מובילים בטוח

הובלת החפצים שלנו במעבר ממקום אחד למקום אחר, על פי רוב מכניסה אותנו למצב של חרדה. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שלמרות שהחפצים שלנו הם חומר דומם יש להם חשיבות מאוד גדולה בחיינו ולחלקם אנו ממש קשורים. בין אם אנו עוברים דירה, משרד, או קליניקה, אנו חרדים לכך שחפצינו יגיעו בבטחה כלומר, יועברו בשלמות ליעדם החדש. לאור כל זאת אנחנו משתדלים למצא את חברת ההובלות שממנה קבלנו את הרושם, שהיא תעשה את כל המאמצים שהמעבר יעבור בשלום ונראה לנו שמדובר בצוות ההובלה המקצועי והמנוסה ביותר שניתן לצפות לו. מה שחשוב זה שהם יצרו בנו את התחושה שהם מובילים בטוח.

 

הבסיס להובלה בטוחה

הבסיס לכל שירות טוב הוא כוח אדם איכותי, מקצועי, מיומן ומנוסה, בעל תודעת שירות גבוהה וכזה שמתייחס לחפציו של האחר כאילו היו שלו. חברה להובלות חייבת לנסח תקנות עבודה לפיהן יידרשו לפעול עובדיה, ולפיהן יפקחו מנהלי החברה על פעילות העובדים והעמידה בסטנדרטים שנקבעו. דבר חשוב נוסף הוא העמדת ציוד וכלי עבודה טובים שיסייעו לעובדים לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר וללא ביצוע טעויות או חס וחלילה נזקים.

 

בטוח זה עם ביטוח

חשוב לציין שגם החברה הקפדנית ביותר שלה הצוות האכפתי, המיומן והמנוסה ביותר יכולה למעוד ונזק עלול להיווצר. לכן, חשוב מאוד לבדוק שהחברה שמגיעה לספק לכם שירות הובלות מצוידת כחוק בביטוח חובה לרכב ההובלות, ובביטוח רכוש במעבר שמבטיח את הלקוח במקרה של חבלה או נזק לציוד המועבר. נכון שקיימים סיפורים רבים על כך שביטוחים אלה לא תמיד מספקים את הפיצוי ההולם ללקוח שניזוק אולם, הדבר תלוי בעיקר בבעל עסק ההובלה והמחויבות שלו ללקוחותיו. נסו להתרשם מראש שבעל העסק מולו אתם מתנהלים משדר אחריות מלאה לפעולה ומציג בפניכם את מסמכי הביטוח שיש לו.

 

ציוד מתקדם

ענף ההובלות גם הוא עובר שינויים טכנולוגיים המאפשרים לחברות שדואגות לעדכן את צי הרכבים ומחסן הציוד בהתאם לחידושים וההמצאות בענף, לספק שירות אמין ובטוח יותר ללקוחות. עגלות לנשיאת רהיטים וקופסאות הכוללות ידית מתכווננת, מנופים בעלי גמישות תנועתית ומשאיות בעלות מעליות ורמפות המאפשרות העמסה קלה יותר ובטוחה יותר, הם רק חלק מהחידושים בענף וכדאי לוודא שהחברה עמה אתם מדברים הנה חברה מתקדמת וכזאת שמשקיעה בציוד חדש שמשפר את רמת השירות.

 

האחריות שלכם מתחילה בהתחלה

אתם הלקוחות אחראים על החלק המקדים כלומר, תחילת תהליך ההובלה שמתחיל באריזה טובה של תכולת הבית או המשרד. אריזה טובה עם ניילון פצפץ להגנה על כלים שבירים, עיטוף בנייר עיתון כלי חרסינה וקרמיקה, סידור נכון וממוין של הדברים בקופסאות, סגירת הקופסאות בנייר דבק מתאים ויצירת מחיצות בתוך הקופסאות בעזרת מגבות יסייעו לכם להעביר את החפצים הקטנים בבטחה גם במקרה של חבטה קלה.

 

לכו על בטוח

כנראה שאף חברת הובלות לא תחתום לכם ששום דבר לא יקרה לטובין שלכם אולם, ישנן חברות שעושות את המאמצים הדרושים על מנת שתהליך ההובלה יעבור בהצלחה וללא נזקים ומציעות שירות אמין, מתקדם ובסך הכל בטוח. חפשו את החברות האלה ולכו על בטוח בהובלה הבאה שלכם.

מַשָׂאִית