מופע קסמים או הפעלה אחרת – מה עדיף לחגיגת יום הולדת

כולם זוכרים את הילד הזה מהכיתה שכולם חיכו ליום ההולדת שלו בציפייה מיוחדת, כי הוא היה הכי כיף: יום הולדת מושקע, ייחודי ושונה, עתיר ביצירתיות,

צחוק ופרסים! והאמת: סוג ההפעלה עושה את ההבדל בין 'חגיגה נחמדת' לבין אירוע שכל ילד וילדה היו רוצים להגיד בגאווה "זה יום ההולדת שלי!" ,או

לפחות היו מאושרים לקחת בו חלק


גדלתי בשנה:

יש פעילויות שנועדו לילדים וטף, אחרות מותאמות למבוגרים, אך יש הפעלות שמצליחות לרגש ולהצחיק את כל המוזמנים: מקטן ועד גדול. בין אם תבחרו במופע קסמים, או בהפעלה אחרת – התאמת התוכן לגילאים הנכונים היא קריטית להצלחת החגיגה ונמדדת עם שאר היכולות המצופות מבדרן מנוסה, הרגיל בהפעלת קהל ובהפקה של תוכן בידורי בימי הולדת. כמו גם כריזמה, יכולת לשמח, להלהיב, להצחיק ולהפעיל את המוזמנים.

 

במה השקעה מתבטאת:

מי מאיתנו לא גדל על משחקים קלאסיים של ימי הולדת כמו "חבילה עוברת" או "חפש את המטמון", אשר בהחלט מצליחים לשמח לבב אנוש? כמה פשוט – ככה כיף.  האופציה הברורה מאליה היא למצוא פעילויות שניתן להכין בקלות ויעשו את יום ההולדת לחוויתי במיוחד (זכרו שילדים לא צריכים הרבה כדי ליהנות), אך זאת בתנאי שיש בידך פנאי להתעסק בזה. אחרת, ברי שאם יש תקציב ואין זמן – הדבר הפשוט ביותר הוא להזמין איש מקצוע שמכין פעילות מושקעת ומפעיל את המוזמנים.

 

תחשבו שוב:

ברור לי שנסכים פה אחד, שמי שחוגג את יום ההולדת צריך להיות במרכז העניינים – להרגיש מיוחד ואהוב. הורים רבים משתדלים להציב גבולות ולהקנות לילדיהם ערכים ומיומנויות שונות, שימו לב: גם לדעת להתמודד ולהכיל סיטואציה של עמידה בפני קהל ולדעת לקבל תשומת לב אלו יכולות שימושיות שצריך בחיים. לאחרונה צצים מפעילים לימי הולדת שמציעים שירות שונה: במקום להתמקד בנישה מסוימת (קוסם, ליצן..) הם מתאימים את עצמם ומכינים פעילות מותאמת אישית לבעל השמחה.  הפעלות ימי הולדת לילדים בהתאמה אישית זה הדבר הבא! ממש כמו מסיבות קונספט של פעם – עם כל המחשבה, ההשקעה, הכוונה וגם ההוצאה לפועל. שימוש בשירות כזה מצד אחד חוסך לך הרבה כאב ראש מיותר ומצד שני, מעניק תשומת לב ויחס אישי המתמקד בילד/ת השמחה.

 

כמו שידוע לך:

בתור ילדים, לימי הולדת יש משמעות שונה מכפי שאנו רואים אותם בתור בוגרים: הם מעידים הרבה על המצב החברתי, יכולות אישיות, סטטוס משפחתי ועוד מידע שכבר שכחנו שקיבלנו. יום הולדת הוא בגדר "ביג דיל" לכל ילד וילדה החוגגים יום הולדת. איש מקצוע "מהזן החדש" יוכל לעזור לך להרים הפקה ייחודית מסוגה המותאמת במיוחד לילד/ה שלך! הזדמנות מצוינת להביע אהבה המזכירה לבעל/ת השמחה ששמחים בקיומם ולגרום להם להרגיש הכי רצויים ואהובים בעולם!

 

קלפים