אמן חושים לגיבוש צוות מורים באור עקיבא

☑️ מופע קסום עם אמן חושים לגיבוש צוות מורים באור עקיבא.

☑️ שמים במרכז את בעל/ת השמחה.

☑️ מופע מרשים באור עקיבא באווירה קלילה, מצחיקה ונעימה.

☑️ שיתוף הקהל במהלך האירוע. 

☑️ מופע שמגיע אליכם עד לפתח הבית.

☑️ חוויה מעלפת חושים של פעם בחיים.

לקביעת אירוע קסום עם אמן חושים לגיבוש צוות מורים באור עקיבא:

הזמנת אמן חושים לאירועים שונים הפכה לפופולארית במיוחד לאחרונה, והיא מעניקה פתרון יצירתי ומרתק לכל הגילאים ולכל האוכלוסיות. בשונה מקוסם, אמן חושים עוסק בתחום העל חושי של טלפתיה, קריאת מחשבות וכדומה, ולכן הוא פונה לא רק לילדים וצעירים – אלא גם לאוכלוסייה בוגרת יותר. הזמנת אמן חושים לגיבוש צוות מורים באור עקיבא, מהווה אטרקציה משעשעת שמוציאה את הצוות מהשגרה, וגורמת לשבירת קרח וגיבוש בין המורים. מה עלינו לדעת בעת שאנו מחפשים לגיבוש צוות מורים באור עקיבא?

 

מהו אמן חושים?

אמן חושים הוא מקצוע שתפס תאוצה בשנים האחרונות, בין השאר גם עקב מספר תוכניות טלוויזיה מרתקות בנושא ששודרו בישראל. אמן חושים עוסק בתחום הקשור לשליטה במחשבות, טלפתיה וקריאת מחשבות. למרות שאנשים רבים נוטים לבלבל בין אמן חושים וקוסם, מדובר במקצועות שונים. בעוד אמן החושים כאמור – עוסק בתחום העל חושי, קוסם עוסק בעיקר בקסמים הקשורים לחפצים פיזיים, ריחוף, אש ומים. אמני חושים לומדים שנים רבות על מנת להתמקצע בטריקים שונים, ועל מנת להיות מסוגלים להגיש אותם בצורה זורמת ומרתקת על הבמה.

רון גליקסמן במופע על דשא
רון גליקסמן במופע על דשא

מדוע דווקא אמן חושים לגיבוש צוות מורים באור עקיבא?

מופע של אמן חושים באור עקיבא הוא פופולארי בסוגים שונים של אירועים, ביניהם ימי הולדת, בר מצווה, אמן חושים למסיבות רווקים, ימי חברה, וגם גיבוש צוות מורים! מה הופך את האטרקציה הזו לכה מוצלחת כשאנו מדברים על גיבוש צוות מורים?

גיבוש ושבירת הקרח

צוות מורים נדרש לעבוד יחד, ולכן אחת המטרות של יום גיבוש – היא כמובן ליצור אווירה חברתית יותר בין המורים! מופע של אמן חושים יוצר אווירה הומוריסטית ומשעשעת, שעוזרת לקרב בין הצופים במופע. בעת שהמורים יושבים ונהנים מאופן הצגת הטריקים, הם חווים יחד את המופע – ולכן מדובר באטרקציה מקרבת ומגבשת במיוחד!

הופעת-אמן-חושים-בהיכל

יציאה מהמסגרת

עבודתם של המורים היא אינה פשוטה, וזה חשוב להעניק להם מדי פעם בפעם חוויות שתוצאנה אותם משגרת העבודה שלהם. הזמנת אמן חושים לגיבוש צוות מורים, יוצרת בקרב הצוות אווירה של תעלומה ובלבול, בעת שהם מנסים לפצח כיצד אמן החושים מבצע את הטריקים שלו! בייחוד עבור מורים שנמצאים כבר זמן רב במקצוע – מופע שכזה עשוי לעודד אותם לחשוב בדרכים חדשות ויצירתיות במיוחד!

 

אווירה כיפית ומשעשעת

אמני חושים ברמה גבוהה, יודעים להעביר את המופע העל חושי שלהם תוך יצירת אווירה נעימה ומשעשעת במיוחד! שילוב של בדיחות קטנות וטריקים שמבוצעים בעזרת משתתפים מהקהל – עוזרים לאמן החושים להעלות חיוך על פני הצופים המרותקים. אין ספק שלאחר הזמנת אמן חושים לגיבוש צוות מורים , כולם עומדים לצאת מחויכים, רעננים, ועם חוויות שעליהם עוד ידובר בימים הבאים!

