אמן חושים ליום הולדת 60

☑️ מופע קסום עם אמן חושים ליום הולדת 60.

☑️ שמים במרכז את בעל/ת השמחה.

☑️ מופע מרשים באווירה קלילה, מצחיקה ונעימה.

☑️ שיתוף הקהל במהלך האירוע. 

☑️ מופע שמגיע אליכם עד לפתח הבית.

☑️ חוויה מעלפת חושים של פעם בחיים.

לקביעת אירוע קסום עם אמן חושים ליום הולדת 60:

 

רוב האנשים מכירים את המושג "אמן חושים", אך לא כולם יודעים בדיוק מה זה אומר. אנשים רבים נוטים להתבלבל בין אמן חושים וקוסם, וזאת מכיוון שמדובר במקצועות שיש בהם מן המשותף. אמני חושים התפרסמו בשנים האחרונות, בין השאר תודות לתוכניות ריאליטי שהפנו אליהם את אור הזרקורים. הזמנת אמן חושים ליום הולדת 60 היא אטרקציה פופולארית, ובמאמר הבא נשפוך מעט אור על המקצוע המסתורי והמרתק הזה!

 

אמן חושים ליום הולדת 60 במרכז

אמן חושים ליום הולדת 60 בצפון

אמן חושים ליום הולדת 60 בדרום

אמן חושים ליום הולדת 60 בשרון

אמן חושים ליום הולדת 60 בחיפה

אמן חושים ליום הולדת 60 בירושלים

אמן חושים ליום הולדת 60 ביהודה ושומרון

 

מה זה בעצם אמן חושים?

בתור התחלה, חשוב לציין שאמן חושים הוא אינו קוסם! על אף שמדובר במקצועות שכנים שיש בהם הרבה מן המשותף, הם עדיין שונים במהותם. בעוד קוסם עוסק בקסמים פיזיים הקשורים לריחוף, העלמת חפצים, מים ואש, אמן חושים נוטה לכיוון העל חושי, והוא יציג טריקים שעוסקים בטלפתיה, קריאת מחשבות, שליטה במחשבות, ניחושי מספרים ועוד. אמן חושים ליום הולדת 60, יעניק למשתתפים מופע מרתק שיגרה את הסקרנות שלהם, וישאיר טעם של עוד.

 

מה כולל מופע של אמן חושים ליום הולדת 60?

כאמור, אמני חושים עוסקים בתחום העל חושי. לכל אמן חושים יש את הטריקים שהוא אוהב להשתמש בהם במהלך המופעים שלו, ולכן כל מופע צפוי להיות מעט שונה. כשאנו מזמינים מופע של אמן חושים ליום הולדת 60, סביר להניח שניתקל באחת מהמשפחות הבאות:

 

טריקים של קלפים

קלפים אהובים על אמני חושים וגם על קוסמים, והם נוטים לעשות בהם שימוש רב בעת המופעים שלהם. קלפים שנעלמים ומופיעים במקומות בלתי צפויים, קלפים שמנוחשים בדיוק רב ע"י אמן החושים, וקלפים שמשנים את צורתם באופן בלתי מוסבר – הם רק חלק מהטריקים שאמני חושים יודעים לבצע!

 

להטוטי טלפתיה

טלפתיה היא תקשורת על חושית בין אנשים, מבלי צורך להשתמש בחמשת החושים שאנו מכירים. אמני חושים מסוגלים להשרות טלפתיה על משתתפי המופע, ולגרום לדברים מוזרים מאוד להתרחש על הבמה. דמיינו שאדם מרגיש נגיעה מבלי שאף אחד נגע בו, בדיוק ברגע שאמן החושים נוגע באדם אחר שיושב במרחק ניכר ממנו! טריקים של טלפתיה הם מפתיעים ומדהימים כל פעם מחדש!

 

קריאת מחשבות

אמני חושים מסוגלים לדעת על מה אתם חושבים! נשמע הזוי? אולי זה באמת כך…כשאמן החושים מצליח לנחש פרטים שחשבתם עליהם, כמו מספרים, צבעים או צורות, זה בהחלט משאיר אתכם פעורי פה! כל מה שנותר לכם לעשות, זה לנסות להבין איך בדיוק אמן החושים מצליח לעשות מה שהוא עושה!

