אמן חושים מומלץ במזרעה

☑️ אטרקציה קסומה של אמן חושים מומלץ במזרעה.

☑️ שמים במרכז את בעל/ת השמחה.

☑️ מופע מרשים במזרעה באווירה קלילה, מצחיקה ונעימה.

☑️ שיתוף הקהל במהלך האירוע. 

☑️ מופע שמגיע אליכם עד לפתח הבית.

☑️ חוויה מעלפת חושים של פעם בחיים.

לקביעת אירוע קסום וכן אמן חושים מומלץ במזרעה:

הזמנת אמן חושים לאירועים הפכה לטרנד של ממש, ואנו נתקלים באטרקציה המרתקת הזו בימי גיבוש, אירועים משפחתיים, כנסים עסקיים, ואפילו מסיבות רווקים ורווקות! כשאנו מחפשים אמן חושים מומלץ במזרעה – השוק מציע לא מעט בעלי מקצוע בתחום, ולעתים הדבר עשוי לבלבל אותנו. ישנם מספר דברים חשובים שעלינו לדעת בנושא, על מנת שנוכל ליהנות מהופעה איכותית במיוחד! מה חשוב לנו להכיר כשאנו מחפשים אמן חושים מומלץ במזרעה? במאמר הבא.

 

אמן חושים מומלץ במזרעה – מה הוא עושה?

לא כולם מכירים את עבודתו של אמן החושים, ורבים חושבים שמדובר במעין קוסם. על אף שניתן להגדיר זאת כקסמים באופן מסוים, חשוב להבין שאמן חושים אינו עוסק בקסמים פיזיים של חפצים, ריחוף, אש וכו'.
אמני החושים מבצעים טריקים הקשורים לחושים על טבעיים בקרב בני אדם, למשל קריאת מחשבות, טלפתיה, ועוד. בעת מופע של אמן חושים מומלץ, המשתתפים במופע עשויים לחשוב שעומד מולם אדם בעל כוחות על טבעיים! למעשה מדובר בטכניקות שנלמדות ומתורגלות במשך שנים, עד למצב שאמן החושים מסוגל להציג אותן באופן שמפתיע בכל פעם מחדש!

קטע מופע רון גליקסמן

כיצד נבחר אמן חושים מומלץ במזרעה?

 

חוות דעת

כמובן שהדרך הטובה ביותר – היא לקבל חוות דעת ממקור ראשון. במידה ויש לכם חבר או קרוב משפחה שכבר הזמין את אותו אמן חושים, הוא בוודאי ישמח להמליץ מכל הלב – ואנחנו נרוויח! המלצה מחוות דעת של מקור ראשון – מונעת מאיתנו את הצורך לחקור ולחפש. אך מה עושים אם אין לנו את האופציה הזו? ובכן, תמיד ניתן לחפש חוות דעת באינטרנט, ולגבי כך חשוב לעשות שני דברים עיקריים:

1. תמיד לבחון חוות דעת על כמה בעלי מקצוע, כדי לקבל מושג כללי על התחום. לרוב אין זה מומלץ לסגור אירוע מיידית עם בעל המקצוע הראשון, אלא לברר על אמנים נוספים.

2. להשתמש בקריטריונים הנוספים (המופיעים בסעיפים הבאים), כדי להשלים את ההבנה הכללית על אמן החושים!

מופע אמן חושים למשפחה

צפייה בסרטונים

צפייה בסרטונים מעבודות קודמות של אמן חושים מומלץ במזרעה, יכולה לסייע בידינו להבין טוב יותר את אופי המופע. בסרטונים אלו אנו יכולים להתרשם מאלמנטים רבים וחשובים, למשל התקשורת עם הקהל, אופן הצגת הטריקים, האווירה הכללית במופע ועוד.
לרוב כשמדובר באמן חושים מקצועי, לא תהיה לנו בעיה למצוא סרטונים מעבודות קודמות שלו. סביר להניח שבאתר של אמן החושים נוכל למצוא קישורים לסרטונים שכאלו, או באמצעות הקשת מילות מפתח ביו-טיוב.

שיחה ראשונית

שיחה ראשונית עם בעל המקצוע, או עם האמרגןמזכירה שלו – יכולה לתרום לנו מידע חיוני.
בשיחה כזו אנו יכולים לקבל הצעת מחיר, להבין מה יכלול המופע, ולהתרשם מהאווירה הכללית בשיחה כדי להבין "עם מי יש לנו עסק". שיחה ראשונית היא מומלצת מאוד, וזאת בנוסף לתכתובת של פרטי העסקה ומועד האירוע.

