אמן חושים ליום הולדת 60

משברים ושמחות ממלאים את חיינו מהרגע הראשון בו אנחנו מגיעים לעולם. לכן, אם אחד מכם הגיע לגיל שישים, אתם בוודאי מרגישים את הצורך לחגוג לו ואולי אפילו לעשות לו מסיבת הפתעה. האמת היא שבדרך כלל ימי הולדת כאלה, "עגולים", מעוררים בנו תשומת לב מיוחדת כי אנחנו נפרדים מעשור אחד ונכנסים לאחר. עם זאת, הרבה פעמים הצורך לעשות משהו גרנדיוזי ושונה גורם לכך שנרגיש מתח, כי במה מכל האפשרויות הקיימות כדאי לנו לבחור? האם באמת שוב כדאי להפתיע את בן הזוג ולקחת אותו לחופשה בחו"ל? או שאולי כדאי לחשוב על משהו מקורי ושונה? האמת היא שטיסה לחו"ל הרבה פעמים עלולה גם להיות מעייפת ולכן, אם אתם חושבים על בילוי בישראל, אולי כדאי שתארגנו גם את כל החברים הכי טובים ואת בני המשפחה להגיע ולחגוג ביחד איתכם. לעשות ערב שכולל אוכל, מוזיקה, שתייה ואולי גם מופע מיוחד זו בחירה נהדרת כי לא מדובר על אירוע שעושים כל השנה. לכן, אם נראה לכם שכך תוכלו לשמח את בן הזוג שלכם, אז למה לחשוב פעמיים?

 

הופעה שאי אפשר להישאר אליה אדישים

בעולם הטכנולוגי של ימינו הרבה פעמים עולה השאלה כיצד נוכל לרגש את הצופים ואיך נוכל להמם את האורחים שהזמנו לחגוג איתנו. לכן, אם גם אתם מרגישים כך, כדאי שתדעו שיש לא מעט דרכים לעשות זאת. מלבד העובדה שכדאי לדאוג שיהיה אוכל כמה שיותר איכותי, כדאי גם לחשוב על הזמנת אמן חושים שיוכל להגיע לאירוע ולהפוך אותו למשהו בלתי נשכח. אם עוד לא יצא לכם לשמוע על כך ואם אתם לא יודעים מה עושה אמן חושים, כדאי שתדעו: הוא פשוט מגיע לכל מקום שאליו מזמינים אותו ומהמם את האורחים. אמן חושים הוא איש מקצוע לכל דבר שיש לו רגישות מופלאה ויכולות שעבור רוב האנשים הן פשוט בלתי מוסברות. לכן, אם אתם מחפשים את הדרך לצאת מהשגרה ולחגוג בצורה אחרת ושונה, אמן חושים זו אופציה שכדאי לכם לבחון מקרוב.

 

מה כוללת ההופעה?

כמובן שלכל אמן חושים יש את הדרך שלו להופיע וכל איש מקצוע בתחום הזה מציע לקהל משהו קצת אחר. עם זאת, בהחלט ניתן לומר שרוב אמני החושים עסוקים בלהמם את הקהל עם דברים שלעין נרגילה נראים פשוט בלתי אפשריים. לדוגמה: שלושה משתתפים מהקהל יכתבו מספרים ארוכים ומורכבים ואדם נוסף מקהל יישב ובעזרת מחשבון יחבר את כל המספרים יחדיו. אמן החושים יראה לקהל מעטפה שלמעשה תעמוד על השולחן שליד האמן כבר מתחילת המופע ומדהים לראות שכאשר היא תיפתח, יהיה רשום עליה סכום כל המספרים שבחרו המתנדבים מהקהל. כשרואים את הדברים האלה בעיניים אי אפשר להישאר אליהם אדישים, הם מרהיבים ומעוררים הרבה רגשות. יש מי שמתעצבן מהמחשבה על כך שאמן החושים מצליח לעשות זאת ויש מי שפשוט נפעם. מה שבטוח, זה שכל האורחים שתזמינו ליום ההולדת השישים, לא יוכלו להישאר אדישים לכל מהלך ההופעה. בנוסף לכך, בהופעות כאלה יש שימוש גם בטכניקות כמו טלפתיה, גניבת מחשבות, סוגסטיות ועוד, מה שאומר שלכל אורך המופע אתם והאורחים שלכם פשוט תשבו מרותקים.

 

האווירה השמחה

אין ספק שכאשר רוצים להפיק יום הולדת שישים רוצים גם לעשות הכול כדי שהאווירה תהיה מצחיקה ונעימה, כי אחרת בשביל מה מתכנסים ומזמינים את כל החברים הכי טובים? לכן חשוב לבדוק לאיזה אמן חושים אתם פונים כי בסופו של דבר יש כאן גם עניין של כרימה ויכולת עמידה מול קהל. כלומר, זה שלאמן החושים יש את היכולת להשתמש בקסמי הטלפתיה או להמם בדרך אחרת זה טוב ויפה, אך אם הוא לא יידע לעשות זאת באווירה טובה זה לא יהיה  מספיק טוב. לעומת זאת, אמן חושים שחלק מהיכולות שלו הן לעמוד מול הקהל, לדבר אליו בגובה העיניים, לשמח את כולם ולהעניק תשומת לב יפה לכל אחד מהמשתתפים, זו חוויה אחרת לגמרי! לכן כדאי לבדוק כמה אפשרויות לפני שבוחרים אל מי להתקשר, כי מה פתאום שתתפשרו על אמן שהוא פחות מהטוב ביותר שיש?

 

אמן החושים שלכם

אתם מחפשים היום את אמן החושים שיוכל להגיע ליום ההולדת השישים שאחד מכם חוגג? רוצים להבטיח שהוא יגיע לכל מקום שבו אתם רוצים לעשות את החגיגה? חשוב לכם גם לדעת שהוא איש מקצוע שיוכל להתאים את ההופעה לאופי האנשים והאירוע שאותו אתם מתכננים? אם כך, אין ספק שאמן החושים שלכם הוא עשהאל דרייר. עשהאל הרגיש את המשיכה אל תחום אמנות החושים כבר מילדות וברבות הימים הוא הפך זאת למקצוע של ממש. בנוסף לכך, הוא גם נוסע להופעות בארצות הברית ובהופעות שלו הוא גם משלב מסרים פרו ישראלים ועושה יחסי ציבור מופלאים למדינה הקסומה שלנו. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שגם ביום ההולדת הקרוב שלכם הוא ירגש, ילהיב ויהמם את הקהל בו זמנית. עוד יתרון טוב בהופעות של עשהאל זו העובדה שהוא מקשיב לקהל שלו והוא ישמח לדבר איתכם לפני ההופעה כדי להבין מה בדיוק דרוש לכם ואיזה אופי תרצו שיהיה לערב. היכולת להעמיד במרכז את בעל השמחה, לנדב אותו למשימות שונות ובעזרתו לעשות את ההופעה היא יכולת מופלאה שבמקרה של עשהאל תמיד מלווה גם במצב רוח נפלא. לכל זה צריך להוסיף גם את העובדה שכל המופע מתנהל בעברית תקינה ויפה והכי לכם חגיגת יום הולדת מושלמת! כדאי לדעת שהמופע מתאים לציבור החילוני ולציבור החרדי כאחד, כך שזה לא משנה מאיזה מגזר אתם באים שכן בכל מקרה אמן החושים עשהאל דרייר הוא האיש שלכם.

Call Now Button