הצעת נישואין – איך תעשו את זה יצירתי ונכון?

הדבר החשוב ביותר בחיים זה הקשר הזוגי שבו אנו נמצאים.

אהבה נותנת לנו כוח לכל דבר בחיים וזאת ללא קשר לשאלה האם אתה בחור או בחורה.

העניין עם קשר זוגי הוא שמדובר על דבר מאוד חמקמק שאין לו חוקים ברורים.

אין ספר חוקים האומר כיצד להתנהג בזוגיות ויש הרבה מאוד דברים שאנו צריכים לעשות לכן בכדי לתחזק קשר זוגי.

עליכם לדעת כי האירועים הגדולים בחיי הזוגיות הם הדבר החשוב ביותר שיש מכיוון שהם מקרינים על שאר חיי הזוגיות שלנו.

אז מהו האירוע הזוגי הגדול ביותר בחיינו? התשובה היא שמדובר על הצעת הנישואין שלנו.

הצעת נישואין היא אירוע אשר נזכור כל החיים והיא משפיעה על חיינו בצורה עצומה.

לכן אם הזוגיות שלכם חשובה לכם אתם חייבים להציע הצעה מיוחדת ויצירתית אשר תשפיע על הצד השני ותעניק לשניכם זיכרונות אשר יישארו אתכם לנצח.

 

האם כדאי לי להציע נישואין בהפתעה?

אז איך נציע הצעה יצירתית? אם כן אין ספק שאנו צריכים לחשוב מחוץ לקופסא אך יש חוק אחד בקשר להצעת נישואין שהוא נכון תמיד ויש לו השפעה עצומה על איכות ההצעה וזו העובדה שאנו חייבים להציע בהפתעה. כן שמעתם נכון, בין אם אתם גבר המציע נישואין לאישה, בין אם אתם גבר המציע לגבר ובין אם אתם איזה המציעה לגבר או לאישה ההצעה חייבת להגיע בהפתעה מוחלטת. אסור לכם אפילו לרמוז לצד השני שאתם הולכים להציע וכך תערכו הצעה מיוחדת אשר תיחקק בלבבות המציע והניצע במשך שנים ארוכות וזה שווה המון.

מהו הדבר החשוב ביותר בהצעות נישואין?

אם אתם מחפשים אחר בובה של אטרקציה קרי הצעה מיוחדת יש משהו שאסור לכם לזלזל בו. אם כן מהו הדבר הזה? התשובה היא שההצעה חייבת להיות במקום המיוחד ביותר שיש. עליכם להבין כי ככל שהמקום יותר מיוחד כך ההצעה תהיה יותר מיוחדת וככל שההצעה יותר מיוחדת כך אנו נהנה ממנה יותר ונשאב ממנה אושר ולכן המיקום הוא קריטי. בין המקומות שאתם יכולים לשקול להציע בהן יש את חו"ל עם יעדים רומנטיים כמו טוסקנה או פרובנס, יש הצעה נישואין בכדור פורח, מתחת לים, בצניחה חופשית או בחוף ים. כמובן שיש עוד אלף מקומות מיוחדת שאפשר להציע בהם ואין ספק כי המיקום הוא קריטי להצעת הנישואין שלנו.

מה אסור לשכוח בהצעת נישואין?

המיקום הוא לא הדבר היחיד שחשוב בתחום של הצעת נישואין לצד זאת אנו חייבים לציין עוד דבר חשוב ביותר והוא הטבעת שאתם נותנים בהצעה. מה שקרוי טבעת אירוסין הוא דבר קריטי להצלחת ההצעה שלכם ולכן אתם חייבים לבחור טבעת יפה, מיוחדת, גדולה ואיכותית וכך להבטיח הצעה בלתי נשכחת אשר תיחקק בלבבות של המציע ושל הניצע.

טבעות