3 פעילויות מגניבות שאפשר לעשות במועדון לבת מצווה

בלי ששמתם לב הבת שלכם כבר לא כל כך קטנה? ממש עוד כמה חודשים היא תהיה בת 12 וההכנות לקראת בת המצווה שלה בשיאן? אם כך, ברור מדוע אתם מתרגשים ורוצים ליצור עבורה חגיגה מיוחדת שאי אפשר יהיה לשכוח כל כך מהר. מתלבטים באיזה פעילויות שונות לבחור עבור המסיבה? עיינו במאמר שלפניכם וקבלו מספר רעיונות מקוריים ומוצלחים.

 

 

משחק החגורה

 

סביר להניח שהבת שלכם מכירה היטב את העניין, כי אין היום אירועים ומסיבות של אנשים צעירים שבהם לא משלבים את המשחק הזה. לכן, אם תבחרו מועדון לבת מצווה שיענה על כל הציפיות שלכם ושל הילדה, ואם תשלבו בחגיגה גם את משחק החגורה – זו תהיה הצלחה כבירה.

 

נשיקה סטירה

מדובר על משחק שקיים כבר הרבה מאוד שנים ומדהים לראות כיצד גם עכשיו, בעידן המודרני שבו אנחנו חיים, המשחק הזה עדיין חי ובועט. משמעות הדברים היא שגם בבת המצווה של הילדה שלכם זה יצליח, כי אין ספק שכל הילדים שיהיו מוזמנים למסיבה ישמחו לשחק נשיקה סטירה.

 

משחק התנועות

במסגרת המשחק הזה למעשה ילדת ת המצווה מחלקת את האורחים לקבוצות. יש תנועות שמסכימים עליהן מראש והן מחולקות לכל המספרים מ 1 עד 7. התנועות יכולות להיות מצחיקות ומגניבות, כמו סיבוב, קפיצה, הרמת יד וכדומה. כאשר אחד מהמשתתפים מתבלבל הוא נפסל, ואתם לא יכולים לאתר לעצמכם עד כמה החוויה הזאת מצחיקה ומהנה.

 

איזה מועדון באמת יתאים לחגיגת בת המצווה?

מעבר לכך שכדאי יהיה לבחור את ההפעלות הנכונות, להקפיד על המוזיקה המתאימה וגם לדאוג שיהיה אוכל טעים, צריך כמובן גם להחליט באיזה מועדון בת מצווה תרצו לחגוג את האירוע. האמת היא, שבשנים האחרונות אנחנו רואים הרבה מאוד מועדונים שבהם אפשר לעשות אירועים כאלה, מה שמסביר מדוע צריך לבדוק את הדברים לעומק. ההמלצה שלנו היא לבחור אך ורק מועדון בת מצווה שיש לגביו הרבה מאוד המלצות. חשוב לברר שההמלצות נכתבו גם על ידי הורים וגם על ידי ילדים, כי הרי לכל קבוצת גיל יש השקפה קצת שונה בנושאים הללו.

 

כמה זה עולה?

בדרך כלל באירוע כמו בת צווה יש מנחה, צריך לבחור קייטרינג וצריך גם לבחור את המועדון הנכון. לכן ברור מדוע אתם רוצים לדעת לא רק איזה הפעלות לשלב בחגיגה, אלא גם איך לעשות את הדברים בצורה טובה כך שלא תיכנסו להוצאה כלכלית גדולה מידי. חשוב להבין: אם תחליטו מראש על התקציב שלכם, יהיה לכם הרבה יותר פשוט לעמוד בו ולא לחרוג מעבר ליכולות שלכם. אירוע בת מצווה עם הרבה הפעלות מגניבות זה לא משהו שחייב להיות מאוד יקר בימינו ולכן חשוב לדעת כמה אתם רוצים להשקיע ובהתאם לכך לקבל את ההחלטות הנכונות לכם.

מסיבה