3 מתנות יצירתיות להורים

אז אתם רוצים לקנות מתנה לאחד ההורים שלכם או סתם לחברים שבדיוק ילדו ולא משנה בעצם מה הסיבה. בין אם ליום הולדת, אירוע מיוחד ועוד. ריכזנו לכם מספר רעיונות למתנות יצירתיות אותם תוכלו להביא. אחד הטרנדיים החמים שנכנסו לאחרונה לעולם המתנות הוא הוספת תמונות או כיתוב על חפצים פיזיים.

 

תמונה על עץ

תמונה על עץ מאפשרת להביא מתנה הכוללת תמונה של הנכדים, המשפחה המורחבת ועוד בצורה מעוצבת וייחודית, שונה מהמסגרת הרגילה ושתוכל להיות קישוט יפה וייחודי בכל מקום שבו יבחרו לשים אותה.

 

כיסוי דרכון מעוצב

אם בעבר כיסוי לדרכון היה אפרורי ומשעמם, תוכלו להביא במתנה כיסוי דרכון מעוצב הכולל שמות. לאנשים שטסים הרבה ומשתמשים בדרכון בתדירות גבוהה זו יכולה להיות מתנה נחמדה מאוד.

 

תיק איפור עם שם

תיק איפור עם טאץ' אישי שיכול לשמש לנסיעות.

מתנות נוספות בסגנון אינסטבלוק תוכלו למצוא באתר.

אז אחרי שנתנו לכם רעיונות למתנות, איך תחליטו באיזה מתנה לבחור?

בחירת מתנה יכולה להיות משימה מתישה במיוחד, בייחוד כשאין שום רעיון וכל האפשרויות פתוחות בפניכם. ריכזנו לכם חמישה טיפים שיקלו עליכם במלאכה הזאת.

  1. זמן – בחירת המתנה שלכם תלויה כמובן בזמן אותו יש לכם עד לתאריך היעד של החוגג. במידה ויש לכם הרבה זמן, הרווחתם, תוכלו להשקיע ולחפש שעות מתנה ולבחור גם במתנה ספציפית מאתר קניות בחו"ל או בארץ שזמן המשלוח שלה הוא לא מהרגע להרגע. במידה ונזכרתם ברגע האחרון, תוכלו לקנות שובר לחוויה מיוחדת או בחנות.
  2. תקציב – החליטו מראש מהו התקציב אותו אתם יכולים להוציא, עוד לפני כל חיפוש שהוא. במידה ותגיעו עם תקציב מדויק, תוכלו לצמצם את ההתלבטויות שלכם. במידה ואתם קונים מתנה בחו"ל כמובן שעליכם לקחת בחשבון עלויות מכס ומשלוח. שימו לב שמתנה טובה לא שווה יקרה, היא יכולה גם להיות מתנה שמראה תשומת לב או משהו מיוחד שמקבל המתנה אוהב ומבטאת מחשבה וחיבור אליו.
  3. התמקדות – עצרו שניה וחישבו על חמישה דברים שמקבל המתנה אוהב במיוחד. האם יש לו תחביבים? מי הם האנשים שחשובים לו? מה יכול לשמח אותו ולעלות לו חיוך על הפנים? האם מדובר באנשים שמעדיפים חוויות או אנשים שמעדיפים לצבור חפצים? האם מדובר באנשי טבע? חובבי אופנה? בכל מסקנה שתגיעו תוכלו למצוא את המתנה המתאימה.
  4. איכות – לעיתים יש לנו נטייה לבחור במתנה שהיינו שמחים לקבל, אולם עלינו לזכור כי כשאנחנו קונים מתנה חשוב לבחור במשהו שהחוגג ישמח לקבל. וודאו כי המתנה אותה בחרתם בייחוד אם היא נקנית באינטרנט היא באיכות טובה, בדקו ביקורות ותיאור מוצר.
  5. ברכה – למרות שזה כבר קצת מיושן, מומלץ לכל מתנה שאתם מוסיפים להשקיע גם בברכה כתובה ומושקעת.

 

מארזים