הכל דבש עם מתנות לראש השנה לעובדים

ראש השנה הוא הזדמנות נהדרת להעניק מתנות לעובדים כאות הערכה ותמריץ לעבודתם המסורה.

המאמר ידון כיצד בוחרים מתנות לראש השנה ואילו מתנות מתאימות לרגל חג זה.

 

איך המרגש? – תפוח בדבש

אחת הסיבות לרכישת מתנות עבור העובדים בארגון או בעסק היא מתן הרגשה טובה. העובדים אמנם מקבלים משכורת אך לא תמיד יודעים שמעריכים ומכבדים אותם. כדי שירגישו טוב עם עצמם ויקבלו מוטיבציה להמשך תפוקת העבודה, ראוי לציין זאת במתנות אותן נוהגים לתת לקראת החגים. המנהג להעניק מתנות לקראת ראש השנה ופסח הפך למשהו שהעובדים מצפים לו בכל שנה. לפיכך, מומלץ בכל שנה להתחדש ולרכוש לעובדים מתנות אחרות, מקוריות ומיוחדות. המתנות יעניקו להם הרגשת שייכות וחשק לבוא לעבודה, תשומת לב ויחס אישי. יותר מכך, מתנות לעובדים ישפרו את האווירה בעסק וישמחו אותם. במקום העבודה בו אנו מבלים שעות רבות צריכה להיות אווירה קלילה ולא רצינית כל הזמן. כמו כן, העובדים יהיו מסורים יותר ואיכות השירות שלהם תגדל.

 

כיצד בוחרים מתנות לראש השנה?

לפני שוועדי עובדים ומעסיקים בוחרים מתנות לראש השנה הם צריכים להגדיר את התקציב שלהם על פי מספר העובדים בעסק. רצוי להגדיר בתחילת השנה את הסכום למתנות ולחלק אותו למתנות לחגים, מתנות לרגל לידה או נישואין או סיבות אחרות. מומלץ לקחת בחשבון תקציב לעובדים הבכירים או הוותיקים יותר שבוודאי יקבלו מתנות יקרות יותר. בשלב הבא יש להחליט על סגנון המתנות. מומלץ לבחור סגנונות שונים כדי שלעובדים תהיה אפשרות בחירה. למשל: כלי בית, גאדג'טים, מוצרי מתיקה, יין וכד'. אפשרות נוספת היא להעניק בכל חג מתנה בסגנון שונה. בכל אופן מומלץ לבחור את המתנות על פי גילם הממוצע של העובדים ואף להתייעץ עם הוועד של הארגון לגבי סוג המתנות. את המתנות ניתן לבחור באמצעות קטלוג מקוון כמו באתר:  https://gift.pirsumgil.co.il. שם תמצאו רעיונות נהדרים למתנות לפי סגנון וקטגוריה.

 

אלו מתנות מתאימות לראש השנה?

כאשר מעניקים מתנות לעובדים בכל שנה יש לגוון ולבחור את המתנות הפופולריות והאטרקטיביות ביותר. לפיכך, יש להיעזר בצוות של חברה המתמחה בבחירת מתנות כך שבכל שנה הן יתחדשו וירגשו את העובדים. מתנות לראש השנה בפרט צריכות לייצר אווירת חג ולהתאים למנהגי החג. למשל כלי בית כמו: כוסות מזכוכית מסוגננת, כלי הגשה, סט אפייה, סכו"ם יוקרתי, סירים ומחבתות יכולים להתאים כמתנות לראש השנה. כדי שהמתנה תהיה אישית מומלץ להעניק מתנה עם לוגו לחג. לדוגמא: קופסת שוקולדים או דבש, זוג יינות איכותיים, מארז ריבות, מארז צידנית עם כלים לברביקיו, מגבות או כל מארז שי אחר עם לוגו "חג שמח" או לוגו של העסק שלכם. את הלוגו ניתן להדפיס או לחרוט כך שהעובדים לא ישכחו מאין קיבלו את המתנה.

 

שי לחג