3 פעילויות ליום הולדת שישאירו אתכם פעורי פה

ימי הולדת תמיד היו מאורע מרגש וחגיגי, אבל בימינו הם הפכו לאירוע של ממש.

כבר חלפו הימים שבהם היינו מסתפקים בשולחן עם חטיפים ומשחק של "חבילה עוברת" – ימי ההולדת היום הם מושקעים ויצירתיים יותר, כאלו שהילדים יוכלו לצאת מהם עם ערך מוסף.

אילו פעילויות שוות במיוחד תוכלו להזמין ליום ההולדת הקרוב?

 

קוסם או אמן חושים

אחת הפעילויות המרהיבות ביותר שתוכלו להזמין ליום ההולדת היא הופעה של קוסם או אמן חושים, שילהיב את הקהל עם טריקים וקסמים שהם עוד לא ראו מעולם. אם הקהל מורכב בעיקר מילדים בגילאים קטנים, תוכלו להזמין קוסם שמבצע בעיקר קסמים פשוטים יותר, שלא דורשים מהילדים רמת קשב גבוהה – אך ילהיבו ויפעימו אותם במגוון רחב של קסמים (כמו ריחוף והעלמה של חפצים).

אם הקהל מורכב מאנשים יותר בוגרים, ניתן להזמין את שירותיו של אמן חושים – שפעמים רבות הפעולות שהוא מבצע הן מורכבות להבנה ודורשות חשיבה, ולכן מתאימות יותר לקהל הבוגר.

בין אם תבחרו בקוסם או באמן חושים, כל יום הולדת טובה צריכה קסמים שילהיבו את הקהל, ושיגרמו לכך שזו תהיה מסיבה שידברו עליה עוד הרבה זמן!

 

סדנת בישול

אם יש פעילות ליום ההולדת שמעניקה ערך מוסף אמיתי לכל החוגגים, זו סדנת בישול. אם הילדים מכורים למאסטר שף או לשאר תחרויות הבישול, תוכלו לגרום להם להרגיש בדיוק כמו בטלוויזיה – ולהזמין שף שילמד אותם להכין את המאכלים הכי טעימים שילדים אוהבים.

סנדת הבישול לא רק גורמת לילדים לדעת לבשל מנות שהם אוהבים – אלא גם מלמדת אותם מספר דברים על ארגון וחשיבותן של ביצוע פעולות בסדר מסוים, וכן על החשיבות של עמידה בלוח זמנים. הילדים ירגישו שפים ליום אחד, ואולי עוד ילמדו להכין לעצמם את כל הארוחות בבית (בליווי של מבוגר כמובן).

 

מתקנים מתנפחים

אם יש מקום גדול ותחת כיפת השמיים בו תוכלו לחגוג את יום ההולדת, שימוש במתקנים מתנפחים זוהי אחת הפעילויות שאהובות במיוחד על ילדים. במתקנים המתנפחים, הילדים יוכלו להוציא הרבה אנרגיה וליהנות אחד עם השני, לקפוץ ולהשתולל – וכל זה בצורה בטוחה ובטיחותית (יש לוודא שהמתקנים שאותם אתם מזמינים מצוידים בכל הרישיונות הנדרשים ובביטוח).

טיפ קטן – מומלץ לתת לילדים להוציא את כל האנרגיה ולשחק במתקנים המתנפחים עוד לפני שעוברים לחלק של האוכל באירוע (שכן אחרי הכל, שילוב של קפיצה והשתוללות אחרי האוכל הוא לא שילוב מומלץ במיוחד).

 

תיעוד האירוע

בכל פעילות שתרצו להזמין לכבוד יום ההולדת, מומלץ לדאוג גם לאדם שיתעד ויצלם את האירוע – וכך לנצור לנצח את הרגעים הכיפיים והמרגשים ביותר. זה לא חייב להיות גורם מקצועי – אם אחד ההורים או החברים יודע לצלם במצלמה מקצועית, ניתן להיעזר בשירותיו.

 

קסם עם קלפים