאירועים בחשמונאים?

למרות שיש מספר מנטליסטים המופיעים באזור חשמונאים, כל מנטליסט נוטה להשתמש בטריקים שונים, וזה מה שמעניק לו את הסגנון המיוחד שלו! למרות שמנטליסטים נוטים להשתמש בטריקים אחרים, לרוב הם מתבססים על משפחות דומות. מהם סוגי הטריקים הנפוצים שאנו יכולים לצפות להם, כשאנו מזמינים מנטליסט לאירועים בחשמונאים?

קריאת מחשבות

כשמישהו נכנס לכם למחשבות, ומסוגל לתאר סיטואציה שאתם חושבים עליה – זה עשוי להיות מפתיע ואפילו מלחיץ! מנטליסטים מסוגלים לנחש שמות, צבעים ומספרים שאנו חושבים עליהם, מבלי שיהיה כל הסבר הגיוני לאופן שבו הם עושים זאת!

 

ניחוש פרטים

דמיינו לעצמכם מנטליסט שמסוגל לנחש את פרטי כרטיס האשראי שלכם, לגלות מה יש לכם בכיס, או לדעת מהי המילה שרשמתם בהיחבא על פתק! מנטליסטים מסוגלים לנחש פרטים שונים, ולנו נותר רק לנסות ולהבין כיצד הם עושים זאת כל פעם מחדש!

קהל הופעה אמן חושים

להטוטי קלפים

כולנו מכירים להטוטים באמצעות קלפים, ומנטליסטים מסוגלים לבצע כאלו שהם מרשימים במיוחד!
קלפים שנעלמים, מופיעים במקומות בלתי צפויים, או מנוחשים בדיוק ע"י המנטליסט – הם רק חלק מהלהטוטים המרתקים שמנטליסטים יודעים לבצע באמצעות חפיסת קלפים!

 

טלפתיה

טלפתיה היא בעצם תקשורת על חושית בין אנשים, ללא הצורך להשתמש בחמשת החושים המוכרים לנו. מנטליסטים לעתים משתמשים בטלפתיה במופעים שלהם, וזה מפתיע במיוחד! תארו לעצמכם אדם היושב בעיניים מכוסות, ולפתע מרגיש נגיעה בזרוע או ברגל, בזמן שהמנטליסט נוגע באדם היושב במרחק כמה מטרים ממנו!

 

מנטליסט לאירועים בחשמונאים

מחפשים אטרקציה שתשדרג את האירוע שלכם משמעותית? הזמנת מנטליסט לאירועים בחשמונאים יכולה לעשות בדיוק את זה! אנשים נוהגים להזמין מנטליסטים לאירועים שונים, מה שמעניק חוויה בלתי נשכחת למשתתפי האירוע! לאילו אירועים נהוג להזמין מנטליסט?

מופע אמן חושים למשפחה

ימי הולדת

כשאנו חוגגים יום הולדת, לעתים אנו עושים זאת באירוע מפואר, ולעתים באופן מצומצם – עם חברים קרובים או משפחה. אנשים רבים מחפשים אטרקציית יום הולדת שתעניק משהו שונה וייחודי, והזמנת מנטליסט ליום הולדת יכולה להיות מושלמת לשם כך! יום הולדת הכולל בו מופע של מנטליסט – מבטיח לנו הפתעה והנאה רבה מצד המשתתפים, ותשומת לב מיוחד לאדם החוגג!

 

חתונות

הזמנת מנטליסט לחתונה יכולה להוות אטרקציה מקורית במיוחד, כשהמנטליסט יכול להסתובב בין האורחים, או להעניק מופע קלאסי מול הקהל. כשאנו מזמינים מנטליסט לחתונה, אין ספק שהמשתתפים יזכרו את האירוע זמן רב לאחר מכן!

 

בר מצווה

בר מצווה הוא אירוע מרגש, ובו המשפחה מעוניינת להוקיר את הנער החוגג, ולהציב אותו במרכז החגיגה! מנטליסט לאירוע בר מצווה או לשבת בר מצווה בחשמונאים, יעניק לנו מופע מרתק המתאים לכל הצופים, וגם ידאג להציב את חתן בר המצווה באור הזרקורים!

רון גליקסמן במופע על דשא
רון גליקסמן במופע על דשא

יום גיבוש

המגמה כיום, היא להעניק לעובדים אטרקציות מיוחדות בימי הגיבוש, וכאלה שתשארנה זיכרון וטעם של עוד! מופע של מנטליסט ביום גיבוש יוצר חוויה מהנה, גיבוש בין העובדים, שבירת קרח ואווירה הומוריסטית! באופן זה, החוויה תיחרט בזיכרונם של העובדים, וכמובן – תשפר את יחסי העבודה ואת הגיבוש ביניהם.

 

כיצד לבחור מנטליסט לאירועים בחשמונאים?

מכיוון שהשוק מציע מגוון של בעלי מקצוע בתחום, ראינו לנכון לאסוף עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור באופן נכון:

 

חפשו המלצה ממקור ראשון על מנטליסט לאירועים בחשמונאים

אם יש באפשרותכם לקבל המלצה ממקור ראשון, זוהי הדרך הטובה ביותר לבחור מנטליסט. במידה ובן משפחה או חבר קרוב מספר לנו על מנטליסט מוצלח – אנו יכולים להזמין אותו בראש שקט, ולדעת שצפויה לנו חוויה מרתקת ומהנה!

הצלבת חוות דעת ממקורות שונים

גם כשאין באפשרותנו לקבל המלצה ממקור ראשון, ביכולתנו לקרוא חוות דעת אינטרנטיות. יחד עם זאת עלינו לדעת כיצד לעשות זאת, ולא להסתמך מיד על כל מה שאנו קוראים. הדרך המומלצת בעניין זה, היא להצליב חוות דעת ממספר מקורות שונים, וכל נוכל לקבל תמונה אמינה יותר על בעל המקצוע.

 

צפייה בעבודות קודמות

חפשו סרטונים של המנטליסט שאותו אתם מעוניינים להזמין, וצפו בשניים או שלושה מהם. צפייה בסרטונים מאירועים קודמים תעזור לנו להבין מספר דברים על בעל המקצוע:

 

רמה מקצועית

הסרטונים ישקפו עבורכם את אופן ביצוע הטריקים, וכך תוכלו לדעת עד כמה המופע מרשים.

 

תקשורת עם הקהל ע"י מנטליסט לאירועים בחשמונאים

עמידה מול קהל היא בין המיומנויות החשובות ביותר למנטליסט לאירועים, ובסרטון תוכלו לראות אם המנטליסט יודע "להחזיק" את הקהל כמו שצריך גם בעת ביצוע הטריקים!

 

אווירה כללית

סרטון מראה באופן הטוב ביותר את האווירה השוררת במהלך המופע, וניתן לראות מהן תחושות האנשים – האם הם מופתעים, שמחים, משועשעים? כל אלו יעזרו לכם להסיק גם על המופע באירוע שלכם!

 

ביצוע שיחת טלפון עם מנטליסט לאירועים בחשמונאים

אל תוותרו על שיחת טלפון עם המנטליסט או אחד מחברי הצוות שלו! בשיחה תוכלו לוודא לגבי הצעת מחיר, הכנות דרושות, ולשאול שאלות נוספות.