אילו פרחים נהוג לשים בזר של הכלה?

זה ממש לא פשוט לבחור את הפרחים הכי מרהיבים ביום החתונה שלכם, זאת משימה חשובה מאוד, שיכולה להסתמן כמשימה מאתגרת למדי, בפרט אם אתם לא באמת מתחברים לכל עולם הצומח, ואין לכם מושג קלוש מה ההבדל בין ורדים לבין שושנים.

אבל הסירו כל דאגה או יראה מעל ללבכם, אנו אנשי הפתרונות היום. במאמר זה, ובאם תמשיכו לקרוא עד סופו, נציג בפניכם זרי פרחים לכלה על פי העונה, ממיטב של הקלאסיקה האהובה, פרחים שמתחת לרדאר, ופרחים יותר ידועים, כמו למשל – חבצלות או אדמוניות. ועם הקריאה הנעימה שלכם, תוכלו לגלות – אילו פרחים נהוג לשים בזר של הכלה?

 

אילו פרחים נהוג לשים בזר של הכלה?

אנו בטוחים שחשוב לכם לדעת איזה זר פרחים בדיוק נהוג לשים בזר של הכלה, ומה העונה הכי נכונה לבחירה שלו. במקום שתסתובבו בין כל המשתלות בעיר המגורים שלכם, ואנו בטוחים שלארגן חתונה זה ממש לא פשוט, בעוד יש המון משימות לסיים, נציג בפניכם כעת כל מיני סוגים של זרי פרחים, תוך כדי ציון מדויק של העונה שהם פורחים, כלהלן –

  • זר של הכלה בדמות של פרחי הלילך – הפריחה האביבית הזאת מוכרת בזכות הצבע הכה מיוחד שלה, גם לבנדר בהיר, וגם סגול עמוק, אך כדאי שתדעו שאפשר להשיג את הלילך אף בצבע לבן חזק. לפרח הלילך יש ניחוח מתוק ואף נהדר, וצורה אורגנית ומשוחררת. יש לערב אותו ביחד עם פריחות אביב נוספות במרכז. וכאמור לעיל, עונת הפריחה שלו היא עונת האביב.
  • הסוג השני של פרחים שכדאי לשים בזר של הכלה הוא האדמוניות – מאוד קל להבין שהם זמינים בחנויות בשפע נרחב של גוונים, מצהוב או שמנת, וכלה באדום או בוורוד. מדובר אומנם בפרח עם תג מחיר די גבוה, אבל הוא בהחלט שווה את ההשקעה הכספית שלכם. עונת הפריחה שלו הוא בעונת האביב ועת לתחילת עונת הקיץ.

 

איזה זר פרחים נהוג לשים אצל הכלה?

יש המון סוגים של זר פרחים לכלה. כשחיפשנו בשבילכם את זר הפרחים המושלם, נודה ונתוודה, זה ממש לא היה פשוט, אז הנה הכי מובחרים לפניכם –

  • חבצלת העמק, או בשמה הידוע שושנת העמקים – מוכר בזכות הפרחים העדינים שלו בצורה של פעמון, ובריח משכר וייחודי. המון ידועניות עשו שימוש בפרח זה, כמו למשל קייט מידלטון או לחלופין הנסיכה דיאנה. מדובר בזר פרחים לכלה מאוד קלאסי, עם הרבה ירק מסביבו. עונת הפריחה שלו היא עונת האביב.
  • שושני גן – או גם ורד, מרביתם מגיעים בתור פרחים חתוכים, אשר נחלקים לשני סוגים מובילים – שושנים או ורדים לגינה, שושנים או ורדים סטנדרטיים. הסוג הראון מונח בצורה רופפת, אך מתייחס לרוב לוורדים שגדלות עם כמות עלי כותרת צפופה יותר, מה שמשווה להם נראות יותר רומנטית או מלאה. הסוג השני שאותו בוודאי תוכלו לדמיין, מגיע ביחד עם גבעולים ארוכים וצורה קלאסית של ורדים.

זר כלה