מופעים מרשימים לחתונה

מזל טוב! אם אתם כאן סימן שאתם מארגנים את אירוע החתונה שלכם, זוהי תקופה נורא מרגשת, מבלבלת ומלחיצה ואנחנו מתרגשים בהתרגשותכם ושמחים

לעזור לכם ולהקל עליכם לפחות ברעיונות לאטרקציות מגניבות לחתונה שלכם.

אטרקציות מיוחדות ומגניבות לחתונה הן מה שהופכות אותה לאירוע בלתי נשכח שמדברים עליו גם שבוע אחרי! לכן אנחנו שמחים להוריד לכם דאגה אחת

מליבכם בכך שריכזנו עבורכם את מיטב האטרקציות הכי זכירות וייחודיות לחתונה שלכם.

 

יש מספר דברים שצריך לבדוק לפני שיודעים סופית כמה עולה חתונה מא' ועד ת'.

 

מראת סלפי ענקית:

את מראת הסלפי אפשר ורצוי להעמיד בכניסה לאירוע. המראה נראת כמו מראה רגילה לחלוטין, כשלמעשה כאשר נעמדים מולה היא מצלמת את המתרחש מולה וככה האורחים שלכם מקבלים מזכרת מהממת מהאירוע.
כמה עולה מראת סלפי בחתונה? המחירים נעים בין 1000-1500 ₪ פר אירוע.
חשוב לדעת כי יש צלמי מגנטים או צלמים רגילים שעובדים ויש להם את מראת הסלפי לכן כדאי לכם לבדוק מראש כחלק מהדיל עם הצלם.

 

חבילת אטרקציות לריקוד הסלואו של החתן והכלה:

ריקוד הסלואו הוא החלק המרגש ביותר של הערב, ולכן נוצרו כל כך הרבה תוספים ואטרקציות לרגע הזה. חבילת אטרקציות לריקוד הסלואו כוללת בין היתר: בלונים מתפוצצים ופורחים, מכונת עשן, זיקוקים הנדלקים לפי המוזיקה, קונפטי בצורת לבבות, אותיות פרחים, מכונת בועות סבון וכו'.
כמה יעלה לכם לרכוש את חבילת האטרקציות לריקוד הסלואו? בין 1000-2000 ₪ לריקוד, תלוי בסוג האטרקציות שתבחרו לריקוד שלכם.

 

עמדת טיק טוק:

את טרנד אפליקציית הטיקטוק קשה מאוד לפספס, ולמקרה שלא שמעתם, טיקטוק היא אפליקציה בה אפשר להעלות סרטונים בלבד, לערוך ולהוסיף להם שיר מגניב. יש ריקודים מפורסמים שאותם אנשים ובני נוער בעיקר מעתיקים ומעלים לאפליקציה.
הפופולריות הרבה של האפליקציה יצרה את עמדות הטיקטוק לאירועים, בעמדה אפשר ליצור צילומים מגניבים, סרטונים, ברכות ועוד. הנוער והילדים באירוע יעופו על זה, המבוגרים יבדקו על מה כל המהומה, וככה יש לכם אטרקציה מגניבה צעירה וכיפית.
עמדת הטיקטוק תעלה לכם בחתונה באזורי ה1200 ₪.

 

אותיות פרחים ענקיות לחתונה:

בשביל לשדרג את קבלת הפנים, ובכך גם לשדרג את התמונות של האורחים, ושלכם כמובן, ישנה אטרקציה שהפכה נורא פופולרית בשנים האחרונות והיא מעין שזירה של פרחים בצורה של האותיות של השם של הכלה והחתן. הצבעים הפופולריים הם בדרך כלל אדום, ורוד או לבן.
עלות אטרקציית אותיות הפרחים לחתונה נעות בין 450-600 ₪ והמחיר תלוי בסוג וצבע הפרחים שברצונכם. אנחנו ממליצים על ורדים: קלאסיים, רומנטיים ומחיר מצוין.

 

עגלת מתוקים:

האטרקציה הבאה הפכה מבוקשת ביותר מהסיבה שאחרי שאנשים שותים אלכוהול הגוף דורש סוכר. אפשר לבקש שיהיו בעגלת המתוקים קינוחים חלביים או אולי פרווה, אפשר גם צמחוני וטבעוני כמו פירות וטפיוקה – סמכו עליהם שימצאו את הפתרון הטעים והמתוק עבורכם.

שיהיה במזל!

לפרטים נוספים כנסו: https://proposal.co.il.

חתן וכלה