איך לשפר את נושא דחיית הסיפוקים

בין אם מדובר בירידה במשקל, למידה למבחן לצורך תואר או השלמת בגרויות או לשם ניהול משק בית תקין, על מנת להגיע לכל סוג של הישג בחיים יש צורך ביכולת להגיע לרמה מסוימת של דחיית סיפוקים.

יחד עם זאת, על אף שהסיפוק שיש בהשלמת המשימה אמור להיות פרס גדול בפני עצמו, לעיתים הדבר אינו מספיק ויש צורך להיעזר בסוגים מסוימים של עזרי בייניים.

המדריך הבא ייתן לכם שלוש דוגמאות לאופן שבו עזרי ביניים יכולים לסייע לכם לדחות סיפוקים ולהשיג את המטרה הגדולה והרחוקה יותר.

 

דוגמא ראשונה: דחיית סיפוקים בזמן דיאטה – שתייה מרובה של מים

שמירה על משקל גוף תקין אינה משימה קלה כלל וכלל. גם אם אתם מקפידים להתעמל על בסיס קבוע ואוכלים מגוון רחב של ירקות טריים ואוכל עשיר בסיבים וחלבונים, מדובר באתגר משמעותי למדי. הסיבה לכך טמונה בכל אותם הפיתויים הרבים אשר מקיפים אותנו מכל עבר, שוקולדים, עוגות מאפים ושאר דברי מתיקה לצד אוכל מהיר כמו פיצות, בורקסים ושאר מאכלים שלא אמורים להשתלב בשום סוג של דיאטה בריאה ומאוזנת.

למרבה המזל, שתייה מרובה של מים יכולה לסייע לכם להילחם בכל אותם החשקים והתאוות אשר מתעוררים בכם לנוכח כל אותם מראות וריחות אשר תחשפו אליהם במהלך היום. הצטיידו בבקבוק נירוסטה מעוצב לשתייה חמה או קרה אשר ילווה אותכם לאורך היום, במשרד בנסיעה ובבית.

 

דוגמא שניה: דחיית סיפוקים בעת למידה – משחק בספינר או קוביית פידג'ט

בין אם אתם לומדים למבחן בגרות, מבחן סוף קורס באוניברסיטה או שעליכם להכין מצגת מפורטת במיוחד לצורך פרזנטציה חשובה בעבודה, ישיבה ממושכת מול מחשב עשויה להיות מאתגרת עבור רבים מאיתנו בסיטואציות רבות לאורך חיינו.

הרגל אשר כדאי לנסות ולאמץ הוא משחק בספינרים אשר יכול לסייע לכם לפרוק אנרגיה מיותרת. אפשרות נוספת היא משחק בקוביית פידג'ט, אשר מהווה פעילות מהנה ומרגיעה למדי אשר תסייע לכם להשלים כל משימה מאתגרת בלימודים או משימה מעייפת בעבודה.

 

דוגמא שלישית: דחיית סיפוקים בזמן מטלות בבית – האזנה למוזיקה

מעטים הם האנשים אשר אוהבים לעשות כלים, לקפל כביסה, לטאטא את הרצפה בבית או להוריד אבק מהמדפים השונים בדירה. יחד עם זאת המטלות הללו הן חלק אינטגרלי מניהולו של כל משק בית תקין.

הפתרון לבעיה הזאת הוא פשוט ומהנה למדי, הצטיידו ברמקול אלחוטי ומעוצב אשר ינעים את זמנכם בעת ביצוע כל אותן המטלות הסיזיפיות והמשעממות. חברת מה באלי משווקת מגוון רחב של רמקולים אלחוטיים בעיצובים מדליקים וחלקן אף עמידים למים, כך שלא תצטרכו לחשוש ולהיזהר גם בעת שטיפת הרצפה וניקוי החלונות.

על אף שדחיית סיפוקים יכולה להיות מתסכל למדי בטווח המיידי, בעזרתם של מספר עזרים פשוטים תוכלו להשיג את המטרה הסופית שלכם תוך כדי שאתם נהנים מהדרך.

 

אישה שומעת מוזיקה