3 הפתעות מגניבות לאורחי מסיבת בת מצווה

הפקת מסיבת בת מצווה עשויה להיות עניין מורכב שדורש הרבה יצירתיות. שכן, אירוע מסוג זה מצריך מחשבה בכל הנוגע לתוכן האירוע שצריך להציג באופן חוויתי את ילדת המצווה. במדריך הנוכחי נציין בפניכם 3 מתנות מגניבות שניתן להעניק לאורחי בת המצווה. מתנות שיאפשרו להם להכיר את ילדת היום הולדת באופן מעמיק יותר.

 

הרקע לכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי כתבנו לאחר שנכחנו בבת מצווה די שגרתית ומשעממת של אחיינית שלנו. במהלך האירוע לא היה ניסיון להציג את ילדת בת המצווה. הייתה פשוט הצגה של מפעיל, קייטרינג ובלונים. אנו מוכרחים להודות שסברנו שנגיע להפקה שתאפשר לנו להכיר באופן מעמיק את האחיינית שלנו שלא יוצא לנו לפגוש כבר כמה שנים בגלל שהקורונה הרחיקה בינינו. הדבר גרם לנו להבין שצריך לכתוב על כך מדריך שיאפשר לאחרים ללמוד מהסיטואציה הזו ולקיים בת מצווה ייחודית שתאפשר לכולם להכיר את כלת האירוע.

 

המתנה המגניבה הראשונה שאפשר לתת לאורחי בת המצווה – שקיות הפתעה

המתנה הראשונה שבחרנו להציג בפניכם היא שקיות הפתעה. כדי שתוכלו לתת את המתנה המיוחדת הזאת אתם צריכים לקנות שקיות ממותגות ולשים בתוכם הפתעות שונות שילדת בת המצווה אוהבת, למשל:

  • ממתקים שאהובים עליה
  • משחקים שהיא אוהבת
  • שיר שהיא כתבה
  • ציור שהיא ציירה וכו'

 

המתנה המגניבה השנייה שאפשר לתת לאורחי בת המצווה – יצירה

אם מדובר בילדת בת מצווה שיש לה כישרון בתחום מסוים, היא יכולה להכין יצירה לכל אורח. אנחנו יודעים, מדובר בעניין שעשוי להיות מורכב אם מדובר באירוע רב משתתפים. לכן, אנחנו מציינים שהאפשרות הזו מתאימה בעיקר לאירועים קטנים. אם אתם בוחרים בכל זאת באירוע גדול, אפשר לבחור באפשרות הקודמת. במידה ותקיימו אירוע קטן, אפשר להעניק לכל אורח יצירה בחמר, ציור או כל דבר אחר שיאפשר לראות את הפן היצירתי של הילדה.

 

המתנה המגניבה השלישית שאפשר לתת לאורחי בת המצווה – מאפה

אם ילדת בת המצווה חובבת אפייה, אפשר להכין מראש מאפים מיוחדים ולחלק אותם בסיום האירוע. מתנה מסוג זה יכולה להתאים לכל אחת. שכן, אם מדובר בילדה שחובבת מתוקים, היא יכולה להכין עוגיות או עוגות מיוחדות ולאפשר לכל אחד מהאורחים לטעום מהם כשולחן קינוחים. אם מדובר בילדה שרגישה לגלוטן, ניתן לחשוף את האורחים לקינוחים ומאכלים נטולי גלוטן וכן הלאה. אם אתם רוצים להיות מקוריים מאוד, אפשר להכין עוגיות מזל ולכתוב בתוכן עובדות מעניינות על ילדת המצווה. כך יתאפשר לכל אחד ואחת מהאורחים להכיר אותה באופן מעמיק.

 

כמה מילים לפני סיום

כעת יש לכם 3 הפתעות מגניבות שאפשר להכין ולמסור לאורחי מסיבת בת המצווה. כך שנותר לכם רק לבחור את המתנה המגניבה ביותר ולהתחיל להכין אותה. אנו מאחלים לכם בהזדמנות זו שיהיה המון מזל טוב ותיהנו מההכנות!

חמש מתנות