 

שליטה מחשבתית ע"י אמן חושים ליום הולדת 60

דמיינו סיטואציה שבה אחד המשתתפים במופע פשוט מתבלבל לחלוטין, שוכח איך קוראים לו, או שוכח איך קוראים לאמא שלו! אמני חושים יודעים לבצע טריקים של שליטה מחשבתית, שאותם יהיה לכם מאוד קשה להסביר!

 

אמן חושים ליום הולדת 60

כשאנו חוגגים יום הולדת 60, מדובר במאורע מרגש ובגיל עגול ומרשים! סביר להניח שכבר יצא לנו לחוות כל מיני סוגים של חגיגות במהלך חיינו, וייתכן גם שהן כללו אטרקציות מסוגים שונים. ניתן לומר בזהירות, שכנראה רוב האטרקציות כבר מוכרות לכם בשלב הזה – ואנו מחפשים משהו מרענן, חדש ומסעיר. הזמנת אמן חושים ליום הולדת 60, תעניק לנו את כל אלו ואף יותר!

 

מופע דינאמי ומרתק

שוב פעם עוגה, נרות ושירי יום הולדת? הגיע הזמן לעשות משהו קצת שונה! מופע של אמן חושים ליום הולדת 60 ירתק את המשתתפים, ויעניק להם חוויה בלתי נשכחת! אמן חושים מקצועי יוכל להחזיק את המשתתפים פעורי פה ומשועשעים, ולהעניק להם חוויה שתדהים אותם!

 

אתגר שכלי

זה לא פשוט להפתיע אנשים מבוגרים, וזה בטח שונה מלהעביר מופע קסמים לילדים! אמן חושים מקצועי יוכל לאתגר גם את האנשים הספקנים ביותר בקהל, וגם את אלו שחושבים שהם כבר ראו הכל!

 

שעשוע ואווירה כיפית

כשאנו מזמינים אמן חושים מקצועי ליום הולדת 60, אנו מבטיחים לעצמנו דקות ארוכות של חיוכים, הנאה וכיף! מופע של אמן חושים, כולל בו קטעים הומוריסטיים ובדיחות קטנות המשולבות בו, וכך אנו מקבלים חוויה מהנה שתוציא אותנו מחויכים מאוזן לאוזן!

 

חוויה מושלמת לכל גיל עם אמן חושים ליום הולדת 60

אחד היתרונות באמן חושים, הוא שהוא יכול להתאים את עצמו לכל קהל ולכל גיל. אמני חושים מקצועיים יידעו כיצד להתאים את הטריקים שיוצגו לסוג הקהל, ולכן, כשאמן החושים יודע את העבודה – אנו לא יכולים להפסיד!

 

טיפים להזמנת אמן חושים ליום הולדת 60

איך מזמינים אמן חושים ליום הולדת 60, ועושים זאת הכי נכון שאפשר? אספנו עבורכם מספר טיפים והכוונות, שיוכלו לסייע לכם בבחירה מתוך בעלי המקצוע בשוק:

 

המלצה ממקור ראשון

אם יש באפשרותנו לקבל המלצה ממקור ראשון – מה טוב! בררו בין בני המשפחה והחברים לגבי אמן חושים מקצועי, שכבר הוכיח את עצמו באירועים קודמים!

 

חוות דעת מגוונות

גם אם לא מצאתם המלצה ממקור ראשון – אתם יכולים לקרוא חוות דעת באינטרנט! הקפידו לעיין בחוות דעת ממקורות שונים, ואל תסתמכו לעולם על מקור אחד בלבד. באופן זה תוכלו לקבל תמונה מהימנה יותר על בעל המקצוע.

