כיצד להרשים את האורחים באירועים קטנים?

אירועים קטנים הם לעיתים קרובות מהנים הרבה יותר מאירועים גדולים. כל אורח יכול למצוא את הפינה שלו, את המשהו המתאים לו לעשות לאורך האירוע.

כל אחד יכול למצוא בקלות מישהו לבלות איתו באירוע ולכן לכולם נעים הרבה יותר. יחד עם זאת, למי שמארגן אירוע קטן, יש לפעמים עבודה יותר קשה מארגון אירוע גדול, כי צריך להקפיד על כל פרט. באירועים קטנים, כל פגם וכל טעות הופכת להיות בולטת יותר.

אז מה אתם יכולים לעשות כדי להרים אירוע קטן ומושלם?

 

עיצוב

עיצוב המרחב לקראת אירוע קטן צריך להיות מוקפד במיוחד – המקום צריך להיראות מטופח ומעוצב, מספר המקומות צריך להספיק לכולם, אבל גם יותר מדי מקומות זה לא מומלץ, כדי לא ליצור סביבה שנראית ריקה ועצובה. יחד עם זאת, הרבה יותר קל ליצור פינות נעימות במרחב, שכל אחד מהאורחים יכול למצוא בהן את המקום המתאים והנעים ביותר עבורו, גם אם לא מתחשק לו להיות עם כולם.

 

מתנות

מתנות הפכו להיות אלמנט חובה בכל אירוע, אבל דווקא באירוע קטן, המתנות צריכות להיות קצת יותר מושקעות, בגלל מספר האורחים הקטן ורמת הציפיות הגבוהה. אפשר לחלק באירוע כפכפים ממותגים, בעיקר אם אתם עושים את האירוע בבריכה למשל, או על יאכטה, אפשר לחלק ספלים ממותגים, או עציצים קטנים, אבל אם אתם מחפשים משהו שאפשר לתת במתנה לכל אחד, שאפשר למתג בקלות ושגם משדר יוקרה ואיכות, אבל במחיר נוח – אפשר להדפיס על חולצות איכותיות מסר ותמונה מתאימים לנושא האירוע ולחלק לאורחים בסוף האירוע.

 

אטרקציות

אטרקציות באירועים קטנים צריכות להיות מושקעות, אבל יכולות להיות הרבה יותר פשוטות מאשר באירוע גדול, שכן יש פחות אנשים ולכן גם התפעול של האטרקציה פחות מורכב.

בין האטרקציות המתאימות ביותר לאירועים קטנים, אפשר לבחור אמן שיגיע לתת מופע באווירה מתאימה, אפשר להעביר את האירוע ללוקיישן מיוחד, כמו שייט על יאכטה מפנקת, או להפעיל משחקי קזינו לכולם ועוד.

 

אוכל

אוכל הוא אחד האלמנטים הכי מפנקים באירוע קטן שכן בגלל המספר הקטן יחסית של האורחים, אפשר לארגן קייטרינג מפנק ומגוון במיוחד וגם לכלול בכיבוד אלמנטים, שלא הייתם מגישים באירוע גדול, כמו למשל ארטיקים מפירות טבעיים לקינוח (מתאים במיוחד לאירוע שמתקיים בחוץ ביום חם), או להגיש סירת פירות טרופיים, או להציב דוכן – משאית עם כיבוד גורמה ועוד.

 

לסיכום

תכנון אירוע קטן עשוי להיות מורכב יותר מאשר תכנון אירוע גדול, בגלל רמה גבוהה של ציפייה ומספר קטן של אורחים. לכן, כאשר מארגנים אירוע קטן ואיכותי, חשוב להשקיע מחשבה בכל פרט ולוודא כי אתם בוחרים את כל האלמנטים הנחוצים לקיום אירוע מושלם.

רוצים עוד רעיונות? לחצו: https://www.jacoshirts.com

כיצד להרשים את האורחים באירועים