9 פעילויות מגניבות שניתן לעשות ביום הולדת למבוגרים

לחגוג יום הולדת זהו דבר משמח וכיפי במיוחד, אך הרבה פעמים חגיגות יום ההולדת אינן מיוחדות ובעיקר משעממות לאורחים, במיוחד אצל מבוגרים.

אז אילו פעילויות מגניבות ניתן לעשות ביום הולדת למבוגרים שכולם יהנו?

כל המידע לפניכם.

 

פעילות אתגרית

אופציה כיפית ביותר ולא שגרתית היא לבצע פעילות אתגרית. זה יכול להיות פארק חבלים, משחק פיינטבול, קיר טיפוס או אפילו סנפלינג. פעילות אתגרית מוציאה אנרגיות, כיפית ובעיקר שונה מכל פעילות יום הולדת שגרתית ומשעממת.

היתרון הגדול בה הוא שכל האורחים יכולים להשתתף ולהנות בה.

 

ארוחת ערב מיוחדת

ניתן לערוך ארוחת ערב מיוחדת ומושקעת ולהביא שף שיכין את האוכל. כך כל האורחים יוכלו לשבת ביחד, להנות, להתגבש ובעיקר לחגוג למי שיש לו יומולדת. אופציה כיפית ומשמחת ביותר היא להביא לקינוח עוגת יום הולדת למבוגרים שיוסיפו עניין לחגיגה.

 

חגיגה בשטח

עוד אופציה לחגיגה לא שגרתית היא לחגוג את יום ההולדת בשטח. אפשר לעשות על האש או להכין פיתות על טאבון, ככה כל האורחים יוכלו להנות ולקחת חלק וגם יום ההולדת יהיה שונה מכל יום הולדת.

 

המירוץ למיליון

אפשר לבצע פעילות כמו המירוץ למיליון\סוף הדרך על מנת שכל האורחים יהיו שותפים. אפשר לקשר את הפעילות לחוגג היום הולדת או כל דבר שתבחרו, כך כולם יוכלו להשתתף ולהנות.

 

אומן אורח

ניתן להביא אומן אורח כמו סטנדאפיסט\אומן חושים\קוסם או כל אומן אחר על מנת שיפעיל את האורחים ויביא עניין למסיבת יום ההולדת. היתרון באומן בחגיגת יום הולדת הוא הבאת העניין והפגת השעמום שקיים בדרך כלל הימי ההולדת, כך גם האורחים נהנים מהמסיבה.

 

חדר בריחה

פעילות מגניבה ומשעשעת היא חגיגת יום ההולדת בחדר בריחה, מכיוון ובחדר בריחה יש עניין תחרותי וכל האורחים יכולים להשתתף. ניתן למצוא חדרי בריחה שעובדים לפי סגנון אירוע או קהל יעד וניתן ללכת לחדר בריחה קיים ולבצע את מה שהוא מציע.

 

בריכה ומתנפחים

ניתן לסגור בריכת שחייה למסיבת יום ההולדת בלבד ולשכור מתנפחים למים, כך שכל האורחים יוכלו להנות מן הבריכה ומתנפחי המים רק יוסיפו לחגיגה. אפשר לערוך תחרות ולהוסיף שאלות הקשורות לחוגג היום הולדת.

 

סדנאות

ניתן להזמין סדנה מעניינת לכל משתתפי יום ההולדת כמו סדנת גבינות, בירה או שוקולד.

 

קמפינג אוהלים בים

אפשר להחליט שחוגגים מסיבת יום הולדת לילית בים ומקימים אוהלים. זוהי פעילות חווייתית, כיפית ומגבשת ושאינה נגמרת אחרי מספר שעות. אפשר לשלב לפני שיט בים, או להחליט שכל יום ההולדת קשור לים ולשלב דברים שקשורים אליו.

 

פעילות יום הולדת למבוגרים

לסיכום, יש מגוון פעילויות מגוונות ומיוחדות שניתן לחגוג בימי הולדת למבוגרים על מנת לשנות קצת מימי ההולדת השגרתיים והמשעממים, פשוט לפתוח את הראש ולחשוב מעבר לקופסה, לא חסרים דברים.

המון מזל טוב!

 

יצירה