מתנות יצירתיות לבת הזוג

חוגגים ימולדת? רוצים לפנק את בת הזוג סתם כי היא נהדרת? הגעתם למקום הנכון. בטקסט הקרוב ניתן לכם כמה רעיונות למתנות יצירתיות לבת הזוג ואולי לעזור לכם קצת יותר במה כדי לקנות או לעשות.

ראשית כל צריך להבין מה התקציב שלכם למתנה ומשם להמשיך. נתחיל עם מתנות בעלות ערך גבוה אך סכום נמוך:

 

מתנות יצירתיות בתקציב נמוך

  • ארוחה מושקעת בבית לאור נרות ויין טוב לגמרי יכול לעשות את העבודה מבחינת מתנות יצירתיות. במידה ואתה כרגע קצר בכסף זה הפיתרון האידאלי עבורך. מצא כמה מתכונים של מאכלים שהבת זוג אוהבת ותתחיל לבשל. זה בטוח יעלה חיוך לבת הזוג, במידה ואתה רוצה להוסיף קצת לאווירה אתה יכול לקשט את הבית בבלונים ולקנות יין טוב והנה לך הערב המושלם.
  • פרחים או דובי – כאן אתה צריך להכיר קצת את הנפש הפועלת שהיא הבת זוג שלך ולהבין מה היא יותר אוהבת האם זה זר פרחים ענקי ושוקולדים או דובי גדול. שתי האופציות הן טובות וכל אחת מתאימה בתור מתנה לאשה. וכמובן ששילוב בין השניים היא המתנה המושלמת לאישה שלך מגיע דובי פרחים מושלם.
  • פנקס מתנות – זאת מתנה של עשה זאת בעצמך, אתם יכול לכתוב בפנקס כל מיני אופציות של מתנות לדוגמא : מסאג, חיבוק, ארוחה רומנטית וכו'. כל דבר שבעינייך יכול להיות רומנטי ושבת הזוג שלכם תאהב ותעריך.

 

מתנות יצירתיות בתקציב בינוני

  • בושם – בושם טוב או בושם שאתה יודע שהבת זוג שלך רוצה כבר תקופה יכולה להיות מתנה מושלמת במידה ואתה משקיע על זה קצת מחשבה כגון איזה ריחות היא אוהבת, באיזה בשמים היא כבר משתמשת או מה היא תמיד רצתה לקנות ולא יצא לה.
  • פעילות זוגית – שניכם יכולים ללכת לסדנת בישול ביחד במידה והיא אוהבת לבשל או אפילו לשיעור פיתוח קול במידה והיא אוהבת לשיר, הכל תלוי בתחומי העניין של בת זוגתך ולשם כך אתה צריך לחשוב האם יש תחומי עניין ספציפים שהיא אוהבת יותר מאחרים.

מתנות יצירתיות בתקציב גבוה

  • חופשה בחו"ל או בארץ – אין ספק שבמידה ויש לכם תקציב גבוה טיסה לחו"ל או אפילו צימר בצפון יכולים להיות הפינוק האולטימטיבי, לצבור חוויות ביחד בתור זוג יכול להיות שווה יותר מכל מתנה חומרית כזאת או אחרת שאתם מעוניינים לקנות.
  • טיסה בשמי הארץ בכדור פורח – כדור פורח יכול להיות חוויה מאוד מעניינת ומאוד יצירתית. אם יש לכם תקציב גבוה אתם יכולים לעשות ארוחה רומנטית וטיסה בשמי הארץ, בת זוגתכם תעריך אתכם על היצירתיות וכמו כן תחוו חוויה חדשה ומיוחדת שתהיה רק של שניכם.

פרחים

לסיכום

מתנות תמיד כיף לקבל ולהעניק. גם במידה והתקציב שלכם נמוך וגם אם הוא גבוה יש שלל רעיונות שאתם יכולים לקנות וליישם על מנת להפוך את היום של הבת זוג שלכם לקצת יותר מיוחד.