איך להפיק מסיבת רווקות?

על מנת לתכנן ולהפיק מסיבת רווקות יש לבצע תכנון מקדים. במדריך הבא נציג את הצעדים החשובים לצורך הפקה של תכנון מסיבת רווקות מושלמת.

הפקת מסיבת רווקות – המדריך המלא

הפקה של מסיבת רווקות היא אירוע לכל דבר ועניין, וזאת לאור העובדה כי כל אחת רוצה להפתיע את הכלה ולהעניק לה את המסיבה המקורית והמיוחדת ביותר. משום כך, חשוב מאוד להקפיד ולבצע תכנון מדויק הכולל את כל האלמנטים המרכיבים את המסיבה המושלמת: מיקום האירוע, אטרקציה, דקורציה ועוד. במידה ואת לקחת אחראיות על הפקת האירוע, להלן מדריך לצורך הפקת מסיבת רווקות יוקרתית, באדיבות פורטל מסיבת רווקות:

בנות רוקדות

  • תקציב – מסגרת התקציב של האירוע היא חשובה, וזאת לאור העובדה כי התקציב עצמו יקבע את האיכות של האירוע וכן את רמת היוקרה. לרוב, טווח המחירים של מסיבת רווקות ל 10 משתתפות עומד על 350 ₪, אולם ניתן להוזיל בעלויות באמצעות הזמנה של בנות נוספות או הקצבה של סכום כספי נוסף מטעם המשפחה או הכלה עצמה. באמצעות אפליקציות ייעודיות ניתן לאסוף את הכסף זמן רב לפני האירוע, ולכן מומלץ לנהל טבלת אקסל מסודרת אשר מפרטת את כל ההוצאות הנדרשות.
  • מספר משתתפות – אישורי הגעה לבנות המוזמנות לאירוע צריך לבצע לפחות חודש וחצי לפני המסיבה, באמצעות קבוצת וואטספ ייעודית. מדובר בדרך קלה ונוחה לעדכן את הבנות בנוגע למיקום וקצב ההתקדמות של הפקת האירוע, כמו גם לצורך אישור סופי של מספר הבנות אשר עתידות לנכוח באירוע.
  • קונספט – הקונספט של המסיבה הוא אלמנט חשוב מאוד להצלחת האירוע, ולכן יש לבצע חשיבה מעמיקה לגבי הקונספט והתאמה של דקורציה, לצורך תפאורה מושלמת. מגוון האפשרויות בתחום עיצוב המסיבה הינו גדול במיוחד וכולל לא מעט מסיבות נושא: מסיבת תאילנד, מסיבה בסגנון יווני, מסיבת דיסני ועוד. שם המשחק כאן הוא מקוריות, ולכן יציאה מחוץ לקופסא הינה הכרחית.
  • לוקיישן – בחירה של לוקיישן תתבצע לאחר בחינת מסגרת התקציב, ובהתאם לטעם האישי של הכלה המיועדת. משום כך, מומלץ לבצע מראש תיאום ציפיות עם הכלה המיועדת ולשאול מהי מסיבת החלומות שלה, כך שאם לדוגמא מדובר בבחורה עירונית אשר אוהבת את קצב החיים המהיר, ניתן לסגור לופט במרכז תל אביב ולארגן שם את המסיבה. עם זאת, בעת עונת הקיץ המחירים של לופטים ווילות עולים באופן משמעותי, בעיקר באזור מרכז הארץ. לכן, חשוב מאוד לסגור את המקום זמן רב מראש ורק לאחר ביצוע השוואת מחירים באמצעות אתרים מתמחים.
  • אטרקציה – כל מסיבת רווקות המכבדת את עצמה צריכה אטרקציה מרכזית. את האטרקציה ניתן לבחור מבין מגוון עצום של אטרקציות הכוללות בין היתר סדנאות, הרצאות, טיפולי מניקור פדיקור ומסאג', בהתאם כאמור לרצון הכלה ואופי הבנות המשתתפות.