 

מה יודע לעשות אמן חושים לגיבוש צוות מורים באור עקיבא?

בוודאי אתם קוראים את השורות הללו, ושואלים את עצמכם – איך הולך להיראות המופע טלפתיה של אמן החושים, ומה בעצם הוא יכלול? הרי אמרנו שאמני חושים הם שונים מקוסמים, והם עוסקים בתחום העל חושי. אם כך, מהם סוגי הטריקים שאמני חושים נוטים להשתמש בהם?

קהל הופעה אמן חושים

טריקים עם קלפים

מי שמכיר אמני חושים, יודע שאין אמן חושים שעוזב את הבית בלי חפיסת הקלפים שלו! אמני חושים משתמשים המון בטריקים שכוללים קלפים שנעלמים, צצים לפתע במקומות בלתי צפויים, או מנוחשים בדיוק רב ע"י אמן החושים. ישנם סוגים רבים של טריקים עם קלפים, ואמני חושים נוטים לרענן את הרפרטואר שלהם בכל פעם – כך שסביר להניח שלא תיתקלו באותם להטוטים!

 

טלפתיה ע"י אמן חושים לגיבוש צוות מורים באור עקיבא

משמעותה של טלפתיה, היא תקשורת על חושית בין אנשים – מבלי להשתמש בחמשת החושים המוכרים לכולנו. אמני חושים מקצועיים יודעים להשרות טלפתיה בין שני משתתפים מהקהל, למרות שזוהי הפעם הראשונה שהם פוגשים אותם! תארו לעצמכם שאדם אחד יושב בעיניים מכוסות, והאדם השני יושב במרחק של כמה מטרים ממנו. בעת שאמן החושים נוגע בברך של האדם השני – האדם הראשון עם העיניים המכוסות מרגיש נגיעה בברך שלו! טריקים של טלפתיה הם מדהימים מאין כמותם, ולכם רק נותר לנסות להבין כיצד הם מתבצעים…

מופע אמן חושים למשפחה

קריאת מחשבות

קריאת מחשבות היא בין הטריקים הכי נפוצים בקרב אמני החושים, והיא מפתיעה כל פעם מחדש! כשאמן החושים מצליח לנחש בדיוק את המספר שאנו חושבים עליו, זה עשוי לבלבל אותנו במיוחד, ולגרום לנו לחשוב ולנסות לפתור את התעלומה גם בימים הבאים! אמני חושים מקצועיים, יודעים לבצע טריקים מרשימים במיוחד של קריאת מחשבות, והם מציגים אותם בסגנונות שונים ומגוונים במהלך המופעים שלהם.

 

כיצד נבחר אמן חושים לגיבוש צוות מורים באור עקיבא?

כיוון שהשוק מציע בעלי מקצוע רבים בתחום, החלטנו לאסוף עבורכם מספר הכוונות לבחירת אמן חושים איכותי.

אמן חושים

בצעו סקר שוק וקראו חוות דעת על אמן חושים לגיבוש צוות מורים באור עקיבא

זה נכון שהאופציה המומלצת ביותר, היא לקבל המלצה ממקור ראשון! אך מה עושים אם זה לא מתאפשר? ובכן, אין זה מומלץ לבחור באמן החושים הראשון שבו אנו נתקלים, ומומלץ לסקור שניים או שלושה בעלי מקצוע. כדאי לקרוא חוות דעת של לקוחות קודמים, ולוודא שהן מגיעות ממקורות שונים, ולא ממקור אחד בלבד (עמוד הפייסבוק למשל). כשאנו מצליבים מספר חוות דעת – הסיכוי לאמינות שלהם עולה!

 

צפו בסרטונים!

לאמן חושים מקצועי ומנוסה – יש סרטונים מאירועים קודמים. אל תתעצלו, וצפו בסרטונים אלו, כיוון שהם יכולים לתרום לכם מידע רב וחיוני! בסרטונים תוכלו להבין מהי האווירה שיוצר אמן החושים במופעים שלו, כיצד הוא מחזיק את הקהל, ומהי הרמה המקצועית שלו.

 

בצעו שיחה טלפונית ראשונית או השאירו פרטים

אל תוותרו על השיחה הראשונית, מכיוון שהיא תאפשר לכם להבין מול מי אתם עומדים, מהי רמת האדיבות, ומהם יחסי האנוש של אמן החושים וחברי הצוות שלו. כמו כן – במעמד זה תוכלו לבקש הצעת מחיר מפורטת!