7 טיפים לארגון בת מצווה של ישכחו

בשעה טובה, בתכם הגיעה לגיל מצוות, וכעת אתם מתחילים בארגון אירוע בת המצווה. להלן 7 טיפים, לארגון בת מצווה של ישכחו. בואו נתחיל.

 

הקדמה

אז הגיע הזמן להתחיל לתכנן ולארגן את האירוע המשמח של בתכם, כלת השמחה. בין הארגונים עליכם לבחור מקום לקיום האירוע, בגדים לכלת השמחה, צלם ועוד. קיבצנו עבורכם מספר טיפים, אשר יסייעו לכם בארגון בת מצווה שלא תשכח.

 

מקום האירוע

המקום לאירוע, הוא הצעד הראשון בדרך לתכנון וארגון האירוע כולו. לפניכם עומדת הבחירה בין אולם למועדון. באולם אירועים, כלל החגיגה, מותאמת לגילאים מבוגרים. עיצוב האולם, המוסיקה, וכן האוכל, לרוב אינם ישביעו את רצונה של כלת השמחה וחבריה.

בשל כך, בחרו במועדון לבת מצווה. מועדון לבת מצווה, מיועד במיוחד לגילה של החוגגת, וכן לחבריה, כך שיאפשר חגיגה מיוחדת ברוח נעורים. בין המועדונים המותאמים לחגיגת בת מצווה ניתן להתרשם מהנראות של מועדון לבת מצווה ברחובות וכן גם מועדון לבת מצווה בראשון לציון.

 

האוכל

באם בחרתם במועדון, לרוב המקום אינו יספק את האוכל לאירוע. בדקו את האפשרויות העומדות בפניכם מול המקום. הכינו או רכשו אוכל קליל, חטיפים ונשנושים, אשר מתאימים לגיל החוגגים.

 

תקליטן – מכתיב את האווירה

בין הדברים החשובים באירוע בת המצווה, הוא הריקודים והאווירה. התקליטן, הוא המכתיב את האווירה של האירוע כולו. השקיעו זמן ומחשבה בבחירת התקליטן למועדון, וכן העבירו לו רשימת שירים אשר אותם אוהבת כלת השמחה.

 

בגד לכלת השמחה

כלת השמחה, ודאי תרצה להיות מרכז האירוע, אליה כל העיניים מופנות. בחרו עמה שמלה מיוחדת לאירוע, אך אל תשכחו לשים דגש על נוחות. בחירה בשמלה שאינה נוחה, תעיק על כלת השמחה במהלך האירוע כולו. זכרו, מלבד התמונות, אירוע בת המצווה כולל ריקודים, השתוללויות וקפיצות. עצת הזהב, אל תשכחו כי מדובר בנערה, בחרו בשמלה אשר מתאימה לגילה.

 

תיעוד האירוע

את האירוע חשוב לתעד באמצעות צלם, שכן לאחר האירוע, לצד החוויות, התמונות הן כל שנשאר. שכרו את שירותיו של צלם מקצועי ומנוסה, אשר יתעד עבורכם את כלת השמחה בעת החגיגה, המשפחה והחברים, אשר יתעד וינציח את כלל הרגעים.

 

בוק וקליפ בת מצווה

בוק בת מצווה הוא אלבום תמונות של החוגגת, אשר הופך אותה לנסיכה ליום אחד. האלבום מראה את המעבר מילדות לבגרות, ותמונותיו יכולות להופיע על גבי ההזמנה, וכן באירוע עצמו.

כמו כן, נערות רבות חפצות גם בצילומי קליפ בת מצווה, אשר כולל שירים וריקודים, וישודר במעמד האירוע.

 

הזמנה

הבחירה הפופולארית ביותר, היא הזמנה על גביה תמונה של כלת השמחה. כאמור, התמונה לרוב נלקחת מתמונות בוק בת המצווה. בחרו בהזמנה פשוטה, המנוסחת באופן פשוט וקליל. ציינו את תאריך האירוע, מקום ושעה.

אל תשתגעו בעיצוב ההזמנה, שכן רובן מיועדות לילדים, ורוב התקשורת תעשה באמצעות ההורים.

בת מצווה