עוקבים אחרי אמן חושים – מה זה נותן לו

אמנים ובעלי עסקים עצמאיים מכירים כבר שנים את הפוטנציאל הקיים באינסטגרם.

עם מעל למיליארד משתמשים, רשת חברתית זו ממצבת את עצמה כפלטפורמה האידיאלית ביותר לשיווק וקידום עסקי בעיקר כשמדובר בעסקים המתמקדים בהיבטים חזותיים, וזאת משום שאינסטגרם מתבססת על שיתוף תוכן חזותי: תמונות וסרטונים.

כך למשל אמנים כגון אמני חושים יכולים בקלות לשתף סרטונים מרשימים ולבנות את השם שלהם.

הקהל של האמן הוא כבר לא רק הקהל שמגיע להופעה מסוימת, אלא כלל העוקבים של האמן.

 

מדוע חשוב להגדיל את מספר העוקבים באינסטגרם?

באופן הבסיסי והמהותי ביותר, ככל שיש לכם יותר עוקבים כך יותר משתמשים נחשפים לתוכן שאתם מעלים ובמידה והם אוהבים אותו הם גם יוציאו כסף וירכשו את המוצר שאתם משווקים. בסופו של דבר המטרה בשיווק ופרסום היא שהמסר שלנו יגיע לכמה שיותר אנשים מקהל היעד, ולכן ככל שיש יותר עוקבים כך אנו משיגים את המטרה.

שנית, עמוד לו יש כמות גדולה של עוקבים והרבה לייקים על כל פוסט מצטייר כעמוד רציני יותר בעיני משתמש שנכנס אליו. אין מה לעשות, רושם ראשוני זה חשוב ומרגע שבניתם לעצמכם בסיס תמיכה קל יותר לצרף לבסיס משתמשים נוספים.

הסיבה השלישית בגינה הגדלת מספר העוקבים חשובה היא האלגוריתם של אינסטגרם. יותר עוקבים ויותר לייקים מסמנים לאינסטגרם שמדובר בעמוד שמעלה תוכן איכותי שהמשתמשים אוהבים והמשמעות היא שהעמוד יקודם באופן אינטנסיבי יותר ברשת. כך העוקבים הקיימים שלכם למעשה מייצרים עוקבים נוספים.

 

כיצד להגדיל את מספר העוקבים ברשת?

ישנן מספר דרכים לעשות זאת, ואנחנו ממליצים בחום לשלב בין דרכים אלו כדי להגיע לתוצאה מיטבית.

 

קניית עוקבים באינסטגרם:

זוהי דרך שהפכה פופולארית יותר ויותר לאחרונה. באמצעות קניית עוקבים תוכלו לנפח את מספר העוקבים שלכם וכך לשוות לעמוד האינסטגרם שלכם חזות רצינית יותר של עמוד פופולארי ולקדם את העמוד באלגוריתם של אינסטגרם. היום ניתן לרכוש עוקבים אמיתיים ואיכותיים בקלות ובזול.

 

השתמשו בתיוגים:

תיוגים ("האשטאגים") מקפיצים את הפוסטים שלכם בנושאים בהם התיוגים עוסקים. כדי להרחיב את התפוצה, מומלץ לתייג לא רק מילים שנוגעות לפוסט שאתם מעלים באופן ישיר, אלא גם מילים מתחומים הנושקים אליהם. כך למשל אמן חושים יכול להוסיף תיוג #Magic ו-#Amazing.

 

קשרו בין החשבונות שלכם:

אם יש לכם חשבונות נוספים ברשתות החברתיות מומלץ מאוד לקשר בניהם ובכך להגדיל את מספר העוקבים בכל החשבונות.

 

פרגנו לחשבונות אחרים:

כניסה לחשבונות אחרין והשארת עוקב ולייקים תגדיל את ההתעניינות סביב העמוד שלכם ותגדיל את מספר העוקבים שלכם.

 

קנו עוקבים והגדילו את החשיפה שלכם

באמצעות קניית עוקבים ניתן להגדיל את החשיפה שלכם ובכך לקבל עוד עוקבים אמיתיים ורלוונטיים שיוציאו כסף בעסק שלכם. חברת PWR מתמחה במכירה עוקבים, ומוכרת עוקבים איכותיים בלבד באופן מאובטח ובאספקה מיידית.

 

מחשב