4 מופעים שחובה ללכת לראות בשבת בערב

רבים מאיתנו מחכים לשבת בערב כדי לצאת לבילוי מהנה ולהירגע מהשבוע הארוך. המאמר יציג 4 מופעים שחובה לראות בשבת בערב.

 

מה עושים בשבת בערב?

מה לעשות בשבת זו שאלה העולה מדי שבוע. כולם מחכים לסוף השבוע כדי לנוח, ללכת לים או לבריכה, לטייל עם המשפחה או סתם לקרוא ספר טוב. אך שמגיע הערב ואוטוטו נסגר השבוע מחפשים בילוי אטרקטיבי ומהנה בין אם זהו בילוי רומנטי עם בן או בת הזוג ובין אם זהו בילוי עם חברים.

באמצעות האינטרנט קל מאוד היום למצוא רעיונות לבילוי. ניתן לקבל המלצות מהחברים ברשתות החברתיות או לשוטט באתרים השונים. ישנם גם אתרים המרכזים את כל הבילויים במקום אחד וכך יותר נוח למצוא בילוי זמין. אם כן אלו מופעים מומלצים בשבת בערב?

 

1 – מופע סטנד אפ כדי שלא תפסיקו לצחוק

בילוי בשבת למבוגרים או צעירים שרוצים לצחוק הוא מופע סטנד אפ. אחד המקומות הבולטים והמומלצים הוא סטנדאפ פקטורי בתל אביב שם ניתן לצפות בבדרנים שונים ידועים יותר או פחות.

המופע של מוצאי שבת נקרא "סוגרים שבוע בצחוק". המיוחד במופע הוא שהאמנים מתחלפים משבת לשבת ולא ברור עד שמתחיל הערב איזה אומן יעלה להצחיק. מי שאוהב את גורם ההפתעה ומכיר את אמני הבית ייהנה מאוד מהמופע.

מבין האמנים המופיעים ניתן למנות את אורי חזקיה, מיכאל הנגבי, מני עוזרי, עופר שכטר וחבר'ה מוכשרים אחרים. אנשים שלא אוהבים הפתעות ומחפשים אומן ספציפי יצטרכו לבדוק מתי המופע ולשריין כרטיסים מראש.

 

2 – מופע של אמן חושים – צריך לראות כדי להאמין

ישנם מספר אמני חושים בארץ שיצאו במופעים מרתקים ומסקרנים כמו אורי גלר, נמרוד הראל ועוד. המופע הטוב ביותר הוא של ליאור סושרד המנטליסט. מדובר על מניפולציות מחשבתיות שיותירו אתכם פעורי פה במופע מבדר ובשילוב הקהל. המופע זכה לביקורות טובות וכעת ניתן לצפות בו במועדוני זאפה השונים ברחבי הארץ.

 

3 – מופע של זמרים חדשים או ותיקים

במשך השבוע ומדי שבת ניתן למצוא הופעות של זמרים וזמרות אהובים במועדוני זאפה, בקיסריה, בהיכל התרבות ובמקומות נוספים. למשל, המופע החדש של רמי קליינשטיין וריטה הוא המופע עם הכי הרבה ציפיות השנה.

מכיוון שמדובר בזוג שהיה נשוי בעבר והופיע ביחד, הסקרנות לראות את הצמד במופע לאחר 20 שנה מאז הופיעו ביחד לראשונה אמור לעמוד בציפיות, במיוחד כשמדובר בזמרים מעולים.

המלצות נוספות הם המופעים של עידן חביב, עידן רייכל, חנן בן ארי ולהקת שלווה. בדקו איזה מופע מתוכנן לשבת הקרובה והזמינו כרטיסים.

 

4 – מתגעגעים להצגות בתיאטרון

בעקבות הקורונה זמן רב לא צפינו בהצגות תיאטרון ובמופעים. כעת ניתן להזמין כרטיסים לכל התיאטראות בארץ ולצפות בשבת בערב בהצגה איכותית ומצחיקה. ההמלצה שלי היא "הקומיקאים" עם מוני מושונוב ובראבא שלא יפסיקו להצחיק אתכם.

ידיים באוויר - מופע שבת בערה