שולחנות אוכל מפנקים לאירועים

אם אתם מתכננים את האירוע הפרטי והחגיגי הבא שלכם, המאמר הזה בדיוק בשבילכם.

כיום ישנם פתרונות רבים לקייטרינג באירועים פרטיים, הפופולארי שביניהם הינו שולחן אוכל מפנק ומרכזי.

מה הוא כולל? מה חשוב לדעת עליו? כל הפרטים כאן.

עולם הקייטרינג מציע מגוון רחב מאוד של פתרונות רבים ושונים, המשלב קייטרינג בסגנונות וטעמים מעולמות שונים. כיום, אנשים רבים בוחרים בפתרון האטרקטיבי במיוחד – שולחן אוכל גדול המיועד לאירועים פרטיים, קטנים וגדולים כאחד.

אז מה בעצם כולל שולחן אוכל מפנק? אילו סגנונות ומאכלים הוא מציע? לאילו אירועים הוא מתאים? כל זאת ועוד בהמשך.

 

מהו שולחן אוכל לאירוע?

כאמור, מדובר בשולחן גדול המוצב במרכז האירוע, שעליו מוצג הקייטרינג המושקע שאותו הזמנתם. שולחן גדול שכזה מהווה אטרקציה אטרקטיבית מאוד לאורחים שלכם, ומשדרג את האירוע ואת השמחה אותה התכנסתם לחגוג ביחד. לאחרונה, נוכל לראות תיעודים רבים ברשתות החברתיות המציגים שולחנות אוכל מפוארים, בסגנונות וצורות הגשה מגוונות.

הקייטרינג מציע מטעמים מיוחדים המוצגים בצורה מפוארת על השולחן, ובהחלט מאלצים את האורחים שלכם לשלוף מיד את מכשיר הסלולר ולתעד בעצמם את המיצג המרשים.

לפי אלמוג קינן מאתר טייבלז, תוכלו לבחור את סוג האוכל שיוצג על השולחן לאורחים האהובים שלכם, תוכלו לבחור בשולחן שוק, שולחן בשרים מפואר, וכן שולחן קינוחים מתוקים מפנק ועוד.

 

לאיזה אירועים מתאים שולחן אוכל?

שולחן אוכל מתאים לרוב סוגי האירועים, אך לרוב יתאים יותר לאירועים פרטיים וחגיגיים במיוחד. לדוגמא, מסיבת רווקות, חגיגית יום הולדת, הצעת נישואין, חגיגת אירוסין, פגישת מחזור ועוד.

תוכלו להתאים את סגנון האוכל לסוג האירוע שלכם, כלומר – אם מדובר באירוע שמתקיים בערב, כדאי שתבחרו בשולחן המשלב סוגי בשרים שונים ומיוחדים על האש, או לחילופין אם מדובר בחגיגת יום הולדת לילד או ילדה, מומלץ לבחור בשולחן קינוחים מפואר ומפנק.

מובן שזה תלוי בכם ובאוכל שאתם אוהבים ומעדיפים, השמיים הם הגבול.

 

למה כדאי לבחור בשולחן אוכל?

שולחן אוכל גדול, מוסיף ותורם משמעותית לחגיגיות של האירוע אותו אתם חוגגים. יש יתרון משמעותי לכך שתרכזו את אורחי האירוע שלכם סביב אטרקציה מרכזית, ובמידה ואתם אכן מרכזים אותם סביב אטרקציה כלשהי, מתבקש וכדאי שהיא תהיה מרשימה במיוחד.

בעבר נהגו אנשים להזמין קייטרינג אשר הציע מגוון רחב מדי של סגנונות אוכל שונים, מה שלרוב פגע ברמה של האוכל שהוגש, ולרוב צורת ההגשה הייתה יחסית סתמית, במגשים ארוזים ולא מרשימים במיוחד.

שולחן אוכל מפנק מוגש בצורה כזו שהאורחים שלכם לא יוכלו להתעלם ממנה, ומובן שהאוכל יהיה טעים במיוחד וברמה גבוהה, כזו שידברו עליה עוד הרבה מאוד זמן אחרי האירוע המשמח. השולחן הופך את האירוע שלכם לחגיגי באמת, לכן אנו רואים אותו מופיע ברוב האירועים הפרטיים שאנו משתתפים בהם.

לפרטים נוספים ומידע עבור הזמנת שולחן אוכל בשרי מפנק תוכלו להיכנס לאתר tablez.co.il.

 

ציפס