 

צפו בעבודות קודמות

אמן חושים מקצועי ומנוסה, לרוב יופיע בסרטונים מאירועים קודמים שבהם הוא הופיע. סביר להניח שתוכלו למצוא קישורים לסרטונים כאלו באתר של אמן החושים, ואם לא מצאתם – בקשו מאמן החושים סרטונים כאלו! צפייה בעבודות קודמות עוזרת לנו להתרשם מרמת המקצועיות, יכולת העמידה מול קהל, והאווירה הכללית במופע.

 

צרו קשר טלפוני עם אמן חושים ליום הולדת 60

אל תתפתו לסגור עסקה בהתכתבות, והקפידו לנהל שיחה עם אמן החושים או עם אחד מחברי הצוות שלו. בשיחה ניתן לתאם ציפיות, לשאול לגבי הכנות דרושות, וכמובן – לבקש הצעת מחיר מפורטת!

 

משברים ושמחות ממלאים את חיינו מהרגע הראשון בו אנחנו מגיעים לעולם. לכן, אם אחד מכם הגיע לגיל שישים, אתם בוודאי מרגישים את הצורך לחגוג לו ואולי אפילו לעשות לו מסיבת הפתעה. האמת היא שבדרך כלל ימי הולדת כאלה, "עגולים", מעוררים בנו תשומת לב מיוחדת כי אנחנו נפרדים מעשור אחד ונכנסים לאחר. עם זאת, הרבה פעמים הצורך לעשות משהו גרנדיוזי ושונה גורם לכך שנרגיש מתח, כי במה מכל האפשרויות הקיימות כדאי לנו לבחור? האם באמת שוב כדאי להפתיע את בן הזוג ולקחת אותו לחופשה בחו"ל? או שאולי כדאי לחשוב על משהו מקורי ושונה? האמת היא שטיסה לחו"ל הרבה פעמים עלולה גם להיות מעייפת ולכן, אם אתם חושבים על בילוי בישראל, אולי כדאי שתארגנו גם את כל החברים הכי טובים ואת בני המשפחה להגיע ולחגוג ביחד איתכם. לעשות ערב שכולל אוכל, מוזיקה, שתייה ואולי גם מופע מיוחד זו בחירה נהדרת כי לא מדובר על אירוע שעושים כל השנה. לכן, אם נראה לכם שכך תוכלו לשמח את בן הזוג שלכם, אז למה לחשוב פעמיים?

 

הופעה שאי אפשר להישאר אליה אדישים

בעולם הטכנולוגי של ימינו הרבה פעמים עולה השאלה כיצד נוכל לרגש את הצופים ואיך נוכל להמם את האורחים שהזמנו לחגוג איתנו. לכן, אם גם אתם מרגישים כך, כדאי שתדעו שיש לא מעט דרכים לעשות זאת. מלבד העובדה שכדאי לדאוג שיהיה אוכל כמה שיותר איכותי, כדאי גם לחשוב על הזמנת אמן חושים שיוכל להגיע לאירוע ולהפוך אותו למשהו בלתי נשכח. אם עוד לא יצא לכם לשמוע על כך ואם אתם לא יודעים מה עושה אמן חושים, כדאי שתדעו: הוא פשוט מגיע לכל מקום שאליו מזמינים אותו ומהמם את האורחים. אמן חושים הוא איש מקצוע לכל דבר שיש לו רגישות מופלאה ויכולות שעבור רוב האנשים הן פשוט בלתי מוסברות. לכן, אם אתם מחפשים את הדרך לצאת מהשגרה ולחגוג בצורה אחרת ושונה, אמן חושים זו אופציה שכדאי לכם לבחון מקרוב.

 

מה כוללת ההופעה?

