אמן חושים לבר מצווה

מופע טלפתיה מותאם לבר מצווה כאשר גם חבריו של החתן וגם המבוגרים יהנו!

חתן בר המצווה הוא הכוכב האמיתי במופע! צרו קשר עכשיו, ואני אדאג לשאר!

 

מה בתוכנית

בתור התחלה, אמן החושים עשהאל יגיע לבר מצווה בין 45 דקות לשעה לפני שהאורחים בכלל מוזמנים בכדי להכיר את חתן בר המצווה ולהכין אותו לקראת המופע המרכזי. בנוסף, עשהאל ידאג להקים תפאורה והגברה למופע העתיד להתרחש.

כשהאורחים יגיעו לאירוע, הם יגלו שלא רק אוכלים בקבלת הפנים אלא יש גם אמן חושים שמסתובב ומבדר עם קטעים מיוחדים של קריאת מחשבות, טלפתיה, קלפים, מטבעות ועוד. האורחים שלכם הולכים להנות מאוד בקבלת הפנים ובנוסף, אמן החושים עשהאל ידאג לידע את כולם שבהמשך הערב עומד להתקיים מופע טלפתיה.

המופע המרכזי יכול להתקיים או לפני מנה ראשונה, או בין מנה ראשונה לעיקרית, או כל סידור אחר שנוח לבעל האירוע.

במהלך המופע אמן החושים עשהאל וחתן בר המצווה יציגו ביחד יכולות על חושיות מרשימות במיוחד החל מקריאת מחשבות, השתלטות על המוח של אחד האורחים שלכם, חיבור 2 אנשים לגוף אחד ועוד.

המופע מדהים, מפתיע ומצחיק כאחד, והכי חשוב – הכוכב האמיתי שמקבל את כל הכפיים ותשואות הינו חתן בר המצווה!

סרטונים קצרים ואותנטיים במיוחד!

 

 

מדוע כדאי לך להזמין אמן חושים לבר מצווה של הילד שלך

תנסו להיזכר בפעם האחרונה שקיבלתם הזמנה לבר מצווה, מן הסתם זה היה של בן של חברים שלכם או קרובי משפחה. המחשבה הראשונה שכנראה עלתה לכם לראש היא זכרון מאירועים דומים בהם נכחתם.

לרוב אירועי הבר מצווה נראים אותו הדבר, אתם מגיעים, מתיישבים, אוכלים ונהנים בחברת ילדים בני שלוש עשרה. לפעמים אין הפעלה בכלל, וכשכבר יש הפעלה באירוע – לרוב היא אינה מתאימה גם לכם וגם לחבריו של חתן בר המצווה ולכן נוצר מצב שאתם משתעממים ומרבים לדבר עם חברכם או עם בני המשפחה המבוגרים שיושבים בקרבתכם.

וודאי יצא לכם לחשוב לעצמכם באמצע אירועים כאלו, שבבר המצווה של הבן שלכם זה לא יקרה. אתם תמצאו פתרון!

האמנם?

אם הגיע העת שלכם להתחיל לתכנן את חגיגות בר המצווה של הבן שלכם, ישנם דברים חשובים שכדאי לזכור.

 

אטרקציות לבר מצווה בעבר מול אטרקציות לבר מצווה בהווה

קודם כל, חשוב לזכור שהזמנים השתנו, מאז שאתם הייתם בגיל חגיגות הבר והבת מצווה ולכן מומלץ ביותר לשבת עם הילד שחוגג ולתאם אתו ציפיות. חשוב לוודא שהילד אכן מעוניין בהזמנת אמן חושים לבר המצווה שלו, ויותר מזה – האם הוא רוצה שיהיה אמן חושים באירוע וזהו או שהוא גם מעוניין לקחת חלק פעיל במופע הטלפתיה. ישנם ילדים שמאוד ישמחו מהרעיון ואפילו יציעו אותו בעצמם וישנם ילדים שזה פחות ידבר אליהם וזה בסדר.

 

מדוע מומלץ להזמין אמן חושים לבר מצווה?

בראש ובראשונה, מופע של אמן חושים פותר את הבעיה העיקרית בחיפוש אחר אטרקציה לבר מצווה שהיא: התאמת האטרקציה למגוון הגילאים באירוע. בנוסף, אמן החושים מזמין משתתפים מהקהל ובכך יוצר תחושה שכולם שותפים למופע, גם המבוגרים וגם הנערים הנמצאים באירוע.

הופעה של אמן חושים, עם כל הדומיננטיות שבה, נותנת מקום לחתן בר המצווה להיות הכוכב לאורך כל האירוע, מה שלא קורה בהרבה הפעלות מכיוון שהן גונבות לילד הבר מצווה את הפוקוס, מה שגורם לכך שהוא מרגיש שהאורחים שוכחים לרגע לכבוד מי הם התכנסו.

זכרו ההצלחה של האירוע מורכבת מכך שחתן בר המצווה יהיה מרוצה ורק אחריו שהאורחים יהיו מרוצים, הופעה של אמן חושים מקצועי תרצה גם את הילד שחוגג וכמובן גם את הקהל שיחזור הביתה עמוס חוויות ייחודיות ומעניינות.

Call Now Button