צ'ק ליסט לאירוע יום הולדת 60 מושלם

קיבלתם על עצמכם להפיק אירוע של יום הולדת 60 לאדם הקרוב אליכם מאוד, וכאן מתחילה הבעיה: כאוס מטורף, לא יודעים מה לעשות, איך? מתי? עם מי? ואיך לעזאזל גורמים לזה להצליח? בדיוק בשביל זה הכנו לכם צ'ק ליסט מהמם שיענה לכם על כל השאלות:

 

את מי כדאי להזמין בעצם?

הדבר הראשון שאתם רוצים לעשות הוא לגבש רשימת מוזמנים. היא יכולה להיות מורכבת ממשפחה בלבד או גם מחברים, אבל הכי חשוב שתזמינו רק את האנשים שחתן או כלת האירוע ישמחו לראות. מומלץ שתיקחו בחשבון שכ- 10% מהמוזמנים בדרך כלל לא מגיעים.

 

איפה זה יתקיים?

מקום האירוע צריך להיקבע לפי כמות המוזמנים ואופי האירוע (משפחתי וביתי או גדול והמוני). מכאן, תוכלו להחליט אם תרצו שהאירוע יתקיים בבית או בגינה, בחדר פרטי במסעדה, בוילה או צימר מושכרים, בבית מלון עם לינה וארוחת בוקר מפוארת או באולם אירועים. בנוסף, רצוי ומומלץ לחשוב מה הכי ישמח ויתאים לחתן או כלת המסיבה.

 

מה עם האוכל?

איך אפשר בלי כיבוד ואוכל משובח? לא כדאי להקל ראש או להתפשר בנושא. דהיינו, כדאי שתחשבו גם על בעל או בעלת השמחה וגם על המוזמנים ובדקו אם יש צמחונים או טבעונים בקהל, ענייני כשרות או מזון אלרגני וכדומה. להלן כמה אפשרויות רלוונטיות:

  • הזמנה של קייטרינג בשרי או חלבי
  • הזמנה של שף פרטי
  • בקשה מהמוזמנים שכל אחד יביא משהו לארוחה

 

איך אפשר בלי החלק האומנותי?

תמיד כדאי לשלב גם איזו אטרקציה מעניינת. לכן, ריכזנו לכם כמה אופציות פופולריות:

הכנת מצגת או קליפ – בקשו מהמוזמנים לצלם עצמם בווידאו עד חצי דקה (כדי שלא יהיה כבד ומתיש) מברכים את מושא השמחה. לחילופין, אפשר להכין שיר מיוחד ולצלם את הקרובים שרים את השיר בליווי תמונות של חתן או כלת השמחה. אם  אתם לא רוצים צילום ווידאו, אפשר להכין מצגת של תמונות מתקופות שונות לצד ברכה ושיר תואם שיתנגן ברקע.

שחקו KAHOT – חברו כמות מכובדת של שאלות טריוויה עם ארבע תשובות משעשעות ומסקרנות (שרק אחת מתוכן נכונה) בנוגע לכלת או חתן יום ההולדת. לאחר מכן הכניסו את השאלות לאתר KAHOT ותוודאו שכל המשתתפים יגיעו עם טלפונים ניידים. בנוסף, דאגו גם למקרן או לטלוויזיה עם חיבור לאינטרנט.

מופע אורח – אם אין לכם זמן, חשק או כוח לייצר אטרקציה בעצמכם אתם פשוט יכולים להזמין אחת, למשל: הרצאה, הופעה, סדנה ועוד.

 

מתנה!

אי אפשר לוותר על מתנה. זה יכול להיות תכשיט או שעון, בגדים, אלבום תמונות, חופשה משפחתית או זוגית, העיקר שיתאים לחתן או כלת השמחה.

 

לסיכום

יום הולדת 60 הוא לא דבר שחוגגים כל יום, ולכן כדאי שתקדישו לכך זמן ומחשבה. הכי חשוב שיהיה מרגש, מהנה ומשמח. מזל טוב!

יום הולדת 60