כיצד להכין את אולם האירועים לקראת מופע של אמן טלפתיה?

הכנה של אולם אירועים לקראת הופעה של אמן טלפתיה צריכה להיעשות באופן מדויק ולפי הנחיות ברורות ביותר. בעקבות מצבים עגומים שאירעו לאחרונה בהופעות של אמנים מסוג זה שגרמו לנוכחים במקום לקום וללכת, החלטנו לכתוב מדריך מקיף שיאפשר לבעלי האירועים להימנע מהישנות של מצבים מסוג זה. הישארו אתנו ותקבלו את כל המידע החשוב בנושא.

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

את מדריך זה אנחנו כותבים תוך ליווי מצד בעלי אולמות אירועים. הגענו אל 3 בעלי אולמות כאלו לאחר שפרסמנו פוסט בפייסבוק וציינו שאנחנו כותבים מדריך בנושא. שלושת בעלי האולמות פנו אלינו וציינו שיש לכם שלבים מסודרים להכנת האולם לקראת מופע שכזה. זו ההזדמנות להודות להם על כך שמסרו לנו מידע מפורט אודות ההתנהלות שלהם וכל זאת בהתנדבות, מתוך מטרה להעלות את המודעות בנושא.

 

הכנת אולם אירועים לקראת מופע של אמן טלפתיה  : השלב ה – 1

בשלב הראשון, בעלי אולמות האירועים יוצרים תחילה קשר עם אמן הטלפתיה. שכן, לדבריהם, לכל אמן יש בקשות שונות לסידור האולם ושאלות בנוגע למיקום הבמה והיושבים במקום. לכן, נעשית תחילה שיחת ייעוץ והיכרות שמאפשרת לאמן הטלפתיה להכיר את המקום מרחוק. אחד מבעלי האלומות ציין שפעם אמן טלפתיה שאל אותו אם יש לו במקום רשת נגד יתושים. לדבריו של האמן, הוא לא יכול להופיע במקום שאין בו את הרשת המדוברת. כך שהוא למד ממקרה זה שהוא צריך קודם כל לשוחח עם האמן ורק לאחר מכן, להכין את האולם.

 

הכנת אולם אירועים לקראת מופע של אמן טלפתיה  : השלב ה – 2

בשלב השני צריך ליישם בקשות מיוחדות שהועלו במהלך השיחה שנערכה בשלב ה- 1. שכן, לאמני חושים יש לא פעם בקשות מיוחדות שנוגעות לסידור המקום. אחד מבעלי האולמות שסייע לנו בכתיבת המדריך ציין בפנינו כמה בקשות לדוגמא:

  1. לסדר מקום ליד חלון פתוח כדי שהוא יוכל להקים לידו את הבמה
  2. לסדר את הכיסאות עם הגב לכניסה
  3. לאפשר מעבר נוח בין המושבים כדי שנציגים מהקהל יוכלו לעבור בקלות אל הבמה בעת הצורך

 

הכנת אולם אירועים לקראת מופע של אמן טלפתיה : השלב ה – 3

אם חשבתם שההכנות מסתיימות בשלב הקודם, אז כדאי שתחשבו שוב. בשלב זה, אמני הטלפתיה והחושים מבקשים לא פעם שישלחו להם תמונות של סידור מקום האירוע ביום המופע. כך בעצם מתאפשר להם לראות שהמקום אכן מסודר בהתאם לתכנון שלהם. הם מבצעים תרגילים מיוחדים שדורשים ארגון מיוחד מראש, כך שחשוב להיערך לכך בהתאם ולהיות סבלניים.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם, בעלי האולמות, לדעת איך תוכלו להכין את אולם האירועים לקראת מופע של אמן טלפתיה. אנו מאחלים לכם שתכינו את האולם בהתאם ושהאירוע יהיה מעבר לציפיות שלכם.

אמן חושים