מתי חשוב להשתמש בהצללה לאירוע שלך

כל אירוע אותו עושים בחוץ מחייב הצללה במיוחד בימי הקיץ כאשר השמש קופחת מעל ראשינו. על חשיבות ההצללה במאמר הבא.

 

חשיבות ההצללה באירועים

כאשר מתכננים אירוע ציבורי או פרטי חייבים לדאוג לאורחים במיוחד כשמדובר בשעות הצהרים והבוקר כאשר השמש חזקה. הצללות לאירועים יגנו על האורחים שלכם מפני קרינת השמש שאינה בריאה לעור ומפני התייבשות בחום. לדוגמה, בקייטנות ובמוסדות חינוך מחייבים להתקין הצללה כדי לשמור על בריאותם של הילדים. ישנם גם מפעלים בהם יש צורך בתיקוני חוץ וחייבים לשמור על העובדים בצל. כשמדובר באירוע פרטי אתם האחראים למוזמנים שלכם. מתכננים חופה על שפת הים בצהרי שישי? כנס לעובדים מחוץ למבנה המוסד? טקס צבאי לסיום קורס קצונה? – אתם חייבים לדאוג לבריאותם של המוזמנים ולהגן עליהם מהשמש. גם בימים גשומים ההצללה תגן על האורחים שלכם מפני טיפות הגשם וכאשר מדובר באירועי חורף, מומלץ להשכיר אוהלים אטומים לאירועים כדי שהגשם החזק לא יחדור מהצדדים. בנוסף, להצללה יש תפקיד חשוב בכל הקשור ליצירת אווירה ייחודית בשל הדקורטיביות והעיצוב שלה.

 

פתרונות הצללה לאירועי חוץ

ההצללה היא הפתרון הטוב ביותר לחגוג אירוע פרטי או סדנה בחיק הטבע. ממש כמו במאהל בדואי, תוכלו לשלב באירוע טיול בחיק הטבע שהפינלה שלו יהיה אירוח בתוך אוהל פתוח עם הצללה, סדנאות יצירה או אפיית פיתות על הטבון, בילוי בחוף הים וכד'. פתרונות ההצללה פופולריים מאוד אצל זוגות המחפשים תפאורה טבעית כדי לבוא בברית הקידושין. ישנם גם גני אירועים שההצללה משמשת אותם לקהל הצופה בטקס החופה או כחופה עצמה. גם זוגות המתחתנים ליד הבריכה או בחצר הבית הפרטי משכירים את ההצללות לצרכים פרטיים שישרתו אותם ואת אורחיהם. אם כן אלו סוגי הצללה קיימים?

 

סוגי הצללות באירועים

רשתות צל – אלו רשתות שניתן להתקין בכל מקום בו האירוע מתקיים ובכל גובה בו יש צורך. הרשתות מיועדות לאירועים זמניים ולא לתקופות ארוכות. הן לא רק יעניקו צל לאורחים, אלא אף יגנו על הציוד, הריהוט והכיבוד שלא יתחממו יתר על המידה.

הצללה מבדי לייקרה – זוהי הצללה מבד יוקרתי, דקורטיבי המגיע במספר צבעים. הבד אוטם את קרינת השמש הישירה ומכסה שטחים גדולים. בנוסף, זוהי הצללה מושלמת מבחינה עיצובית והיא נראית כהינומה. היא מתאימה להצללת פינות שאנטי, לחתונות ואירועים נוספים.

אוהלי הצללה – אלו אוהלים שניתן לאטום מכל הצדדים ובקיץ להותיר רק את קירוי ההצללה. כאשר הם אטומים ניתן למזג אותם במערכת מיזוג המזרימה לתוכם אוויר נקי וקריר.

 

לסיכום

כאשר בוחרים פתרונות הצללה מומלץ לעשות זאת מחברה אמינה ואיכותית המספקת בדים והצללות חסינים אש ובטיחותיים העומדים בתקנים הנדרשים. בנוסף, חברה מקצועית תדאג לייעץ על סוג ההצללה המתאים לאירוע שלכם וגם להקים ולהוריד את ההצללות באופן מהיר כנדרש.

רשת צל