איך לבחור את סוג הקייטרינג לאירוע שלכם

אי אפשר להמעיט בחשיבות בחירת הקייטרינג לאירוע. בין אם מדובר על חתונה של מאות מוזמנים או אירוע משפחתי מצומצם של עשרים אורחים, כולם ידברו על האוכל, על המגוון על האיכות ועל ההגשה. לכן חשוב מאד להתאים את סוג הקייטרינג לסוג האירוע, כי לבחירה נכונה תהיה השפעה על הזיכרון אותו האורחים שלכם ייקחו איתם מהאירוע

 

מהם השיקולים בבחירת קייטרינג?

לבחירת האוכל יש לה השפעה משמעותית,  האם נבחר בספק המתמחה בתחום של קייטרינג חלבי לאירועים למשל או בכאלו המתמחים בבשר? ועוד מגוון שיקולים.

  • אין דין חתונה של מאות מוזמנים באולם כדין ארוחת שף פרטית בבית עם עשרה מוזמנים.
  • שעת האירוע, מה שיתאים לאירוע בעשר בבוקר, לא יתאים לאירוע בשמונה בערב
  • אירוע משפחתי או אירוע של מקום העבודה, או לחלופין מפגש חברים בני אותו גיל ומעמד.

 

מיהם האורחים?

את התשובה  לשאלה הזאת אתם אמורים לדעת יותר טוב מכולם, אתם יודעים עם מדובר על קהל צעיר שיהנה מתפריט המלווה לרוב באלכוהול או באירוע שעיקרו להרשים קולגה מהתחום המקצועי. אתם אלו שיודעים טוב מכולם מה תעדיף המשפחה שלכם שתגיע לאירוע, כל השיקולים הנוגעים לפן האנושי הם חשובים ביותר, חשוב להתאים את המזון לציפייה של האנשים מהאירוע.

 

מומחיות

החלטתם על סוג האוכל שתירצו להגיש, מצוין. עכשיו יש צורך לבחור את הצוות הנכון שיוכל לענות לדרישה שלכם. יש כמה תנאים שתהיו חייבים להציב לעצמכם לפני שתחליטו מי יופקד על החלק אולי החשוב ביותר באירוע שלכם וגם יהווה חלק משמעותי מההוצאות.

  • בחרו חברה שמתמחה באוכל שבחרתם, רציתם אוכל איטלקי, לא כדאי ללכת לגריל מן שיכין לכם פיצה.
  •  ראיתם איש מקצוע נפלא, אבל הוא מעולם לא עשה אירוע של למעלה מחמישים אורחים, לכם יש מאתיים וחמישים, זאת בעיה.

 

איכות והתמקצעות

חשוב להבין כמה דברים בנושא איכות המזון, מי שיציע בישול במקום, כנראה יוכל להעניק חוויה טעימה וטרייה יותר, אולם יש כאן קושי לספק מנות לכמות גדולה של אורחים. אין ספק שנתח בשר שיצא עכשיו מהגריל עסיסי יותר מכזה שהוכן מראש וחומם, הדבר נכון לכל סוגי המנות מפסטה, דרך טורטיה ועד סושי, קחו זאת בחשבון.                                                                               נקודה נוספת, היום יש דרישה למזון מגוון כגון נטול גלוטן, טבעוני או דרישות מסוג זה, חשוב לוודא שספק הקייטרינג שלכם מסוגל לספק מנות גם לאוכלוסיות עם צרכים מעט שונים.

 

לסיכום

בחירת הקייטרינג לאירוע יכולה להיות משימה מלחיצה ומעייפת, המגוון עצום וקשה מאד להתמצא בתוך ההיצע. בכדי למצוא את האיזון הדרוש, כדאי מאד להכין לעצמכם רשימה מסודרת של הצרכים שלכם, הרשימה תכלול את הפרטים הבאים:  סוג האירוע, מיהם האורחים, מה סוג המזון הרצוי וכמות האנשים.  ברגע שתדעו לענות על השאלות הללו, יהיה לכם הרבה יותר קל להחליט.

קייטרינג חלבי לאירועים