מזכרת מיוחדת מכל אירוע צילום במראת סלפי

אתם עושים אירוע בקרוב ורוצים לדאוג לכך שכל אחד ואחד מהאורחים שלכם ייצא עם מזכרת?

כל העניין של צילום מגנטים כבר נראה לכם מיושן ואתם מחפשים אופציה חדשה?

כדאי שתדעו: יש לעידן המודרני שבו אנחנו חיים לא מעט דברים להציע לכם, אז למה לא לחשוב על כך ברצינות?

 

חווית צילום שהאורחים שלכם לא הכירו

בזמן האחרון אנחנו רואים ביותר ויותר אירועים שישנו שילוב של מראת סלפי לאירועים ואין ספק שגם את האורחים שמגיעים לאירוע הקרוב שלכם זו יכולה להיות אופציה מאוד מלהיבה. מראות סלפי זוכות להצלחה רבה כי הן איכותיות, מאפשרות לכל אחד להצטלם בכל דרך שהוא ירצה וגם נותנות לנו את האופציה להוסיף לכל החגיגה הזאת תפאורה. יש אביזרים שונים שאיתם ניתן יהיה להצטלם וקיימת גם אופציה לשנות את התפאורה מסביב, כך שכל תמונה תיראה אחרת לגמרי. משמעות הדברים היא שהאורחים שלכם ייהנו לא רק מהתוצאה הסופית ומהתמונות, אלא גם מחוויית הצילום עצמה ולכן זה מומלץ בחום.

 

מאיפה משיגים מראת לאירוע?

זה לא משנה אם אתם מתכננים היום בר מצווה לבן הבכור שלכם, בת מצווה או אירועים אחרים. ניתן לראות שהיום כמעט בכל אירוע כבר יש מראות סלפי מהממות, מה שמעורר את השאלה מאיפה ניתן לשכור מראה כזאת. כפי שקורה בכל תחום אחר, גם כאן אפשר לראות עוד ועוד חברות שמציעות את השירות הזה, כי אם יש ביקוש, יש גם הרבה נותני שירות. עם זאת, יש טעם לעצור לרגע ולראות במה אתם בוחרים וממי תרצו לשכור את מראת הסלפי, כי לכל חברה יש נהלי עבודה אחרים. הפרטים שחשוב לברר מראש לגבי השכרת מראת סלפי לאירוע הם:

  1. כמה זה עולה
  2. האם השירות כולל גם את הדפסת התמונות
  3. האם השירות כולל את הובלת המראה למקום האירוע

 

בנוסף, כדאי גם לבדוק כמה דברים לגבי החברה עצמה. לדוגמה, האם זו חברה וותיקה? והאם זו חברה שיכולה להציע לכם עוד כמה אטרקציות מעבר להשכרה של מראת צילום סלפי?

 

אל תתפשרו על האיכות ועל המקצועיות

בתור לקוחות שחושבים על שילוב של אטרקציה כמו צילום במראת סלפי באירוע הקרוב, בוודאי תרצו לעשות הכול כדי להבטיח שהתוצאה תהיה טובה. לכן כדאי לדעת שגם המראות עצמן יכולות להגיע באיכויות שונות ולא כל חברה מחזיקה את הציוד הכי איכותי וטוב שקיים היום בתחום הזה. לכן אנחנו ממליצים לכם לברר גם את הנקודה הזאת, כי אם באותו מחיר תוכלו לשכור ציוד איכותי יותר שיוביל לתמונות עוד יותר יפות, למה שתתפשרו? אירועים מיוחדים בחיים הם משהו שלא חוזר על עצמם ולכן כדאי לעשות כל מה שאפשר כדי שהמזכרות מהם תהיינה כמה שיותר יפות ומרגשות.

חדר צילום