האמנים והמופעים בדובאי שלא תרצו לפספס

כולם מדברים כל הזמן על האטרקציות השוות שיש בדובאי. שכן, זה ידוע שנסיעה ליעד החם ביותר של העונה מאפשרת לכל אחד ליהנות במקסימום מסקי, פארקים רחבי ידיים, טיולי ג'יפים ועוד. אבל מעט מדובר על ההופעות של אמנים מיוחדים ביעד המדובר. כדי להעלות את העניין למודעות ולאפשר לכם ליהנות מכל האפשרויות שדובאי מציעה, ריכזנו בפניכם את האמנים והמופעים שאתם לא רוצים לפספס.

 

הרקע לכתיבת המדריך

אנו מוכרחים להודות שכששהינו בדובאי, ניצלנו כל רגע באטרקציות המוכרות ביותר שיש ליעד להציע. ראינו את התצפיות המרהיבות של הבורג' חליפה, אכלנו ארוחת ערב אותנטית בסיומו של טיול ג'יפים וכמובן שגם הגענו לגן הפרחים הייחודי. אבל שום דבר לא הכין אותנו לשיחה שערכנו ממש במקרה עם זוג ישראלים שנהנו מכל האטרקציות האלה וכמה נוספות שהתברר לנו שפספסנו.

מדובר במופעים של אמנים שאם היינו יודעים מראש שהם מתקיימים – היינו מתכננים אחרת את הטיול. כדי שאחרים יוכלו ללמוד מהטעות שלנו, החלטנו לכתוב מדריך מקיף בנושא ולהעלות את המודעות בכל הנוגע לאמנים וההופעות שדובאי מציעה לתיירים שלה.

 

האמנים והמופעים בדובאי שלא תרצו לפספס – אפשרות מספר 1

אם אתם כבר יודעים הכול על אטרקציות בדובאי זה הזמן שלכם להכיר את המופע לה פרל. אם תערכו עליו  חיפוש ברחבי הרשת, אתם תגלו שמדובר במופע שמדורג במקום ה- 1 בדובאי (וזו גם הסיבה שבחרנו לציין אותו כראשון ברשימה). מדובר במופע מרגש שמשאיר את הקהל שלו חסרי נשימה. במהלך המופע יש תרגילים שונים, למשל:

  • תרגילי אקרובטיקה אווירית
  • תרגילי צלילות לתוך בריכת מים
  • תרגילים מיוחדים עם אופנוע ושימוש בטכנולוגיות מיוחדות

מדובר במופע בלתי נשכח שכדאי לקנות אליו כרטיסים מראש, כי האולם מתמלא ברגע.

 

האמנים והמופעים בדובאי שלא תרצו לפספס – אפשרות מספר 2

המופע ה – 2 במספר הוא מופע הדולפינים בדובאי. אם גם אתם מאוהבים ביצורים המתוקים והידידותיים הללו, כדאי שתשריינו לכם מקום בדולפינריום. במהלך המופע תוכלו לראות מופעים לא רק של דולפינים, אלא גם של כלבי יב שובבים ואפילו ציפורים מוכשרות שישעשעו ויפתיעו אתכם בכל תרגיל מחדש.

 

האמנים והמופעים בדובאי שלא תרצו לפספס – אפשרות מספר 3

מופע המזרקות בפאלם ג'ומיירה נחשב למופע חובה עבור כל תייר בדובאי. שכן, המזרקות הללו זכו בשיא ג'ינס והן נחשבות למזרקות הגדולות ביותר בעולם. מדובר על שטח שמשתרע על לא פחות מ – 14 אלף מטר רבוע של מים שמזנקים לגובה של 100 מטר. בנוסף לכך יש גם מופע אורות צבעוני וקסום שיגרום לכם לבהות ביופי הזה ולשמוח שגיליתם עליו ממש במקרה בזמן שקראתם מדריך בנושא.

 

לסיום

עד כאן האמנים והמופעים בדובאי שאתם לא תרצו לפספס בשום אופן. מאחלים לכם שיתאפשר לכם לחוות את כל האפשרויות שצוינו לעיל ושתיהנו מכל רגע!

מופעים בדובאי