כמובן שלכל אמן חושים יש את הדרך שלו להופיע וכל איש מקצוע בתחום הזה מציע לקהל משהו קצת אחר. עם זאת, בהחלט ניתן לומר שרוב אמני החושים עסוקים בלהמם את הקהל עם דברים שלעין נרגילה נראים פשוט בלתי אפשריים. לדוגמה: שלושה משתתפים מהקהל יכתבו מספרים ארוכים ומורכבים ואדם נוסף מקהל יישב ובעזרת מחשבון יחבר את כל המספרים יחדיו. אמן החושים יראה לקהל מעטפה שלמעשה תעמוד על השולחן שליד האמן כבר מתחילת המופע ומדהים לראות שכאשר היא תיפתח, יהיה רשום עליה סכום כל המספרים שבחרו המתנדבים מהקהל. כשרואים את הדברים האלה בעיניים אי אפשר להישאר אליהם אדישים, הם מרהיבים ומעוררים הרבה רגשות. יש מי שמתעצבן מהמחשבה על כך שאמן החושים מצליח לעשות זאת ויש מי שפשוט נפעם. מה שבטוח, זה שכל האורחים שתזמינו ליום ההולדת השישים, לא יוכלו להישאר אדישים לכל מהלך ההופעה. בנוסף לכך, בהופעות כאלה יש שימוש גם בטכניקות כמו טלפתיה, גניבת מחשבות, סוגסטיות ועוד, מה שאומר שלכל אורך המופע אתם והאורחים שלכם פשוט תשבו מרותקים.

 

האווירה השמחה

אין ספק שכאשר רוצים להפיק יום הולדת שישים רוצים גם לעשות הכול כדי שהאווירה תהיה מצחיקה ונעימה, כי אחרת בשביל מה מתכנסים ומזמינים את כל החברים הכי טובים? לכן חשוב לבדוק לאיזה אמן חושים אתם פונים כי בסופו של דבר יש כאן גם עניין של כרימה ויכולת עמידה מול קהל. כלומר, זה שלאמן החושים יש את היכולת להשתמש בקסמי הטלפתיה או להמם בדרך אחרת זה טוב ויפה, אך אם הוא לא יידע לעשות זאת באווירה טובה זה לא יהיה  מספיק טוב. לעומת זאת, אמן חושים שחלק מהיכולות שלו הן לעמוד מול הקהל, לדבר אליו בגובה העיניים, לשמח את כולם ולהעניק תשומת לב יפה לכל אחד מהמשתתפים, זו חוויה אחרת לגמרי! לכן כדאי לבדוק כמה אפשרויות לפני שבוחרים אל מי להתקשר, כי מה פתאום שתתפשרו על אמן שהוא פחות מהטוב ביותר שיש?

 

אמן החושים שלכם

אתם מחפשים היום את אמן החושים שיוכל להגיע ליום ההולדת השישים שאחד מכם חוגג? רוצים להבטיח שהוא יגיע לכל מקום שבו אתם רוצים לעשות את החגיגה? חשוב לכם גם לדעת שהוא איש מקצוע שיוכל להתאים את ההופעה לאופי האנשים והאירוע שאותו אתם מתכננים? אם כך, אין ספק שאמן החושים שלכם הוא רון גליקסמן . רון גליקסמן הרגיש את המשיכה אל תחום אמנות החושים כבר מילדות וברבות הימים הוא הפך זאת למקצוע של ממש. בנוסף לכך, הוא גם נוסע להופעות בארצות הברית ובהופעות שלו הוא גם משלב מסרים פרו ישראלים ועושה יחסי ציבור מופלאים למדינה הקסומה שלנו. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שגם ביום ההולדת הקרוב שלכם הוא ירגש, ילהיב ויהמם את הקהל בו זמנית. עוד יתרון טוב בהופעות של רון גליקסמן זו העובדה שהוא מקשיב לקהל שלו והוא ישמח לדבר איתכם לפני ההופעה כדי להבין מה בדיוק דרוש לכם ואיזה אופי תרצו שיהיה לערב. היכולת להעמיד במרכז את בעל השמחה, לנדב אותו למשימות שונות ובעזרתו לעשות את ההופעה היא יכולת מופלאה שבמקרה של רון גליקסמן תמיד מלווה גם במצב רוח נפלא. לכל זה צריך להוסיף גם את העובדה שכל המופע מתנהל בעברית תקינה ויפה והכי לכם חגיגת יום הולדת מושלמת! כדאי לדעת שהמופע מתאים לציבור החילוני ולציבור החרדי כאחד, כך שזה לא משנה מאיזה מגזר אתם באים שכן בכל מקרה אמן החושים רון גליקסמן הוא האיש שלכם.