 

מחיר לעומת תקציב

פקטור נוסף שממנו לא ניתן להתעלם, בעת שאנו בוחרים אמן חושים מומלץ – הוא כמובן עניין המחיר. לרוב כשאנו מקציבים סכום מסוים לאטרקציה, אנו מעוניינים להישאר במסגרתו ולא לחרוג. יחד עם זאת, עבור מי שלא מצוי בעולם אמני החושים – ייתכן ויהיה מעט בעייתי לצפות את עלות המופע. חשוב לזכור, שאמן חושים מקצועי צפוי לגבות מחיר יקר יותר מחובבנים או מתלמדים – ובהתאם המופע יהיה איכותי הרבה יותר.

אין זה מומלץ להתפתות ולשלם סכום נמוך מאוד, מכיוון שדבר זה עשוי להצביע על בעל מקצוע ברמה נמוכה.

 

סוגי טריקים של אמן חושים מומלץ במזרעה

 

טריקים של קלפים

חפיסת קלפים היא מצרך הכרחי עבור כל אמן חושים! קלפים שמופיעים, נעלמים, או צצים במקומות בלתי צפויים – מהווים חלק נכבד מהמיומנויות המפתיעות של אמני החושים! יש המון סוגים של טריקים עם קלפים, ולכן סביר שלא תיתקלו באותם טריקים…

קוֹסֵם

קריאת מחשבות

אמן חושים המנחש מספרים שעליהם חושבים המשתתפים, מבלי לתאם איתם שום דבר מראש – בהחלט יגרום לכם לגרד את הפדחת בניסיון להבין כיצד הוא עושה זאת!

 

טלפתיה

השימוש בטריקים של אמן טלפתיה, מאפשר לאמן החושים להשרות תחושות אצל אנשים מסוימים דרך אנשים אחרים! למשל תחושה של מגע במקום מסוים, אצל אדם עם עיניים מכוסות שאף אחד אפילו לא נמצא לידו!

 

מה חשוב במופע של אמן חושים מומלץ במזרעה?

כשאנו בוחרים אמן חושים מומלץ, עלינו להקפיד על מספר אלמנטים חשובים – שיבטיחו לנו מופע בלתי נשכח!

רון גליקסמן במופע על דשא

רמה מקצועית גבוהה

אמני חושים מתמקצעים בטריקים במשך זמן רב, וזה מאפשר להם להציג אותם בצורה מרשימה במיוחד! את רמתו המקצועית של אמן החושים, אנו בקלות יכולים להבין מצפייה בסרטונים קודמים שלו. מומלץ לבחור באמן חושים מקצועי במזרעה, גם אם זה אומר שאנו צריכים לשלם מעט יותר. זכרו שניסיונו של אמן החושים הוא קריטי להצלחת המופע ולהנאת המשתתפים!

 

יכולת עמידה מול קהל

אחת המיומנויות שאמן חושים מומלץ במזרעה חייב לשלוט בהן – היא יכולת העמידה מול קהל.
אמן חושים שיודע לתקשר עם הקהל, ולהציג את הטריקים שלו עם ביטחון ואסרטיביות – יוכל לרתק את הקהל במהלך כל המופע, גם כשמדובר באנשים ספקנים במקצת, או כאלו שלא מתמסרים בקלות. אמני חושים מקצועיים חייבים לדעת כיצד לעמוד מול קהל, ולכן הם משייפים את היכולת הזו עד לרמה של מצוינות! כשאנו מזמינים אמן חושים במזרעה – חשוב לוודא שהוא יודע כיצד לעמוד מול קהל באופן מקצועי.

הופעת-אמן-חושים-בהיכל

אווירה כיפית במופע עם אמן חושים מומלץ במזרעה

אווירה כיפית והומוריסטית במופע של אמן חושים, היא קריטית להנאת המשתתפים! אמני חושים נוטים לשלב במופע שלהם הומור ובדיחות קטנות, שהופכות את המופע למהנה, מעניין וזורם. באמצעות צפייה בעבודות קודמות של אמן החושים – תוכלו להבין מהי האווירה שהוא יודע ליצור במהלך המופעים שלו.