דייט לא שגרתי בחיפה: חדר בריחה קולינרי

לסגור מקום לדייט במסעדה, לראות סרט או לשחק באולינג הם כבר מזמן דבר שבשגרה. כדי לשבור קצת את השגרה, תוכלו לסגור לכם ולבן או בת הזוג חוויה קולינרית יוצאת דופן – חדר בריחה.

 

דייט בחיפה: זה הזמן לצאת קצת מהקופסא

אין ספק כי בשלבים הראשונים של הקשר הזוגי ובוודאי כאשר מדובר בקשר ארוך חשוב לטפח את הקשר הזוגי, באמצעות דייטים זוגיים. אם בעבר הפרקטיקה הנהוגה הייתה לרוב שמירת שולחן במסעדה או פעילות ספורטיבית יחדיו, כיום שפע האפשרויות היצירתיות הוא רחב מאוד ואף אידיאלי בעבור זוגות אשר מעוניינים לצאת קצת מהקופסא. שילוב של מסתורין ביחד עם חוויה קולינרית יוצאת דופן. למעשה, באמצעות חדר בריחה המשלב גם אלמנטים של משימה מאתגרת תוכלו לספק לעצמכם חוויה זוגית יוצאת מהכלל, כל זאת בעלות כספית אטרקטיבית. כתוצאה מהביקוש הרב בעבור חדרי בריחה, ניתן לראות כיצד יותר ויותר זוגות מחליטים לצאת קצת משגרת חיי היום יום ולהגיע לעיר חיפה, עיר יפהפייה אשר משנה את פניה והופכת לאחת הערים הבולטות מבחינת היצע האטרקציות ובפרט כאשר מדובר בחדרי הבריחה המושקעים.

 

מה תוכלו למצוא בחדר בריחה קולינרי?

חדר בריחה קולינרי של אסקייפ רום חיפה מבוסס על חשיבה מעמיקה וניסיון ליצור משהו שונה ומיוחד יותר, במיוחד בעבור זוגות. מי מאיתנו לא אוהב פיצה? בחדר הבריחה של אסקייפ רום תוכלו לפתור יחדיו כבני זוג חידה עלומה – הפיצה של דודה מרתה. בעת הגעתכם, יש לרשותכם 60 דקות בלבד לגנוב את המתכון בעבור הפיצה הטובה ביותר בעולם, אותה תוכלו להכין בעצמכם. למעשה, מדובר בשילוב של חדר בריחה עם סדנה קולינרית אשר עלותה יכולה להגיע למאות שקלים, ולכן מדובר בחיסכון כספי משמעותי ובתפיסה של שתי ציפורים במכה אחת: גם גיבוש זוגי ועבודת צוות שהיא הכרחית לצורך גניבת המתכון במהירות. בסיום השהות תקבלו לרשותכם את הפיצה המושלמת אותה הכנתם בעצמכם, ובכך תוכלו להיות בטוחים כי החוויה הזו תגרום לקרבה גדולה עוד יותר, כי הרי מי מאיתנו לא אוהב פיצה, ובייחוד שהיא מגיעה במתכונת מאתגרת במיוחד?

 

זה הזמן לקבוע את הדייט החלומי שלכם באסקייפ רום חיפה – חוויה זוגית בלתי נשכחת

לסיכום, אין עוררין על כך כי גיבוש זוגי הוא הכרחי בעבור מערכת יחסים בריאה ונכונה. משום כך, אם אתם מתלבטים לגבי פעילות זוגית מגבשת אך גם טעימה במיוחד, שמרו את מקומכם כבר עכשיו בחדר הבריחה של אסקייפ רום. למעשה, לאור הביקוש הרב ניתן לראות כיצד מספר המקומות מוגבל ולכן היכנסו כבר עכשיו לאתר הרשמי, שריינו את התאריך שלכם ואל תשכחו לעדכן את בן או בת הזוג. לפרטים נוספים ויצירת קשר, ניתן לחייג למרכז השירות אשר ישמח לסייע בעבור שריון המקום.