הכירו את המתנה שהיא גם קישוט לחתונה

מתחתנים בקרוב? מזל טוב! עם ההכנות לקראת החתונה, מתחילות המחשבות כיצד נהפוך את האירוע שלנו לאירוע ייחודי ומרשים, שייזכר לאורך זמן על ידי האורחים שלנו ונהנה בו עד

בלי די.

ישנם לא מעט דברים שצריך לבחור כדי להפוך את האירוע שלכם לאירוע כזה, ואני נתמקד באחד מהחשובים שבהם – המתנות לאורחים.

המשיכו לקרוא, וגלו את המתנה לאורחים שהיא גם קישוט לחתונה.

 

המתנות הנדושות – מגנטים

לפני שנציג את המתנות האולטימטיביות, חשוב שנדע אילו מתנות לאורחים בחתונה הן נדושות וכבר מיצו את עצמן לפני שנים. בראש ובראשונה, ניצבים המגנטים. כמעט כל מקרר בישראל עמוס לעייפה ממגנטים משלל אירועים שונים ולאף אחד אין צורך בעוד ערמת מגנטים על המקרר.

אם אתם חתונה ראשונה בחבר'ה, או לחלופין אוהבים במיוחד את המגנטים, ניתן להוסיף אותם כמתנה נוספת, אך לא כמתנה בלעדית. האורחים מצפים למתנה ומגנטים לא יענו על ציפייה זו.

 

ברכונים

מתנה נדושה כמעט באותה מידה, המאפיינת בעיקר חתונות במגזר הדתי, היא ברכונים. בעבר, מתנה זו נתפסה כפרקטית למדי, לא רק ליום יום אלא גם לחתונה עצמה, שכן הברכונים נצרכו לברכת המזון בסוף האירוע. כיום, רוב רובם של הדתיים מסתובבים עם טלפון חכם בו מותקנת אפליקציית תפילון או אפליקציה דומה לה, בה מופיע נוסח של ברכת המזון אונליין המייתר את הצורך בברכון המודפס.

האורחים עצמם גם לא צריכים את הברכון. זאת, מאחר שהברכונים נפוצים כל כך בחתונות ובבר מצוות, עד שלכל משפחה יש בדרך כלל עשרות ברכונים, דקורטיביים להפליא, המייתרים כל צורך בברכון נוסף.

כידוע, לא ניתן להשתמש בטלפון הנייד בשבת או בחג. מכיוון שכך, ברכון כן יכול להיות אטרקטיבי לשבת חתן או שבת שבע ברכות. ברכון שכזה, המשלב זמירות שבת וסדרי קידוש והבדלה, אכן יכול להיות מתנה ראויה, אך שוב, לא בחתונה עצמה אלא רק כתוספת בשבת.

 

המתנה האולטימטיבית

העשורים האחרונים מאופיינים בכמיהה של האנושות לחזרה לטבעיות, לפשוט ולרגוע. אנו מתרגשים מפיסות ירוקות בטבע וחוצים את העולם בשביל לראות מים זורמים במלוא תפארתם. אנו רוצים להביא מעט מן הטבע הזה גם אל תוך הבית שלנו – אל השגרה והיום יום שלנו. לאור זאת, אין מתנות טובות בחתונה כמו עציצים אישיים יפהפיים.

 

עציצים – היתרון הגדול

לא זו בלבד שהעציצים הם מתנה נפלאה, אלא גם שניתן להשתמש בהם כחלק מעיצוב האולם בחתונה עצמה. את העציצים ניתן להציב על מגשים מעוצבים להפליא, במרכז השולחן, ולהפוך את השולחן לשולחן מלא בחן. כך, הודות לעציצים, תרוויחו שני יתרונות במחיר אחד – גם מתנה לאורחים וגם עיצוב שולחן נפלא.

 

העציצים הטובים ביותר

ישנם עציצים רבים, החל מעציצי פרחים ועד למיני צמחים נדירים. מבין כל אלו, העציצי מתנה הטובים ביותר הוא הסוקולנטים. צמח מדברי זה מגיע במידות הרצויות ודורש טיפול מינימלי, בניגוד לפרחים הנוטים לנבול במהרה ללא טיפול מדויק למדי. אם כן, גודלו, מראהו הנאווה ועמידותו הגבוהה הופכים אותו למתנה הטובה ביותר לאורחים בחתונה.

 

לסיכום

מתנה לאורחים היא בגדר חובה בכל חתונה. המתנה הטובה ביותר שתוכלו לתת לאורחים היא עציצי סוקולנטים, שיעוצבו על השולחנות במהלך האירוע כך שהם ישמשו הן כקישוטים לשולחן והן כמתנה לאורחים. בהצלחה!

אדניות