רעיונות מגניבים לחגיגה בתקופת הקורונה

נגיף הקורונה נכנס בסערה לחיינו והציב בפנינו אתגרים עימם לא התמודדנו בעבר.

אתגרים אלו הקשו במיוחד על חיי התרבות והפנאי כאשר עצם ההתקהלות של כמות מסוימת של אנשים הופכת לסיכון בריאותי ועבירה על החוק.

עם זאת, החיים בשגרת הקורונה כן מאפשרים לחגוג כל עוד פותחים קצת את הראש לרעיונות מקוריים.

במדריך זה ריכזנו עבורכם מספר רעיונות לחגיגה בצל הקורונה שישמחו אתכם ואת האורחים שלכם.

 

רעיונות מגניבים ומקוריים לחגיגה בצל הקורונה

  1. מסיבת יום הולדת בזום

אז נכון, כבר אסור להתקהל ולכן מסיבה המונית לא באה בחשבון. אבל עדיין אפשר לקיים מסיבה וירטואלית בזום. במסיבה בזום תוכלו להזמין את מי שתרצו (וחשוב להקפיד לצרף הוראות הפעלה כי לא כולם יודעים להשתמש בזום). במסיבות זום תוכלו להעביר תוכן המתאים לגיל ולאופי של המסיבה, וכך לתת לילד שלכם שחוגג יום הולדת חוויה נעימה גם בתקופה הלא פשוטה הזו.

 

  1. ארוחה משפחתית עם האוכל האהוב על חתן השמחה

הילד שלכם מאוד אוהב בורגראנץ' או כל רשת אחרת? תוכלו להזמין אוכל מהמסעדה האהובה עליו ולהפוך את הבית שלכם לסניף של המסעדה הזו – למשל, להכין דלפק מכל הבא ליד ולעצב את הבית כמו המסעדה הזו.

 

  1. מסיבות חצר בכפוף להנחיות הקורונה

אם אין סגר ואם הנחיות הקורונה מאפשרות תוכלו לקיים מסיבת גינה מרווחת ומצומצמת לפי ההנחיות. אם תרצו, תוכלו גם לשתף אורחים נוספים מרחוק דרך הזום במסיבה. מסיבת חצר יכולה להיות מהנה מאוד גם אם היא במתכונת מצומצמת יחסית, והיא יכולה לכלול תוכן כיפי כגון ריקודים, משחקים, מוזיקה ואטרקציות שונות.

 

  1. מסיבת פיג'מות של כל המשפחה

אין כמו המתכונת המשפחתית כדי להעביר זמן איכות ולעשות כיף. תוכלו לרפד את רצפת הסלון במזרונים, להישאר ערים עד מאוחר ולצפות כל המשפחה בסרט או בסדרה שאתם אוהבים. תוכלו לאכול גלידה ביחד ואפילו לקשט את הסלון ולהקים מבצר סדינים וכריות יחד עם הילדים שלכם.

 

  1. טרמפולינות ומתקנים מתנפחים בחצר

תוכלו להפתיע את ילדיכם ולהשכיר מתקנים מתנפחים לחצר וטרמפולינות ולהנות כל המשפחה מזמן איכות, לקפוץ ולעשות כיף. בנוסף תוכלו להזמין חברים הגרים קרוב אליכם בהתאם להנחיות הקורונה. קיימת אפשרות של להשכיר מתקנים למשך כמה ימים, ותוכלו למשל להשכיר מתקנים למשך שבוע וכך כל יום להזמין שניים או שלושה חברים לעשות כיף יחד עם הילד שלכם.

 

מארגנים חגיגה בחצר? השכירו ציוד איכותי ובטיחותי

לא משנה איזה אירוע אתם מארגנים, חשוב מאוד להקפיד שאתם משתמשים בציוד איכותי, בטיחותי ואמין בעיקר כאשר מדובר בציוד הדורש עמידה בתקנים מסוימים. דרך IDANS תוכלו לבצע השכרת ציוד לאירועים שישדרג את האירוע שלכם באופן ניכר, ואם אתם עורכים אירוע בחוץ בזמן הקיץ החברה מציעה מזגן נייד להשכרה שיאפשר לכם להנות מהאירוע גם כשחם בחוץ.

 

מקפצה