מסיבת רווקות בבריכה – רשימת ציוד מפורטת

מסיבת רווקות היא חגיגה אמיתית, וכשאנו מוסיפים לעניין בריכה שעומדת לרשותנו בלבד – אין מספיק מילים לתאר את החוויה המטורפת! בנות רבות בוחרות לערוך מסיבת רווקות בלוקיישן אטרקטיבי, ולעתים אף משכירות וילה או טסות לחו"ל לשם כך. בנות אחרות? מקבלות את הפריבילגיה לחגוג בלי להוציא סכומי עתק מכיסן, ואחת הדוגמאות לכך היא כשיש בריכה פרטית לאחת החברות! מה אנו צריכות להכין לקראת מסיבת רווקות בבריכה? במאמר הבא.


בריכה פרטית

בריכה פרטית היא פינוק אמיתי במדינתנו שטופת השמש, ומעבר לעובדה שהיא מאפשרת לנו טבילה מרעננת בכל רגע שנרצה, היא גם מהווה מקום מושלם לאירועים כמו ימי הולדת, מסיבות רווקות, או סתם ברביקיו. אמנם תהליך הקמת בריכה דורש התעסקות מסוימת, אך בסופו של דבר היתרונות בבריכה פרטית עושים את שלהם, וישראלים רבים בוחרים באופציה המרעננת! שוקלים לפנק את עצמכם בבריכה? להזמנת בריכת שחייה לחץ כאן .

 

מסיבת רווקות בבריכה

מסיבת רווקות בבריכה היא חגיגה אמיתית, ומאפשרת לנו ערב בנות מושלם בתוספת טבילות מרעננות, אלכוהול ונשנושים, וכמובן – אטרקציות מיוחדות ככל שנבחר!  בריכה מעניקה לנו פוטנציאל אדיר, ואנחנו רק צריכות לדעת לממש אותו היטב. על מה אנחנו צריכות לחשוב כשאנו מתכננות אירוע שכזה?

אוכל ושתיה

כמו בכל אירוע חברתי, אוכל ושתיה מגבשים אותנו, עושים אותנו שמחות, מרגיעים אותנו, ולפעמים? זה פשוט טעים וזהו! הכינו רשימה מפורטת של הנשנושים שאתן מעוניינות לקנות, ובחרו בקפידה את האלכוהול שייעשה לכן טוב על הנשמה! ואם אתן ממש רוצות לפנק, הכינו מתקנים צפים שעליהם ניתן להניח את האוכל והאלכוהול – כך שהם יוכלו לשרת אתכן גם כשאתן בתוך המים!

משחקי מים

חפשו ברשת משחקים יצירתיים שאפשר לשחק בהן בבריכה, הכינו את האביזרים המתאימים לכך, ותוכלו להכניס קצת עניין למסיבה שלכן! רוצות להיות ממש "הארד קור" ? אפשר לשלב גם משחקי שתייה עם אלכוהול, בתוך הבריכה!

אטרקציות מיוחדות

כשאומרים לנו "מסיבת רווקות" כולנו חושבות על חשפן, וחלקנו אכן עדיין מאמינות באטרקציה המסורתית! יחד עם זאת כיום יש עוד המון אפשרויות, המתאימות גם לבנות שמעוניינות לגוון. אפשר להזמין סדנת ריקוד, סדנת שוקולד, סדנת אפיה, או כל דבר אחר שמעניין את הבנות המשתתפות ואת הכלה המיועדת. חישבו באופן יצירתי, וחפשו אטרקציות המתאימות לאופי של ערב בבריכה, ואולי אפילו משלבות שימוש בה!

צילום תת מימ

חשוב! דאגו לציוד צילום תת מימי, וכיום זה לא מסובך כמו פעם. מצלמת "גו פרו" קטנה ששייכת לכן, או לאחד המכרים שלכם – בהחלט יכולה לעשות את העבודה! באופן זה תוכלו לתעד סרטונים ותמונות תת מימיים מהבילוי המרענן, ואם תשתו מספיק – ייתכן שאף תביטו בפליאה על חלק מהסרטונים והתמונות, פשוט כי אתן לא זוכרות שהם התרחשו…