איזה מאכל מומלץ להזמין לאירוע אמן חושים

מארגנים אירוע עם החברים והמשפחה? אירוע לעובדים? הזמנתם אמן חושים מוכשר ואטרקטיבי? כעת נותר לכם להחליט מה תגישו למוזמנים. המאמר יציע את המאכל האופטימלי לאירוע שכזה.

 

מה מגישים באירוע עם אמן חושים?

אירוע עם אמן חושים בין אם הוא ביום ובין אם בערב צריך להיות מלווה בכיבוד מתאים, טעים ובריא. ההמלצה הטובה ביותר היא מגשי פירות, ירקות חתוכים וסוגי גבינות שונות. כיום לא צריך לטרוח ולהכין לבד את המגשים.

ניתן באמצעות לחיצה קלה על העכבר להזמין דרך האינטרנט מגשי פירות מעוצבים, סלסלות פירות, ירקות במשקל ומגשי גבינות מגוונות וחתוכות. באתר https://www.primatok.co.il תוכלו לקבל מידע נוסף על מגוון המוצרים והמחירים.

 

היתרון בהגשת כיבוד בריא

במרבית האירועים נוהגים להגיש מזון שמן ועתיר סוכרים לא טבעיים שגורמים לאורחים לתחושת עייפות וחוסר אנרגיות. כאשר מגישים פירות וירקות טריים מקבלים את כמות הסוכר הדרושה לגוף בצורה טבעית, וויטמינים ומינרלים ההכרחיים לגוף וחשים נמרצות וערנות.

באירוע עם אמן חושים צריך לשמור על הערנות והמרץ כדי לעקוב אחר האשליות השונות ולקחת חלק פעיל באירוע. במידה ומגישים ארוחה כבדה על האש או קייטרינג עמוס פחמימות, האורחים שלכם יתעייפו מהר מאוד ולא יוכלו להשתתף כצפוי במשימות של אמן החושים. מעבר לכך, פירות וירקות הם דבר בריא יותר מבחינה תזונתית שהרבה אנשים מעדיפים על כיבוד אחר.

 

להתחשב בצמחונים ובטבעונים

בכל אירוע בו יש קהל מגוון יהיו תמיד אנשים צמחוניים או טבעוניים במיוחד שכיום זה הפך לטרנד. לפיכך, מגשי פירות וירקות חתוכים יהיו כיבוד מצוין. תוכלו להזמין מגשים עם פירות אקזוטיים או פירות העונה ולשלב יין לבן או להגיש אותם בשילוב פירות יבשים, סושי פירות עם מחיות וממרחים טעימים ועוד.

 

מגשי אירוח נוספים

באירוע של אמן חושים ניתן להזמין גם מגשי אירוח הכוללים כריכים בריאים וטריים של לחמניות, חצאי בייגל או טורטיות עם גבינות שונות, סלומון או חביתת ירק.

אירוח של חברים או עובדים בעסק יהיה מושלם עם כל מגש אותו תזמינו מבלי שזה יחייב אתכם בהכנה מוקדמת, התרוצצות, קניות או בזבוז זמן יקר. בנוסף, אין צורך להביא את המגשים לאירוע. פשוט מזמינים יום לפני ומקבלים אותם במשלוח עד למקום האירוע.

באופן כזה תוכלו להשאיר את עניין הכיבוד לסוף ההתארגנות ולא לדאוג. גם אם שכחתם שאתם צריכים להגיש כיבוד באירוע התראה קצרה תספיק והמגשים יגיעו אליכם מעוצבים, טריים ומושלמים לאירוח במיוחד בערב של אמן חושים או סיבה אחרת למסיבה.

ישנם אנשים שמזמינים מגשים כאלו גם לאירועים משפחתיים כמו חינה או שבת חתן או לאירועים נוספים כמו ערב קריוקי עם החברים, יום כייף לעובדים במשרד ומשפחותיהם וכד'. לסיכום, מגשי אירוח הם הפתרון האופטימלי לכל אירוע ולכל שעה ביום.

אמן חושים שולף קלף