צלם חתונה באזור המרכז

אחד הרגעים המרגשים בחייו של אדם זה לשמוע את המילה "כן" לשאלה "התנשא/י לי?", או לחילופין לענות בחיוב לשאלה הזו.

בו ברגע הזוג המאושר הופכים מבני זוג למאורסים, ומתחילות הכנות קדחניות לחתונה.

בין בחירת פרחים, העוגה, הדי-ג'יי (או להקה בכלל?) צריך גם לבחור את האדם שיתעד את הערב הרגש הזה – הצלם.

טיפים לבחירת צלם והמלצה חמה במדריך שלפניכם.

 

מבט על עבודות קודמות של הצלם

אתם לא יכולים לדעת איך ייראו התמונות מהחתונה שלכם לפני שהחתונה התקיימה, אבל אתם כן יכולים להעריך איך הן עשויות להיראות לפי תמונות קודמות שצילם הצלם אותו אתם שוקלים. אם תתבוננו בתמונות קודמות של הצלם תוכלו לבחון את רמת הצילום שלו, את הסגנון בו הוא מצלם ולראות אם התמונות שלו מתאימות עבור האירוע שלכם או לא.

 

בחירת סגנון צילום

בהמשך לסעיף הקודם, כדי לדעת אם צלם מסוים קולע לסגנון שלכם כדאי שתדעו איזה סגנון צילום אתם מחפשים. האם אתם אוהבים סגנון קלאסי? או אולי אתם מעדיפים וינטג'? מומלץ מאוד לחפש ברשת סגנונות צילום שונים ולבחור את הסגנונות שאתם אוהבים, וכך תוכלו לסנן מראש את הצלם.

 

פגשו את הצלם

חשוב מאוד לבדוק שיש לכם כימיה עם הצלם. זה האדם שילווה אתכם באחד הימים הגדולים בחייכם, וכדאי שאותו אדם "יבוא לכם בטוב". יום החתונה יכול להיות מלחיץ, ואתם רוצים שמי שיצלם אתכם יבין את התחושות שעולות בכם, ושיהיה אדם שתרגישו בנוח להעיר על הצילום ולכוון אותו.

 

חפשו המלצות וחוות דעת על הצלם

לראות תמונות שצילם הצלם לא יספיק בשביל לדעת שהוא מתאים עבורכם. חשוב מאוד לקרוא על הצלם המלצות וחוות דעת – ולא חסר כאלה בעידן הרשתות החברתיות. אם יש לכם חברים ששכרו את הצלם, שאלו אותם על החוויה איתו, על העבודה שלו.

 

סקר שוק

בדקו מהם המחירים הנפוצים בשוק למה שאתם מחפשים. ההמלצה הזו חשובה מאוד לא רק כדי שתימנעו מלשכור צלמים שייקחו מכם יותר מדי כסף – אלא גם כדי לשים לב אם הצלם מציע שירות זול באופן מחשיד. פעמים רבות מחיר נמוך מגיע בד בבד עם תמורה נמוכה, וכדאי להיזהר מלהתפתות למחיר זול וליפול עם התוצר. בסופו של דבר התמונות מהחתונה ילוו אתכם כל חייכם.

 

אז אחרי כל הטיפים – את מי לקחת?

אל דאגה, לא נשאיר אתכם ללא המלצה חמה. חברת Magnetstar היא חברה מובילה המציעה את שירותם של צלמים מקצועיים הטובים בתחומם. הצלמים עברו קורסים בבתי הספר לצילום היוקרתיים ביותר והם מצוידים בציוד המתקדם ביותר, וגם אם קורה משהו לציוד תמיד יהיה ציוד חלופי שידאג לכך ששום תקלה טכנית לא תעיב על היום החשוב בחייכם. חברת Magnetstar תערוך עבורכם את סרט החתונה באמצעות התוכנות המתקדמות ביותר ותדאג שהתוצר יהיה לא פחות ממושלם.

בנוסף להכל, קל מאוד לתאם צילום עם Magnetstar: לא חשוב באיזה תאריך אתם מתחתנים, פשוט צריך להרים טלפון ויהיה לחברה צלם פנוי בשבילכם. מזל טוב!

 

צילום חתן כלה